id: 52rgxc

Walka o zdrowie Kajki

Walka o zdrowie Kajki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
34 551 zł 
z 100 000
34%
zakończona
27.05.2020r
478
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 936 121 zrzutek i zebrali 926 263 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nieme wołanie o pomoc


Kaja Jarecka to 28 letnia, silna i zawsze skora do pomocy dziewczyna. Jej pasją był sport, głównie jazda na nartach i siłownia, kochała też czytać książki. Interesowała się kosmetologią i w tym kierunku się kształciła, marzyła o otworzeniu swojego salonu.

Zawsze pogodna, optymistyczna, troskliwa, kochała spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze była silna, ambitna i uparcie dążyła do wyznaczonych sobie celów. Nie zważała na przeciwności losu.


Niestety los tak chciał, że dnia 13 października, gdy wracała z dyskoteki wydarzył się tragiczny w skutkach wypadek samochodowy. http://info112.pl/2019/10/14/staranowal-ogrodzenie-i-uderzyl-w-dom-trzy-osoby-ranne-kierowca-bez-uprawnien-zdjecia/  Kierowca nie zapanował nad pojazdem, uderzając w budynek w skutek czego Kaja siedząc na tylnim siedzeniu w środku wypadła przez przednią szybę samochodu uderzając głową w ścianę domu. Medycy po przyjeździe od razu stwierdzili zgon i zajęli się resztą pasażerów, na szczęście szybko dostrzegli swój błąd. 


Skutkiem wypadku był rozległy uraz mózgu - pęknięta czaszka i krwiak śródczaszkowy pnia mózgu i wiele drobniejszych uszkodzeń ciała. 

Kaja do wczoraj (26.11.2019) była w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu. Jest już po trepanacji czaszki, powoli się wybudza, ale nadal nie ma z nią kontaktu.

Kaja ma uszkodzoną lewą półkulę mózgu i sparaliżowaną prawą część ciała, już zaczynają się u niej zaniki mięśni, a bez profesjonalnego leczenia nigdy nie będzie miała szansy na powrót do zdrowia. Wczoraj została przewieziona do Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie, w którym specjalistyczna kadra będzie próbowała ją wybudzic i przywrócić sprawność ruchowo-neurologiczna. To wszystko niestety kosztuje. Zebrane środki umożliwią nam opłacenie długotrwałego leczenia , kosztownych leków i srodkow higienicznych dla Kai. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która przybliży szansę Kai na powrót do zdrowia. Wierzymy, że razem możemy więcej! i że wspólnymi siłami pomożemy Kajusi spełniać jej marzenia.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 478

KZ
Kamila i David
1 500 zł
PI
P i D
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MR
O i R
1 000 zł
KR
Kamila Richert
500 zł
FG
Filip Golasz
500 zł
DW
RiW
500 zł
PI
Ewa i Gienek
500 zł
GO
Gosia
500 zł
AI
Angelika i Piotrek
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków
 • Kaja Jarecka

  Dziękuje wam za pomoc finansowa za wklad, dzięki wam stanęłam znowu na nogi .Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i pomocą wielu ludzi dobrej woli, którzy wsparli nas w naszej akcji. Dziękuje za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość, którą od Państwa otrzymalam. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każde podarowanie serca. Państwa postawa daje wiarę w dobroć i ofiarność ludzi dla potrzebujących pomocy. Dziękujemy za zaangażowanie, wrażliwość i otwartość . Ciężko ćwiczyłam i nadal będę musiała ale najgorsze za mną . Ze w tak krótkim czasie dochodzę do siebie jest poprawa i ze mogę do was napisać . Z całego serca dziękuje

 • Bartosz Sikora

  Proszę o kontakt, 660 376 094. Bartosz

 • Bartosz Sikora

  Proszę o kontakt, 660 376 094. Bartosz

 • Grzegorz Szymańczuk

  pomóż pieskowi<3 nr zrzutki y88bfc wystarczy wpisac w wyszukiwniu za stronie zrzutki.

 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski