TATA bez raka! koniec za 67 dni ID: 53f4wg
Zebrano 89 717 zł
z kwoty 179 000 zł

50 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 681
udostępnień

Pomóż mi być tatą jak najdłużej - razem poradzimy sobie z rakiem !
Myxoid Liposarcoma to nowotwór złośliwy, który zaatakował mnie po raz pierwszy w 2015 roku. Od tej pory przeszedłem 3 skomplikowane operacje, 2 radioterapie, a obecnie jestem w trakcie trzeciej chemioterapii. Walczę i nie zamierzam się poddać!


Drodzy znajomi i nieznajomi - mimo wewnętrznej siły, determinacji i wsparcia najbliższych - bez Waszej pomocy moja walka zostanie spisana na porażkę. Zbieram na niestandardowe sposoby leczenia w Polsce (i nie tylko) oraz wsparcie w terapii onkologicznej (jak np. w klinice Immunomedica w Warszawie)

W Niemczech są dwie kliniki leczące komórkami macierzystymi, które wzmacniają system immunologiczny do walki z nowotworami. Koszt jest ogromny, bo ok. 7,5 tys. EUR za samo jedno podanie z serii oraz pobyt. Kwoty zwalają z nóg, chcę jednak wierzyć, że z Waszą pomocą jest to możliwe.

Dodatkowo, chciałbym wspomóc organizm olejem CBD z konopi siewnych (koszt oleju 50% to ok. 2 000zł/10g, co starcza na miesiąc). Suplementacja konopiami wspomaga organizm w trakcie wyniszczającej chemioterapii oraz niszczy komórki nowotworowe.

Mimo ogromnego wsparcia rodziny – żony Małgosi oraz dwójki cudownych, pełnych energii dzieci) - nie stać nas na powyższe leczenie. Czasem rano zastanawiam się, ile może kosztować dzień z nimi. Dla mnie każdy jest bezcenny. Dlatego z całego serca proszę o wsparcie i Twój, choćby najmniejszy udział w zbiórce.

Zebrane środki zamierzamy przeznaczyć na terapie wspomagające leczenie, leczenie komórkami macierzystymi oraz suplementację olejem CBD.


Zaczęło się niewinnie... od zgrubienia mięśnia na lewym udzie, które nagle spuchło do gigantycznych rozmiarów. Po kilku wizytach u ortopedy i badaniach obrazowych skierowano mnie na biopsję - wynik: nowotwór Myxoid Liposarcoma (tłuszczakomięsak śluzowaty).

Pierwsze odczucia: szok i strach - co dalej? Trafiam do Centrum Onkologii - Instytutu im.Marii Skłodowskiej-Curie, do Prof. dr hab. Piotra Rutkowskiego z Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków. Zaraz po Wielkanocy 2015 zaczynam ciężką 5-tygodniową radioterapię, po której w lipcu usuwają mi mięsień czworogłowy (a z nim guza wielkości bochenka chleba). Długa rana (od kolana do biodra) goi się trudno i długo, ale nie czekam i z radością zaczynam jesienią rehabilitację w Centrum Damiana i uczę się chodzić na nowo!

Nie ma jednak łatwo - sam przypadkiem wyczuwam w lutym 2016 guz nad prawym biodrem. Badania potwierdzają przerzut, przechodzę tygodniową radioterapię i operację usunięcia guza 10cm średnicy wraz z częścią talerza biodrowego. Spokój nie trwa długo - już w listopadzie 2016 podczas usunięta zostaje kolejna część lewej nogi, gdzie pokazał się mięsak. Marzenia o powrocie na deskę snowboardową odjeżdżają… ich miejsce także zastępuje strach i ból.

W wakacje 2017 zaczynam odczuwać dolegliwości jak przy rwie kulszowej - niestety, to nie ona, a guz przy kręgosłupie w odcinku lędźwiowym. Tak wredny, że nacieka m.in. na kręgi, łamie je i wnika do rdzenia kręgowego, w efekcie czego tracę władzę w nogach i "ląduję" na wózku inwalidzkim. Nie tak wyobrażałem sobie “zabawę” na weselu jedynej siostry...

Słabo sobie radzę, pomimo bardzo silnych leków przeciwbólowych oraz wsparcia psycho-onkologów. Ludzie dobrej woli, przyjaciele stworzyli, a także zamontowali system pochylni oraz najazdów, które umożliwiają mi wyjechanie wózkiem z domu. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Tak samo jak zawożenie lub odbieranie mnie ze szpitala, ponieważ moja dzielna żona nadwyręża kręgosłup "targając" wózek i mnie. Przez 7 miesięcy, co 3 tygodnie przyjmuję chemioterapię zwaną "czerwonym diabłem": farmorubicyną, dakarbazyną i cylkofosfamidem. Niezłe świństwo, ale skuteczne - bo w styczniu'18 zaczynam poruszać się przy chodziku.


Wiara w to, że będę znów chodził jest ogromna - a najmocniej dopingują mnie moje dzieci! To właśnie one i żona dodają mi na każdym etapie najwięcej sił! Od maja'18 poruszam się jedynie przy kulach ortopedycznych - żegnaj wózku, żegnaj chodziku (oddaje je z powrotem do wypożyczalni). Na dodatek zmiana także chemii na "lżejszą", jednodniową co 2 tygodnie!Po wakacjach przechodzę kolejne badania obrazowe, które pokazują 2 nowe guzy: w brzuchu oraz w prawym płucu. Lekarze podejmują decyzję o zmianie chemii na Yondelis, czyli trabektedynę - od września'18 spędzam co 3 tygodnie dobę w szpitalu na warszawskim Ursynowie.

Nie chcę marnować czasu... stale szukam terapii, która wspomoże mnie w walce. Muszę wygrać, bo chcę być tatą jak najdłużej!!! Ostatnie lata w mojej rodzinie pokazały, że jesteśmy w stanie stawić czoła problemom. Jednak w tym przypadku nie tylko siła, determinacja i chęć życia się liczy, tu liczy się także każdy grosz.

Pomóżcie proszę mi w tej walce! Nie wiem ile mam, ile My mamy czasu - pomóż mi być tatą jak najdłużej - razem poradzimy sobie z rakiem!

#tatabezraka

niedziela, 30 grudnia 2018 o 19:33

Bardzo serdecznie i gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, osobom o wielkim sercu za dotychczasowe wsparcie, pomoc w zbiórce i rozpowszechnianie akcji #tatabezraka Dziękuję Wam z całego serca! Akcja zyskała niedawno dodatkowy, główny cel - sfinansowanie mojego leczenia w klinice MD Anderson Cancer Center w USA. Z informacji uzyskanych przez mój szpital Centrum Onkologii-Instytut im.Marii Skłodowskiej-Curie, klinika w 2019 roku przyjmie na leczenie kilkunastu pacjentów i mam szansę być jednym z nich! W celu zakwalifikowania się do tej grupy muszę dostarczyć wyniki specjalistycznych badań - mój lekarz prowadzący sprawdza, czy można wykonać je w Polsce. Kolejnym krokiem będzie ustalenie terminu leczenia :-) Niestety, koszty mojego leczenia w USA będą znaczne i NFZ ich nie pokryje. Dlatego zwracam się do Was gorąco z uprzejmą prośbą o dalsze rozpowszechnianie, udostępnianie jak najszerzej mojej akcji #tatabezraka

czwartek, 20 grudnia 2018 o 13:10

JASEŁKA DLA MICHAŁA za nami! Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie, cudowne spędzenie razem czasu i wsparcie mnie w walce! Szczególne podziękowania należą się wykonawcom: dzieciom z SP nr 5 w Pruszkowie, Scholi w Pruszkowie, Orkiestra Dęta Pruszkowianka oraz Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Nie odbyło by się to bez grupy ludzi o wielkich sercach "Pomagamy Michałowi". Dziś jestem nie tylko wzruszony, ale też i dużo silniejszy niż wczoraj, w dodatku 4 dzień po chemii :-) DZIĘKUJĘ BARDZO - razem damy radę! Wkrótce napiszę więcej o dalszym leczeniu #tatabezraka

sobota, 8 grudnia 2018 o 21:34

Kochani, to był dla mnie tydzień cudów i siedem dni pełnych wzruszeń.. wielu wzruszeń. Wasze wsparcie spowodowało, że czuję się psychicznie znacznie silniejszy do dalszej walki z moim "wrogiem"! Przeszedłem kolejną tomografię i... na konsultacji z lekarzem dowiedziałem się, że mimo wszysto, świństwo rośnie. Po 2 miesiącach znowu zmieniam chemię, którą zaczynam prawodopodobnie już w czwartek przez 3 dni (!sic) w Centrum Onkologii-Instytut im.Marii Skłodowskiej-Curie (i tak co 21 dni). Co równie ważne, szukamy dodatkowo kliniki w Europie (lub poza nią), która prowadzi badania kliniczne związane z moim Myxoid Liposarcoma by oczywiście dostać się do niej jak najszybciej na leczenie (raczej na „własną rękę”). Jak podejrzewacie, w Polsce takie badania nie są prowadzone... Jeszcze raz bardzo proszę - udostępniajcie dalej #tatabezraka – dzięki Wam mam szansę!!!

poniedziałek, 3 grudnia 2018 o 14:44

Moi Drodzy, już teraz dziękuję Wam z całego serca za wsparcie i ciepłe słowa, które płyną do mnie ze wszystkich stron! Nie spodziewałem się takiej skali i takich reakcji. Od wczoraj, jestem bliższy o 8% i przeżywam mega wzruszające chwile. Trudno mi to opisać, ale czytając życzenia bycia „twardym i dzielnym” ciężko opanować mi emocje. Udostępniajcie proszę dalej #tatabezraka – dzięki Wam mam większą szansę by wygrać!

Aby dodać komentarz lub

AA
10 zł

asia Andrzejuk

powiedzenia

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Mój tata też ma raka. Walczymy. Powodzenia! Musi być dobrze.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia. Wiem przez co przechodzicie. Trzymam kciuki :)!!!

WG
50 zł

Waldemar Gojtowski

Odwagi, dasz radę

N

Natalia

Trzymaj się Michał!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki

Użytkownik anonimowy
65 zł

Użytkownik anonimowy

Głowa do góry, najlepsze przed Wami!

A
100 zł

Aneta

Powrotu do zdrowia!
Aneta z Radomia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

MS
100 zł

Mariusz Sękalski

stufka na dobry początek Nowego Roku! a potem regularnie kolejne...wpłacajcie, kto może niech przelicza to sobie na 2-3 paczki fajek w miesiącu mniej, to jak nic, a dla zdrowia Twojego i Miśka jak skarb!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

powodzenia! trzymamy kciuki!

MS
300 zł

Marcin Stryjczak

Licytacja MŁODY TALENT

M

Monika

Trzymam kciuki

KJ
25 zł

Karol jendernalik

MB
100 zł

Magda Brudnicka

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
1 130 zł

Użytkownik anonimowy

Łap Boga za nogi i nie puszczaj...

KH
25 zł

Katarzyna Hoppe

Dużo zdrowia :*

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Pamietaj nieznajomy, ze wszystko zaczyna sie od glowy i odpowiedniego myslenia. Trzymam mocno kciuki:)

MM

Marek Milewski

Michał trzymam za ciebie kciuki !!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Przysłał mnie tu Grzesiek Alberski.

AK
50 zł

Agnieszka Krajnik

Zdrowia!

MM

Malgorzata marek

Trzymam kciuki i życzę szybkiego wyzdrowienia!!

KB
1 200 zł

Kasiabudzaj Budzaj

dużo zdrowia :-)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Liczę na Ciebie :)

JW
100 zł

Jakub Wasiak

Dużo zdrowia! Wygraj tę walkę i jak Bóg da pojedziemy na snowboard dużą ekipą z Pruszkowa!

MJ
50 zł

Marlena Jodełko

Nasza trójka trzyma za Ciebie kciuki :)

KP
500 zł

Katarzyna Pietkiewicz

Wierzymy, że się uda!! Pozdrawiamy całą wspaniałą rodzinkę i dzielnego Tatę

EG

Elżbieta Górecka

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ma Pan dla kogo żyć!

JO
200 zł

Jarosław Oborski

Trzymam kciuki! Wierzę, że się uda.

WJ

Wiktor Jóźwiak

Powodzenia!!!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki! Powodzenia!

EN
50 zł

Ewa N.

TY Walcz, a inni modlą sie????

KO
50 zł

Konrad O

Michał walcz!

MS
50 zł

Magdalena Skrzypczak

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Jesteśmy z Tobą!

E
25 zł

Elżbieta

Trzymam kciuki!

JJ
5 zł

JOANNA JUNG

Będzie dobrze :)

PK
100 zł

Paweł Kwiatkowski

trzymam kciuki Michał

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam Kciuki

AP
15 zł

Angelika Popławska

zdrowia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

zdrowia!

ŁI
1 000 zł

ładysław i Barbara Kąccy

Panie Michale trzymamy kciuki!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Trzymam kciuki mocno!

G

GosiaGonia

Trzymam kciuki!

O
100 zł

Orzeł

Stona trzymaj się

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

POWODZENIA !!!! :)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

tu się nie da nic napisać, trzeba pomagać

J
25 zł

Jarosław

Powodzenia.

AW
50 zł

Adam Wilski

Pozdrowienia dla Michała i szybko wychodź z tego Kolego... masz jeszcze dużo na tym świecie dobrego do zrobienia :) :) A.W.

DL

Dorota Lubaszewska

Na zdrowie:)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

wierzymy ze bedzie dobrze

J

Jaaga

Zdrówka

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się! nie z takich nowotworów ludzie wychodzili :)

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
40 zł

Użytkownik anonimowy

Od naszej czwórki.. Walcz!

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją zwycięską walkę!

P

Paulina

Trzymaj się. ...powodzenia!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Siły i wiary:)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki, nie daj się tej paskudzie!

JA
50 zł

Joanna Arciszewska

Powodzenia! Przesyłam ciepłe myśli! ????

SW
200 zł

Sonia W

Powodzenia. Będzie dobrze, musi być!

JK
1 000 zł

Jacek Klukowski

Michał wiara czyni cuda. Trzymam kciuki.

AU
200 zł

Artur Urbaniak

3maj się Michał!!????????

GT

Gonia Trzcinska

Michał, damy radę!

AI
300 zł

Ania i Krzysztof

Ogień i zniszczenie!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia ☺️

PP
500 zł

Przemek Papuzynski

Trzymaj się Michał!

RU

Robert U.

Uda się :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki! dasz rade!

PB
200 zł

Paweł Bortniak

punk to nie łaskotki

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Nie znamy się, ale bardzo mocno trzymam kciuki i dorzucam swoją cegiełkę!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Z deski może i nici, ale sanki, albo opony z dzieciakami wciąż wchodzą w rachubę. Powodzenia chłopie!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia - pamiętaj najważniejsze jest nastawienie i wiara w zwycięstwo - to połowa sukcesu!

DP
10 zł

Danusia Paska

Życzę powrotu do zdrowia

M
200 zł

MonikaWM

Michał, trzymam kciuki za Ciebie i całą Twoją rodzinę.

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Michał nie poddawaj się musisz walczyć dla Siebie i Twoich najbliższych!!! Wspieramy Cię całym sercem!!!

PZ
100 zł

Przemysław Zaborski

Trzymaj się!

AT

Aneta Turczanska

Michal zebys na wlasnych, zdrowych nogach szalal na weselach Dzieciakow a nawet wnukow!!! Duzo sil!!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia w walce z chorobą!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się brachu!

E
200 zł

E.W.S

Powodzenia chłopie I informuj, nie chowaj sie

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymamy kciuki

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Michał, powodzenia i niech Cię optymizm nie opuszcza.

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Jeszcze się napijemy w Augustowie ;)

DB
200 zł

Dawid Bedyński

????????????????????????????????????????????????????????

KO
25 zł

Konrad O

Michał, trzymaj się!

M
10 000 zł
MOMB
MI
2 000 zł
Maria i Tomek
Dane ukryte
2 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 000 zł
Dane ukryte
AI
2 000 zł
A. i D.
K
1 200 zł
Kasia Budzaj
Dane ukryte
1 130 zł
Dane ukryte
KI
1 100 zł
Kasia i Marek
JK
1 000 zł
Jacek Klukowski
KK
1 000 zł
Kamila Kwiecień
W
1 000 zł
Wojtas
GZ
1 000 zł
Grażyna Zielińska
EK
1 000 zł
Ewa Kałużny
DZ
1 000 zł
Dariusz Zęgota
PG
1 000 zł
Paweł Gr
EF
1 000 zł
Ewa Fosiewicz
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
B
1 000 zł
Barbara Władysław Kąccy
SH
1 000 zł
Szymon Herka
PP
500 zł
Przemek Papuzynski
P
500 zł
piwniczna-domki.pl
MP
500 zł
Małgorzata Polakowska
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
AK
500 zł
Anna Kondraciuk
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
JP
500 zł
Janusz Pakulla
MC
500 zł
Marcin Cichoński
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
A
500 zł
Asia
A
400 zł
Anna Natalia Szarska
TG
351 zł
Tomasz Górniak
M
300 zł
Marta i Wojtek
RI
300 zł
Ryszard Iwaniec
AI
300 zł
Ania i Krzysztof
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
PC
300 zł
Paweł Czekański
MS
300 zł
Marcin Stryjczak
MC
300 zł
Marcin Chechłacz
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
A
251 zł
Asia
M
200 zł
MonikaWM
JO
200 zł
Jarosław Oborski
PK
200 zł
Piotr Kowalczyk
T
200 zł
Tomek
DK
200 zł
Dorota Kossakowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AK
200 zł
Adam Kucharski
KG
200 zł
Karolina Grajewska
AS
200 zł
Agnieszka Sawicka
J
200 zł
Joanna Kazmierowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Adam
JJ
200 zł
Justyna Jagodzińska
MP
200 zł
Marzena Pogorzelska
200 zł
Rafał Światłowski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EK
200 zł
Ewa Konopińska
R
200 zł
Radosław Majewski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MI
200 zł
Maciek i Helena Szneidrowscy
DB
200 zł
Dawid Bedyński
E
200 zł
E.W.S
K
200 zł
Krystian
JR
200 zł
Joanna Rosłon
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MO
200 zł
Marek Osadca
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
DK
200 zł
Dominik Kaczmarek
JG
200 zł
Julita Gałkowska
I
200 zł
Iwona
AK
200 zł
Adrianna koc
SW
200 zł
Sonia W
DC
200 zł
Dariusz Czauderna
HC
200 zł
Hubert Ciechomski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
T
200 zł
Tomek
cezary zieliński
200 zł
cezary zieliński
AK
200 zł
Adam K.
M
200 zł
Mariusz sekalski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MD
200 zł
Marcin Dziuba
R
200 zł
Robert
PB
200 zł
Paweł Bortniak
AS
200 zł
Agnieszka Szady
A
200 zł
Artur
W
150 zł
waga_radlowska
BK
100 zł
Barbara Kotowska
GU
100 zł
Grzegorz Urbański
M
100 zł
magda
AL
100 zł
Anna Leszczyńska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JW
100 zł
Jakub Wasiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paulina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KG
100 zł
Katarzyna Gawinowicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MB
100 zł
Marta Burlinska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SK
100 zł
Sebastian Karwan
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JT
100 zł
Jan Tarnawski
MR
100 zł
Małgorzata Radko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KT
100 zł
Katarzyna Tymińska
M
100 zł
Mariusz Sekalski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Malwina MALESA
A
100 zł
anlencz
A
100 zł
Aneta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JC
100 zł
Jacek Czajka
M
100 zł
Magda
W
100 zł
Wen
UK
100 zł
Urszula Kaczuga
J
100 zł
Jacek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Ela
PK
100 zł
Paweł Kwiatkowski
PM
100 zł
Paweł Morawski
RC
100 zł
Robert Chaczko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Konrad
PS
100 zł
Piotr Sienkiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GR
100 zł
Gosia R.
W
100 zł
w0jtas
100 zł
Maciej Bocian
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RS
100 zł
Robert Smolarczyk
AK
100 zł
Aneta Kwiatkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Anna Łęczycka
P
100 zł
Piotrek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GA
100 zł
Grazyna Antolik
MR
100 zł
Magdalena Rosa
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Anna Szymanik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Mariusz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SK
100 zł
Stanisław Koczot
KG
100 zł
Katarzyna Gątarek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RC
100 zł
Radosław Czajkowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RZ
100 zł
Renata Zawadzka
J
100 zł
jim.jaworska
K
100 zł
Karola
100 zł
Rafał Łojek
MW
100 zł
Marzena Wyszomierska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
O
100 zł
Orzeł
RK
100 zł
Rafał Kłobucki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Marek Piotrowicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Małgorzata Sokolik
K
100 zł
Kamila
TS
100 zł
Tomasz Siebierański
IB
100 zł
Iwona Bachura
BK
100 zł
Bartosz Korkus
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TJ
100 zł
Tryba Jakub
AW
100 zł
Anna Wójcikowska
DM
100 zł
Darek Misiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Katarzyna jutkiewicz
DG
100 zł
Dorota Głuska-Ruta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
R
100 zł
Roman
TB
100 zł
Tomasz Bukowiecki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Katarzyna K
P
100 zł
Patryk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PZ
100 zł
Przemysław Zaborski
MW
100 zł
Marek Wójcik
JL
100 zł
Julita Ledzinska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PP
100 zł
Piotr Przybylo
Dane ukryte
75 zł
Dane ukryte
W
70 zł
waga_radlowska
Dane ukryte
65 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Agnieszka Bilicka
Ł
50 zł
Łukasz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
C&
50 zł
Cezary & Edzia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EI
50 zł
Emilia i Tomasz Rukścińscy
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
OJ
50 zł
Ola J.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
Stefan
M
50 zł
Maria i Marek Rukscińscy
AZ
50 zł
Aneta zieba
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Beata
M
50 zł
MAGDA
D
50 zł
Dorota
ER
50 zł
Emil Ronda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Adam Kostera
U
50 zł
Ula
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Katarzyna Ślendak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Marek Krajewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Justyna
MG
50 zł
Marta Girczyc
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AR
50 zł
Anna Rybarczyk-Chlebna
E
50 zł
Edyta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JA
50 zł
Joanna Arciszewska
P
50 zł
Patryszon
DP
50 zł
Dorota P
DD
50 zł
Dan Dan
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Maciej Śliwiński
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Anna
A
50 zł
Aga
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Mila
H
50 zł
hannusia
B
50 zł
Bartek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
kasia S
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PI
50 zł
Peter i Ela Matunak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RG
50 zł
Robert Grabowski
A
50 zł
Artur
AW
50 zł
Adam Wilski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka
TM
50 zł
Tomek Meissner
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PK
50 zł
Paulina Kornuta
MS
50 zł
Marta Sawicka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
50 zł
Marcin Grubek
AP
50 zł
Artur Pisarek
PG
50 zł
Paweł Gonciara
MS
50 zł
Magdalena Skrzypczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AP
50 zł
Anna Polska
TM
50 zł
Tomasz Mikołajewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BK
50 zł
beata kowalska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JS
50 zł
Joanna Stręk-Poszwa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Emilia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Betty
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Konrad
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Darek
L
50 zł
Lukasz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Agnieszka Krajnik
PW
50 zł
Paulina Wychowaniec
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Malgorzata Davis
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Daniel Ł
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EN
50 zł
Ewa N.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Ania
K
50 zł
Kamer
MW
50 zł
Marta Wróblewska
AJ
50 zł
Adam Jakubiak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AN
50 zł
Aniela Nocna
RR
50 zł
Rafał Rodek
A
50 zł
Anna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jacek
N
50 zł
Nikodem
N
50 zł
nat
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Karol
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WG
50 zł
Waldemar Gojtowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Ania k
BK
50 zł
Barbara Kolczyńska
MJ
50 zł
Marlena Jodełko
PP
50 zł
Paulina Podogrocka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JC
50 zł
Justyna Chołuj
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Adam Majchrzak
AE
50 zł
Adam Ewko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Anna Kapla
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BW
50 zł
Barbara Wanot
E
50 zł
Ewelina
MS
50 zł
Mariusz Sobczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
GA
50 zł
Greg Albrecht
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EB
50 zł
Ewa Borowska
AM
50 zł
Anna Margas
AN
50 zł
Agnieszka Nowicka-Kalinowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RL
40 zł
Rafał L
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
AP
30 zł
Artur Pisarek
DG
25 zł
Daniel Gorski
WS
25 zł
Weronika Szcześniak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Mariusz Kowalski
GG
25 zł
Gregory Grześ
KK
25 zł
Kamil Kurczyna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
NS
25 zł
Natalia Sikorska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Maciej Kaminski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AK
25 zł
Aneta Kobrzyńska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
DP
25 zł
Dominika Piesiak
MR
25 zł
Marek Rogowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Jakub Szewczyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
LG
25 zł
Lukasz Gnoinski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Jarosław
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Michał Sajna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Joanna
JB
25 zł
Joanna Bałys-Paduch
L
25 zł
Lidka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KJ
25 zł
Karol jendernalik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EK
25 zł
Ewa Końskowolska
B
25 zł
bartlomiej karczmarczyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Konrad Suss
OO
25 zł
Ola OH
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Łukasz Tylski
E
25 zł
Ela
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Michał
M
25 zł
Marta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AO
25 zł
Anna Olszewska
KO
25 zł
Konrad O
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
NG
25 zł
Norbert Guzek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AD
25 zł
Aleksandra Diaz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KU
25 zł
Klaudia Uryszek
JB
25 zł
Jarek Banaszkiewicz
BC
25 zł
Bartlomiej Ciućka
E
25 zł
Emil
S
25 zł
szlaszynska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KJ
25 zł
Katarzyna Jackowska
AR
25 zł
Aleksandra R
A
25 zł
Artur Pawelczynski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KH
25 zł
Katarzyna Hoppe
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
ANETA
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
J
20 zł
Joanna
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MP
20 zł
Maciek Pogocki
A
20 zł
Agnieszka
MZ
20 zł
Monika Zalewska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
W
20 zł
Wiesia
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
R
20 zł
Robert Bajer
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MK
20 zł
Marek Kret
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Ania
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
A
15 zł
Angelika
OH
15 zł
Olga Ha
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MK
15 zł
Monika Kwaśniewska
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
A
11 zł
Ala
A
10 zł
asia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
D
10 zł
Danusia
K
10 zł
KSZ
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AR
10 zł
Adam Rudyk
S
10 zł
Sławek Łaziuk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KK
10 zł
Katarzyna Kabala
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MB
10 zł
Michał Bilski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Ayako Shido
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
ŁW
10 zł
Łukasz Wąsewicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KJ
10 zł
Karolina J
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Piotr
M
10 zł
monika
MM
10 zł
Maria Middeldorp
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
TT
10 zł
Tomasz Tomek
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
7 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
PW
5 zł
Paulina Węglarska
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
A
5 zł
Anna K
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
JJ
5 zł
JOANNA JUNG
IF
5 zł
Igor flakowicz
SC
5 zł
Sara Chyczewska
AS
5 zł
Andrzej Smoleński
A
5 zł
Anonim
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
K
5 zł
Kamila
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
4 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Michał Stankowski
1 zł
Michał Stankowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MG
ukryta
Małgorzata Gontarz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MG
ukryta
michal gąsiorek
JK
ukryta
Janusz Konik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JP
ukryta
Jacek Potapowicz
MZ
ukryta
Marcin Zyzało
M
ukryta
Marzena
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MS
ukryta
Marta Szwakopf
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Jacek parol
ukryta
Jacek parol
BC
ukryta
Beata Czyżewska
MR
ukryta
Michał Roman
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
GT
ukryta
Gonia Trzcinska
AT
ukryta
Aneta Turczanska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
Adam
JU
ukryta
Joanna Urbanowicz
MM
ukryta
Marek Milewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MN
ukryta
Michał Nazarczuk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JJ
ukryta
Jacek Jachimowski
PK
ukryta
Paweł Kowalski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BN
ukryta
Barbara Nyc
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MK
ukryta
Marta Kobylanska
M
ukryta
Magda
Jakub Karaś
ukryta
Jakub Karaś
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WK
ukryta
Waldemar Kapica
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AL
ukryta
Anna Lesiewicz-Kosobucka
B
ukryta
Bartek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KJ
ukryta
Kamila Januć-Mazurek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AM
ukryta
Adam Malcherek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MS
ukryta
Marcin Solarz
H
ukryta
Halina
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
ukryta
Justyna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
EF
ukryta
Edyta Franiewska
J
ukryta
Jaaga
R
ukryta
Robert U
GS
ukryta
Grzegorz Sawicki
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KB
ukryta
Karolina Bartoszewicz
WJ
ukryta
Wiktor Jóźwiak
DM
ukryta
Dariusz M.
M
ukryta
marg
TK
ukryta
Tomasz Kudełka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DM
ukryta
Danuta Mularczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DS
ukryta
damian Smarzyński
M
ukryta
Monika
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
N
ukryta
Natalia
EG
ukryta
Elżbieta Górecka
G
ukryta
GosiaGonia
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Monika
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DL
ukryta
Dorota Lubaszewska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MB
ukryta
Michał Bojanowski
M
ukryta
Mariusz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
P
ukryta
Paulina
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Malgorzata.marek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
OR
ukryta
Oskar Rejdak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Robert Ł.
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Monika
AG
ukryta
Aleksandra Grzybowska

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

M
10 000 zł
MOMB
Nasi użytkownicy założyli

323 575 zrzutek

Pomóż zebrać 179 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 681
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.