id: 539xkf

Niezbędne doposażenie hospicjum stacjonarnego (FHO)

Niezbędne doposażenie hospicjum stacjonarnego (FHO)

23 890 zł 
z 15 300 zł
156%
8 dni do końca
164 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Kochani! Jesteście niesamowici! Przeogromnie Wam dziękujemy! To cudowne i wzruszające mieć takich przyjaciół tak blisko! <3

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Potrzeba usprawniania codzienności hospicjum

Rok 2021 to dla nas czas remontów i prac mających usprawnić funkcjonowanie zespołu medycznego i opiekuńczego, zarówno w hospicjum stacjonarnym, jak i domowym, a także stanowić odpowiedź na nowe wymogi odnoszące się do bezpiecznego i należytego przechowywania środków higienicznych.


Jako placówka medyczna jesteśmy zobowiązani do należytego przechowywania, zabezpieczania materiałów i środków medycznych, higienicznych i pomocniczych dla naszych pacjentów. Mamy niestety ograniczoną liczbę pomieszczeń, które zaadaptować możemy na „nowe” cele, dlatego jesteśmy zmuszeni wykorzystać i zagospodarować powierzchnie, którymi dysponujemy. Stoimy przed koniecznością montażu zabudowy do przechowywania pościeli czystej na potrzeby oddziału stacjonarnego oraz środków higienicznych w postaci pieluchomajtek i podkładów higienicznych dla pacjentów. Musimy zatem postawić w naszych przestrzeniach magazynowych zabudowę meblową, w której będziemy przechowywać wymienione materiały.

Wymaga to zakupu i montażu 6 zamykanych szaf.


W naszym korytarzu możemy zmieścić 6 szaf o różnych wymiarach:

wysokość: 245-250 cm

głębokość: 50 cm

szerokość: 210 cm, 200 cm, 160 cm, 110 cm, 90 cm (2 szt.),

Szafy muszą posiadać półki i być zamykane na klucz.

Łączny koszt zakupu wyposażenia (wraz z montażem) to 15300 zł brutto. Szafy mają nam posłużyć na lata użytkowania, dlatego zależy nam na możliwie solidnej i jakościowej zabudowie. 


Kim jesteśmy?

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa (FHO) działa w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Od 31 lat niesiemy bezpłatną pomoc ludziom, którzy u kresu choroby onkologicznej potrzebują troski, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Pod naszą opieką przebywają dorośli pacjenci. 

Prowadzimy hospicjum stacjonarne, hospicjum domowe oraz poradnię medycyny paliatywnej. Naszą misją jest całościowa opieka nad pacjentem paliatywnym oraz jego rodziną – od chwili przyjęcia do procesu żałoby. 

Hospicjum posiada kontrakt z NFZ, który nie pokrywa wszystkich kosztów, jakie ponosi placówka. W skali miesiąca Fundacja musi pozyskać ponad 100 000 zł aby funkcjonować bez straty. Dlatego też regularnie zwraca się o pomoc do darczyńców indywidualnych i instytucjonalnych, którzy pozwalają hospicjum trwać i utrzymywać wysoki poziom opieki nad osobami umierającymi. 


Dzięki darczyńcom możemy realizować nowe cele i snuć śmielsze plany na przyszłość, dlatego ośmielamy się prosić tam, gdzie możemy liczyć na dobre i otwarte serca.

Prosimy o Wasze wsparcie! Bez niego nie damy rady.

lf7e3d443ba4ab43.jpeg

W razie pytań dodatkowych zapraszamy do kontaktu: Karolina Chojka-Bartoszko, [email protected]

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 164

 
Dane ukryte
ukryta
P
Magda
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AS
Agata Szczap
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
M
Marzena
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

798 509 zrzutek

i zebrali

617 632 411 zł

A ty na co dziś zbierasz?