id: 52w2sf

Zakończmy sezon z przytupem!! 🔵⚪🔵

Zakończmy sezon z przytupem!! 🔵⚪🔵

 
Jakub Folwarski

Opis zrzutki

Przed nami ostatni, najważniejszy mecz domowy w tym sezonie. Po zwycięstwie w finale Pucharu Polski przyszedł czas na finałowe mecze o Mistrzostwo Polski. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że szczególnie w tych meczach zawodnicy potrzebują naszego wsparcia, więc chcemy zrobić wszystko, aby 19 maja Orlen Arena odleciała, a zawodnicy zrobili pierwszy krok do upragnionego tytułu. Zasady są takie jak zawsze- każdy chętny może dorzucić się do oprawy, a my zagwarantujemy, że zapamiętacie ją na długo🤫

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujęmy !!👊

Naprzód Nafciarze!!🔵⚪🔵

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez