id: 5462rb

Walka o życie Mastera! Agresywna Babeszjoza

Walka o życie Mastera! Agresywna Babeszjoza

2 397 zł 
z 2 500
95%
75 dni do końca
44 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutkiMaluch został hospitalizowany, walczymy!!! 


Dzidziuś ma ok.4,5 miesiąca, waży 4500g i jest bardzo niedożywiony .Otrzymał  podstawową opiekę wetrynaryjną (tabletki na pasożyty, odkleszczanie, środki przeciwbólowe i rozkurczowe). W jego kale znajdowała się treść  z obornika,a samo USG pokazało, że jego mały żołądeczek jest zapchany podobną treścią 😭Maleństwo samotne,ratowało się jak mogło szukając pożywienia.

📣📣 

Dziś Masterek miał jechać do swojego nowego domku, gdzie czekała na niego szczęśliwa rodzina 🥺. Pan Michał wręcz nie mógł się doczekać wyjścia z pracy, by skompletować wyprawkę dla swojego malucha. Całe szczęście, że maluch został zabezpieczony i zaopiekowany, że już pierwszego dnia, została mu udzielona opieka weterynaryjna!!! Już dziś umierał by w męczarniach! 

Był tak zakleszczony, że podczas diagnozy byliśmy świadomi, że mogą pojawić się komplikacje, tak też się stało😞, w trybie natychmiastowym po wizycie w Naszej Łęczyckiej klinice udaliśmy się do kliniki Lancet w Łodzi. Rokowania są ostrożne, jednak trzeba być gotowym na wszytko! 

Kwoty leczenia przekraczają Nasze oczekiwania i możliwości, robimy wszytko by mu pomóc. Jeśli ktokolwiek chciałby dołożyć choć najdrobniejszą cegiełkę do leczenia i ratowania psiego dziecka będziemy wdzięczni! 

Master czekamy na Ciebie maluchu! 🥺❤️🏠

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 342 295 zł

A ty na co dziś zbierasz?