id: 52rgxc

Walka o zdrowie Kajki

Walka o zdrowie Kajki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
34 551 zł z 100 000 zł
34%
zakończona 27.05.2020r
478 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nieme wołanie o pomoc


Kaja Jarecka to 28 letnia, silna i zawsze skora do pomocy dziewczyna. Jej pasją był sport, głównie jazda na nartach i siłownia, kochała też czytać książki. Interesowała się kosmetologią i w tym kierunku się kształciła, marzyła o otworzeniu swojego salonu.

Zawsze pogodna, optymistyczna, troskliwa, kochała spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze była silna, ambitna i uparcie dążyła do wyznaczonych sobie celów. Nie zważała na przeciwności losu.


Niestety los tak chciał, że dnia 13 października, gdy wracała z dyskoteki wydarzył się tragiczny w skutkach wypadek samochodowy. http://info112.pl/2019/10/14/staranowal-ogrodzenie-i-uderzyl-w-dom-trzy-osoby-ranne-kierowca-bez-uprawnien-zdjecia/  Kierowca nie zapanował nad pojazdem, uderzając w budynek w skutek czego Kaja siedząc na tylnim siedzeniu w środku wypadła przez przednią szybę samochodu uderzając głową w ścianę domu. Medycy po przyjeździe od razu stwierdzili zgon i zajęli się resztą pasażerów, na szczęście szybko dostrzegli swój błąd. 


Skutkiem wypadku był rozległy uraz mózgu - pęknięta czaszka i krwiak śródczaszkowy pnia mózgu i wiele drobniejszych uszkodzeń ciała. 

Kaja do wczoraj (26.11.2019) była w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu. Jest już po trepanacji czaszki, powoli się wybudza, ale nadal nie ma z nią kontaktu.

Kaja ma uszkodzoną lewą półkulę mózgu i sparaliżowaną prawą część ciała, już zaczynają się u niej zaniki mięśni, a bez profesjonalnego leczenia nigdy nie będzie miała szansy na powrót do zdrowia. Wczoraj została przewieziona do Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie, w którym specjalistyczna kadra będzie próbowała ją wybudzic i przywrócić sprawność ruchowo-neurologiczna. To wszystko niestety kosztuje. Zebrane środki umożliwią nam opłacenie długotrwałego leczenia , kosztownych leków i srodkow higienicznych dla Kai. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która przybliży szansę Kai na powrót do zdrowia. Wierzymy, że razem możemy więcej! i że wspólnymi siłami pomożemy Kajusi spełniać jej marzenia.

Wpłacający 478

K
Kamila i David
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PI
P i D
1 000 zł
O
O i R
1 000 zł
R
RiW
500 zł
AI
Angelika i Piotrek
500 zł
E
Ewa i Gienek
500 zł
FG
Filip Golasz
500 zł
G
Gosia
500 zł
KR
Kamila Richert
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków
 • Kaja Jarecka

  Dziękuje wam za pomoc finansowa za wklad, dzięki wam stanęłam znowu na nogi .Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i pomocą wielu ludzi dobrej woli, którzy wsparli nas w naszej akcji. Dziękuje za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość, którą od Państwa otrzymalam. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każde podarowanie serca. Państwa postawa daje wiarę w dobroć i ofiarność ludzi dla potrzebujących pomocy. Dziękujemy za zaangażowanie, wrażliwość i otwartość . Ciężko ćwiczyłam i nadal będę musiała ale najgorsze za mną . Ze w tak krótkim czasie dochodzę do siebie jest poprawa i ze mogę do was napisać . Z całego serca dziękuje

 • Proszę o kontakt pod nr 514974343. Jestem zastępcą prezesa Fundacji Centrum Dobrej Nowiny. Pomożemy!

 • Bartosz Sikora

  Proszę o kontakt, 660 376 094. Bartosz

 • Bartosz Sikora

  Proszę o kontakt, 660 376 094. Bartosz

 • Grzegorz Szymańczuk

  pomóż pieskowi<3 nr zrzutki y88bfc wystarczy wpisac w wyszukiwniu za stronie zrzutki.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

623 986 zrzutek

i zebrali

374 977 121 zł

A ty na co dziś zbierasz?