id: 53vmve

Wsparcie edukacyjne dzieci i młodzieży

Wsparcie edukacyjne dzieci i młodzieży

Nasi użytkownicy założyli 1 014 587 zrzutek i zebrali 1 061 053 715 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

AKTUALIZACJA z dnia 20.06.2023

Dalej zbieramy na naszej zrzutce środki na organizację wycieczek, zajęć edukacyjnych, sportowych dla dzieci i młodzieży oraz wspierania zaangażowanych wolontariuszy edukatorów.

Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszych działań na fb https://www.facebook.com/magnoliastowarzyszenie , IG https://www.instagram.com/magnolia_stowarzyszenie oraz na naszej stronie internetowej www.magnoliastowarzyszenie.pl


AKTUALIZACJA z dnia 03.05.2023

Zebrane w okresie 27.10.20222 - 03.05.2023 środki przeznaczyliśmy na organizację wycieczek dla dzieci i młodzieży oraz na zajęcia językowe.


AKTUALIZACJA z dnia 27.10.2022

Cały czas działamy, aby zapewnić dzieciom i młodzieży bez względu na pochodzenie wsparcie edukacyjne, integracyjne. Dziękujemy za każde wsparcie, które pomaga nam realizować działania pomocowe, edukacyjne , wspierające, szerzące dobro i zrozumienie.


Ми постійно працюємо над освітньою та інтеграційною підтримкою дітей та підлітків, незалежно від їх походження. Дякуємо за всю підтримку, яка допомагає нам здійснювати діяльність з надання допомоги, навчання, підтримки та просування добра та розуміння.


We are constantly working on educational and integration support for children and youth, regardless of their origin. Thank you for all your help and donations. That helps us to carry out our educational activities, support children and teenagers and promote goodness and understanding among them and our society.


O naszych aktualnych działaniach/Про нашу поточну діяльність/ About our current activities: fb https://www.facebook.com/magnoliastowarzyszenie


Na dzień 27.10. 2022 zebrane dotychczasowe środki, przeznaczyliśmy na pomoce edukacyjne, podręczniki do nauki języka, a także na materiały drukowane (w tym papier, toner, serwis drukarki) oraz wyposażenie naszych wolontariuszy.


AKTUALIZACJA z dnia 01.03.2022

Obecna sytuacja w Ukrainie wymaga natychmiastowego działania. Dla wszystkich dzieci sytuacja jest wyjątkowo trudna i niezrozumiała, dlatego szczególnie ważne jest zadbanie przede wszystkim o ich komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Takie poczucie daje między innymi włączenie i akceptacja przez rówieśników, miedzy innymi w szkole, bez względu na pochodzenie.

Dlatego środki zebrane od daty aktualizacji tej zbiórki zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności na działania włączające, wsparcie edukacyjne dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji, w szczególności z Ukrainy, w tym na organizację dwujęzycznej pomocy edukacyjnej, psychologicznej, warsztaty integracyjne oraz wyposażenie dzieci w niezbędne materiały i pomoce edukacyjne.


Działania będzie prowadziło Centrum Edukreacji Magnolia Stowarzyszenie, w którym od 2020 roku pracujemy z dziećmi w tym z doświadczeniem migracyjnym.---------------------------------------------

Wsparcie edukacyjne dzieci i młodzieży

Jako wieloletni edukatorzy i założyciele stowarzyszenia MAGNOLIA, widzimy potrzebę oddolnej inicjatywy promowania edukacji alternatywnej wobec obowiązującego systemu nauczania, a także z potrzeby umożliwienia edukacji bez względu na stan rodzinny czy finansowy. Dlatego uruchomiliśmy i rozwijamy Centrum Edukreacji. Jest to miejsce całorocznego wsparcia edukacyjnego i rozwoju kreatywnego. Każde dziecko jest ważne, dlatego zależy nam, aby wspierać również dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji finansowej, rodzinnej, z doświadczeniem migracyjnym i zagrożonych wykluczeniem.

Działamy w dużej mierze wolontaryjnie, jednak i tak wiąże się to z dodatkowym nakładem nie tylko osobowym, ale i finansowym. Dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia, aby kontynuować naszą misję i działania na rzecz młodych osób.

Zebrane środki, na bieżąco będziemy przeznaczać na:

  • wyposażenie wolontariuszy-edukatorów
  • przeszkolenie wolontariuszy-edukatorów, tak aby prowadzone przez nich zajęcia były jak najwyższym poziomie
  • publikacje przygotowanych przez nas materiałów edukacyjnych
  • materiały i programy potrzebne do zajęć i warsztatów.


Dbamy, aby nasze działania były przejrzyste, dlatego publikujemy nasze roczne sprawozdania merytoryczne i finansowe na naszej stronie, w zakładce https://magnoliastowarzyszenie.pl/kontakt/

A dotychczasowe materiały edukacyjne, można zobaczyć na https://magnoliastowarzyszenie.pl/materialy-edukacyjne/

Więcej o naszych działaniach na naszej stronie: www.magnoliastowarzyszenie.pl oraz w mediach społecznościowych:

fb @magnoliastowarzyszenie fb @centrumedukreacji IG @magnolia_stowarzyszenie IG @centrum_edukreacji

YT Magnolia Stowarzyszenie


Dla wszystkich, którzy wesprą nasze działania kwotą co najmniej 10 zł. lub wyższą, chętnie przyślemy naszą bajkę o jeżyku Zbyszku, w jednej z trzech wersji językowych (pl, ang, ru), wystarczy napisać do nas mail: [email protected] i podać na adres mailowy oraz informację, jaką wersję językową chcielibyście otrzymać, a my z przyjemnością prześlemy pdf z bajką.


m22940ccf895aa8c.jpeg


p310153f955aa87e.jpegob15b0820df45eb0.jpegee1f22142fe0667a.jpeg

x03509236476409e.jpegq0901e3073a188d1.jpeg
df42e7c85b41aa19.jpegqf22087cc375bee9.jpegk0077195aaa1df34.jpegxe5768b6b68682f0.jpegb63f5b323660c9e7.jpegefecbefb262a0a5c.jpegta7555dd1e8ca261.jpeg

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 60

AD
Anastasia Datsyk
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
AK
Aliona Kramskaya
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
OP
Olga Pasiuk
60 zł
OO
Bundziak Olga
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
BA
Bobrina Alla
60 zł
SS
Svitlana Simonova
10 zł
ES
ESO
40 zł
Zobacz więcej