Zbieramy na defibrylatory AED dla szkoły SP 231 w Warszawie
Zbieramy na defibrylatory AED dla szkoły SP 231 w Warszawie
Opis zrzutki
💗 Każda złotówka się liczy! Zbieramy na defibrylatory AED dla naszej szkoły!
Dołącz do naszej zrzutki i pomóż wyposażyć Szkołę Podstawową nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Warszawie w sprzęt, który ratuje życie.
W ramach programu „SERCE BIJE w SZKOLE” chcemy zwiększyć bezpieczeństwo naszych uczniów, nauczycieli i całej lokalnej społeczności.
❤️ Dlaczego to takie ważne?
Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) może dotknąć każdego – dziecko, nauczyciela, rodzica czy gościa szkoły.
W takich sytuacjach liczy się każda sekunda, a defibrylator AED potrafi zwiększyć szanse na przeżycie nawet o 70%!
Dzięki Twojej pomocy nasza szkoła stanie się miejscem, gdzie każdy może czuć się pewnie i bezpiecznie, a uczniowie i nauczyciele będą przygotowani do ratowania życia.
🫀 Na co zbieramy?
Naszym celem jest zakup dwóch kompletnych zestawów AED (dla szkoły oraz filii)
w skład jednego zestawu wchodzi:
- Defibrylator AED Primedic myPAD
- Szafkę metalową AEDBOX (wewnętrzną) z alarmem dźwiękowym
- Tablicę AED do szafki/gabloty (wewnętrzną)
- Tablicę informacyjną „Obiekt wyposażony w AED”
- Kurs e-learningowy z zakresu pierwszej pomocy
- 200 zakładek z instrukcją udzielania pierwszej pomocy
- TRAUMAKIT Mini – apteczkę modułową 2 RO
- TRAUMAKIT Mini – uchwyt ścienny
💪 Jak możesz pomóc?
Każda złotówka przybliża nas do celu!
Dzięki Twojemu wsparciu możemy szybko zrealizować zakup zestawu AED i sprawić, że SERCE będzie biło w naszej szkole.
To inwestycja w bezpieczeństwo nas wszystkich – uczniów, nauczycieli i całej społeczności lokalnej.
🌍 Dlaczego warto nas wesprzeć?
Każda szkoła, która dołącza do programu SERCE BIJE, staje się miejscem, gdzie pomoc jest na wyciągnięcie ręki.
Z Twoją pomocą Szkoła Podstawowa nr 231 dołączy do tego grona i stanie się miejscem, w którym ratowanie życia stanie się możliwe – dzięki dostępności AED i wiedzy z pierwszej pomocy.
💗 Dołącz do nas i pomóż uratować życie!
Twoje wsparcie to realna pomoc, która może zadecydować o czyimś życiu w sytuacji kryzysowej.
Razem możemy sprawić, że nasza szkoła będzie gotowa na każdą ewentualność.
W imieniu nauczycieli, uczniów i dyrekcji dziękujemy z całego serca za Twoje wsparcie i zaangażowanie! 🙏
Rada Rodziców przy SP231 w Warszawie
❤️