Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Zdjęcie z autografem

  Zdjęcie ze spektaklu Teatru 21 z autografami aktorów. Cząstka Teatru 21 na Twojej lodówce lub w ramce na zdjęcia.

  rozwiń
  Zdjęcie z autografem
 • Skarpetki KABAK x Teatr 21 "Wędrujące stworki"

  Skarpetki, które Teatr 21 stworzył wspólnie z marką KABAK z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa.

  Wzór zaprojektowała aktorka Teatru 21 - Barbara Lityńska.

  W wiadomości prosimy o podanie rozmiaru (36-41 lub 42-46).

  rozwiń
  Skarpetki KABAK x Teatr 21 "Wędrujące stworki"
 • Skarpetki KABAK x Teatr 21 "Jestem z ZESPOŁEM!"

  Skarpetki, które Teatr 21 stworzył wspólnie z marką KABAK z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa.

  Wzór zaprojektował aktor Teatru 21 - Grzegorz Brandt.

  W wiadomości prosimy o podanie rozmiaru (36-41 lub 42-46).

  rozwiń
  Skarpetki KABAK x Teatr 21 "Jestem z ZESPOŁEM!"
 • Skarpetki KABAK x Teatr 21 "Łąka"

  Skarpetki, które Teatr 21 stworzył wspólnie z marką KABAK z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa.

  Wzór zaprojektowała aktorka Teatru 21 - Marta Stańczyk.

  W wiadomości prosimy o podanie rozmiaru (36-41 lub 42-46).

  rozwiń
  Skarpetki KABAK x Teatr 21 "Łąka"
 • Torba Teatr 21 - Bądź z zespołem

  Torba zarówno na codzienne sprawunki jak i niecodzienne zawartości. Pojemna, mocna i długowieczna! Z nią zawsze jesteś blisko ZESPOŁU TEATRU 21!

  rozwiń
  Torba Teatr 21 - Bądź z zespołem
 • Niepełnosprawność i społeczeństwo - książka

  Limitowane wydanie papierowe książki "Niepełnosprawność i społeczeństwo". Książka wypływająca z namysłu nad protestem osób z niepełnosprawnościami, łącząca perspektywę teoretyczną, aktywizm społeczny, namysł nad historią ruchów osób z niepełnosprawnościami i praktykę artystyczną.

  rozwiń
  Niepełnosprawność i społeczeństwo - książka
 • Skarpetki KABAK x Teatr 21 - zestaw trzech par skarpetek

  Kolekcja skarpetek, które Teatr 21 stworzył wspólnie z marką KABAK z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa.

  Wzory zaprojektowali aktorzy Teatru 21 - Grzegorz Brandt, Barbara Lityńska, Marta Stańczyk.

  W wiadomości prosimy o podanie rozmiaru (36-41 lub 42-46).

  rozwiń
  Skarpetki KABAK x Teatr 21 - zestaw trzech par skarpetek
 • 21 myśli o teatrze - album

  „21 myśli o teatrze” to efekt pracy fotoreportażysty, grafików, teoretyczek sztuki i aktorów Teatru 21, który tworzą osoby z zespołem Downa i autyzmem. Sercem publikacji są zdjęcia Grzegorza Pressa.

  rozwiń
  21 myśli o teatrze - album
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.