id: 54dkpu

pomoc Ukrainie-transport

pomoc Ukrainie-transport

2 500 zł 
z 7 000 zł
35%
49 dni do końca
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam.

Aktualizacja z dnia 18.04.22

Trochę przycichłam ostatnio ale to dlatego, że nie mogłam znaleźć noclegów dla uciekających z wojny. Trudno teraz jest znaleźć miejsce gdzie można ulokować ich. Zebrane pieniądze nie przepadną. Za kwotę jaka tutaj zostanie zebrana zostaną zakupione najpotrzebniejsze rzeczy medyczne do szpitali i dla wojska. Ubrania i jedzenie jest organizowane. Ubrania zawsze można przeprać itp. Niestety z opatrunkami jest inaczej. Nie da się ich przeprać do ponownego użytku. Igieł nie da się użyć drugi raz itp. Dlatego ta pomoc jest bardzo ważna aby żołnierze za granicą mogli jak najszybciej wrócić do zdrowia i mogli dalej bronić ojczyzny.


Aktualizacja z dnia 12.03.22

Wczoraj tj. 11.03.22 po raz pierwszy wybrałam się na granice po osoby z Ukrainy. Prowadzę zbiórkę na benzynę/gaz aby móc co weekend wyjeżdżać i ludzi sprowadzać w całą Polskę. Sama niewiele zarabiam. Sama się utrzymuje. Od lat pomagam ludziom w trudnych sytuacjach. Nawet dzisiaj mnie poznał z jednej akcji Pan ze straży miejskiej w Bełchatowie gdy remontowaliśmy mieszkanie starszej Pani która gryzły szczury, pomagałam przy remoncie mieszkania dla Pana który wyszedł z bezdomności. Takich sytuacji można wypisać wiele ale to nie oto chodzi. Bardzo lubię pomagać i chcę pomagać.

Oferuję siebie, swój czas i swój pojazd, aczkolwiek wolałabym jechać busem i przywieść więcej osób w wyznaczone miejsce. Poniżej wstawiam link do mojej zbiórki. Wszystko mam udokumentowane, czyli zaświadczenie kogo przewoziłam i kiedy. Posiadam także faktury za gaz z wczorajszego wyjazdu. Proszę o pomoc. Jeśli nie możesz jechać i przywieść osoby to ja to zrobię tylko dołóż się do wspólnego dobra. Dziękuję za pomoc w imieniu swoim jak i ludzi którym pomagam. Bardzo proszę o pomoc.

Dostaję od Was bardzo dużo i wiele dobrych słów, które tylko pokazują że to co robię jest dobre.Różańce zostały przekazane dla żołnierzy walczących na Ukrainie. Serdecznie dziękuję za pomoc. Oczywiście dalej zbieram i przekazuje.


W stronę granicy zawozimy jedzenie i potrzebne artykuły. W drodze powrotnej zabieramy ludzi.

Jeżeli nie jesteś w stanie pojechać i pomóc to pozwól nam pomagać innym.

Jestem otwarta na współprace z innymi kierowcami. Możemy jechać razem całym konwojem.


Wpłać "grosz" to już coś. :)

Bardzo proszę o wpłacenie chociaż 1zł. Jeśli 7000 osób wpłaci po 1 zł to tego tak bardzo nie odczujemy.

Pomagając innym -pomagasz sobie

Dobro wraca- przekonałam się na swojej skórze.

Wpłaciłeś - udostępnij

Przeczytałeś-udostępnij


Kontakt: 880 290 726

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 191 zrzutek

i zebrali

808 861 871 zł

A ty na co dziś zbierasz?