id: 52h2un

Panie Janie pora wstać ! Pomóżmy Jasiowi wybudzić się ze śpiączki, odzyskać świadomość, żyć

Panie Janie pora wstać ! Pomóżmy Jasiowi wybudzić się ze śpiączki, odzyskać świadomość, żyć

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
74 881 zł 
z 200 000 zł
37%
zakończona 22.03.2020r
1059 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Witam wszystkich! To już 6 miesiąc trwania zbiórki i 8 miesiąc walki Janka o zdrowie, a zwłaszcza powrót o do sprawności. To też pora na zweryfikowanie drugiej części hasła zbiórki dla niego. Dzięki Bogu, pracy i wsparciu fantastycznych ludzi, mój brat wybudził się ze śpiączki i odzyskał świadomość. Natomiast ciągle aktualna jest pierwsza część hasła: Panie Janie, pora wstać! i dołożę jeszcze... zacząć chodzić! Mój brat od lutego bez przerwy przebywa w ośrodkach rehabilitacyjnych. Jak już pisałem, Janek odzyskał świadomość, poznaje bliskich i przyjaciół, kojarzy pewne fakty z przeszłości. Powoli odzyskuje sprawność w rękach i nogach. Jest to bardzo powolny proces niemniej jednak ciągle postępujący. Na razie Janek nie mówi, ale umiemy się z nim porozumieć. Jasiu jest jak małe dziecko. Wszystkiego musi nauczyć się od nowa. Potrzeba dużo czasu i cierpliwości, a przede wszystkim środków finansowych, żeby mógł powrócić do pełnej sprawności. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowe wsparcie, które daje wymierne efekty i jednocześnie prosimy o dalszą pomoc. Mamy nadzieję, że niedługo Jaś sam będzie mógł podziękować, a w przyszłości własnymi rękami spłacić dług wdzięczności. Dobro wraca - pamiętajmy!
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przedstawiam Państwu mojego najukochańszego brata Jasia. Jaś dnia 3 stycznia 2019 r uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Przez 6 tygodni walczył o życie na oddziale Intensywnej Terapii w Krakowskim CUMRIK. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu i determinacji całego personelu walkę tę wygrał.

Jaś,nawet nie wiesz jak bardzo nam Cię brak !

Janek,nasz brat w lutym skończył 20 lat. Wraz z nowym rokiem akademickim 18/19 rozpoczął swój nowy rozdział w życiu zaczynając pierwszy semestr na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Dnia 3 stycznia 2019 Janek wracając na mieszkanie został w niewyjaśnionych dotąd przyczyn potrącony na przejściu dla pieszych przez tramwaj. W stanie ciężkim, z poważnym urazem głowy został przetransportowany na oddział Intensywnej Terapii w Krakowskim CUMRIK.

To był cud.

Po 6 tygodniach niesamowitej opieki , walki całego personelu o to by Jaś był z nami, udało się !

Nasz apel o pomoc.

Niestety do dnia dzisiejszego nie odzyskał świadomości i jest w śpiączce. Od 19 lutego Jasiu rozpoczął kolejny etap czyli walkę o wybudzenie się ze śpiączki i powrót do pełnej sprawności. Koszty pobytu Janka i rehabilitacji są bardzo duże, dlatego też zwracamy się do przyjaciół, znajomych i wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć finansowo Jasia o pomoc.

Wierzymy że Jasiu wkrótce się obudzi !

Codziennie walczymy razem z Jasiem o jego wybudzenie. Z każdym dniem pomimo śpiączki dostrzegamy postępy Jasia w rehabilitacji. Widzimy jak ogromnym wysiłkiem jest dla niego ruch fizyczny, ale także widzimy jak codziennie dzielnie walczy.

Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy !

Rodzice i Rodzeństwo

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1059

BG
B. Głowacki
5 000 zł
BL
społeczność liceum Romera
3 500 zł
JF
J. Figura
2 000 zł
MS
Maksym
1 000 zł
KB
KUBIK BOŻENA
1 000 zł
IL
Iwona Lach-kudzia
1 000 zł
AM
Agnieszka Marta i Jacek Pawlik
1 000 zł
NS
Iwona Smoter
1 000 zł
LJ
Społeczność Uczniowska Szkoły w Skawie
763,10 zł
 
Dane ukryte
650 zł
Zobacz więcej

Komentarze 73

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 475 zrzutek

i zebrali

577 603 440 zł

A ty na co dziś zbierasz?