id: 539xkf

Niezbędne doposażenie hospicjum stacjonarnego (FHO)

Niezbędne doposażenie hospicjum stacjonarnego (FHO)

Nasi użytkownicy założyli 1 190 094 zrzutki i zebrali 1 254 427 500 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Kochani! Jesteście niesamowici! Przeogromnie Wam dziękujemy! To cudowne i wzruszające mieć takich przyjaciół tak blisko! <3

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Potrzeba usprawniania codzienności hospicjum

Rok 2021 to dla nas czas remontów i prac mających usprawnić funkcjonowanie zespołu medycznego i opiekuńczego, zarówno w hospicjum stacjonarnym, jak i domowym, a także stanowić odpowiedź na nowe wymogi odnoszące się do bezpiecznego i należytego przechowywania środków higienicznych.


Jako placówka medyczna jesteśmy zobowiązani do należytego przechowywania, zabezpieczania materiałów i środków medycznych, higienicznych i pomocniczych dla naszych pacjentów. Mamy niestety ograniczoną liczbę pomieszczeń, które zaadaptować możemy na „nowe” cele, dlatego jesteśmy zmuszeni wykorzystać i zagospodarować powierzchnie, którymi dysponujemy. Stoimy przed koniecznością montażu zabudowy do przechowywania pościeli czystej na potrzeby oddziału stacjonarnego oraz środków higienicznych w postaci pieluchomajtek i podkładów higienicznych dla pacjentów. Musimy zatem postawić w naszych przestrzeniach magazynowych zabudowę meblową, w której będziemy przechowywać wymienione materiały.

Wymaga to zakupu i montażu 6 zamykanych szaf.


W naszym korytarzu możemy zmieścić 6 szaf o różnych wymiarach:

wysokość: 245-250 cm

głębokość: 50 cm

szerokość: 210 cm, 200 cm, 160 cm, 110 cm, 90 cm (2 szt.),

Szafy muszą posiadać półki i być zamykane na klucz.

Łączny koszt zakupu wyposażenia (wraz z montażem) to 15300 zł brutto. Szafy mają nam posłużyć na lata użytkowania, dlatego zależy nam na możliwie solidnej i jakościowej zabudowie. 


Kim jesteśmy?

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa (FHO) działa w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Od 31 lat niesiemy bezpłatną pomoc ludziom, którzy u kresu choroby onkologicznej potrzebują troski, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Pod naszą opieką przebywają dorośli pacjenci. 

Prowadzimy hospicjum stacjonarne, hospicjum domowe oraz poradnię medycyny paliatywnej. Naszą misją jest całościowa opieka nad pacjentem paliatywnym oraz jego rodziną – od chwili przyjęcia do procesu żałoby. 

Hospicjum posiada kontrakt z NFZ, który nie pokrywa wszystkich kosztów, jakie ponosi placówka. W skali miesiąca Fundacja musi pozyskać ponad 100 000 zł aby funkcjonować bez straty. Dlatego też regularnie zwraca się o pomoc do darczyńców indywidualnych i instytucjonalnych, którzy pozwalają hospicjum trwać i utrzymywać wysoki poziom opieki nad osobami umierającymi. 


Dzięki darczyńcom możemy realizować nowe cele i snuć śmielsze plany na przyszłość, dlatego ośmielamy się prosić tam, gdzie możemy liczyć na dobre i otwarte serca.

Prosimy o Wasze wsparcie! Bez niego nie damy rady.

lf7e3d443ba4ab43.jpeg

W razie pytań dodatkowych zapraszamy do kontaktu: Karolina Chojka-Bartoszko, [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 165

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków