id: 52w2sf
Zakończmy sezon z przytupem!! 🔵⚪🔵
Zakończmy sezon z przytupem!! 🔵⚪🔵
Opis zrzutki
Przed nami ostatni, najważniejszy mecz domowy w tym sezonie. Po zwycięstwie w finale Pucharu Polski przyszedł czas na finałowe mecze o Mistrzostwo Polski. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że szczególnie w tych meczach zawodnicy potrzebują naszego wsparcia, więc chcemy zrobić wszystko, aby 19 maja Orlen Arena odleciała, a zawodnicy zrobili pierwszy krok do upragnionego tytułu. Zasady są takie jak zawsze- każdy chętny może dorzucić się do oprawy, a my zagwarantujemy, że zapamiętacie ją na długo🤫
Za każdą wpłatę serdecznie dziękujęmy !!👊
Naprzód Nafciarze!!🔵⚪🔵
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
🫶🏻
Jedziemy z nimi