id: 55g5gx

Kasa na ABORCYJNY DREAM TEAM vol 2

Kasa na ABORCYJNY DREAM TEAM vol 2

Opis zrzutki

ZBIÓRKA NA DZIAŁALNOŚĆ ADT


W związku z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego czeka nas ogromna fala pracy. Od dziś aborcja z powodów embriopatologicznych w publicznym szpitalu nie będzie możliwa. To oznacza, że więcej osób będzie potrzebowało informacji o możliwości wyjazdu po aborcję za granicę lub informacji o bezpiecznej aborcji w domu.


Osoby, które będą potrzebowały aborcji muszą wiedzieć, że nie są same i mogą się do nas zwrócić. Chcemy mieć możliwość im pomagać. 


Żeby to się stało, musimy docierać z informacją o naszej działalności jak najszerzej. Potrzebujemy pieniędzy na materiały informacyjne oraz ich dystrybucję.


Dodatkowo nasz wizerunek trafił na antyaborcyjne i homofobiczne furgonetki. To też sprawia, że przybywa nam codziennej pracy.


Gdyby tego było mało, osoby wspierające w aborcjach, osoby robiące aborcję i te, które chcą zmiany narracji wokół aborcji są codzienne narażane są na obraźliwe i kłamliwe treści. Chcemy to zmienić. Niezależnie od tego, ile kłamliwych i zastraszających treści pojawi się w związku z działalnością antyaborcyjnych grup i organizacji chcemy, żeby wszystkie osoby mogły w przestrzeni publicznej zobaczyć, że aborcja to nie jest nic złego.


Zależy nam, żeby wiedziały, że nie są same, że mogą na nas liczyć oraz że aborcja jest bezpieczna.


Zbieramy pieniądze na najbliższe miesiące. Potrzebne są, żebyśmy mogły działać dalej i pomagać wszystkim osobom potrzebującym informacji i wsparcia.


Zrobimy billboardy, plakaty, wlepy oraz… jak wystarczy…. własną furgonetkę! Chcemy przeznaczyć też środki na nowatorskie metody promowania aborcji i rozwój naszej grupy. Chcemy tworzyć nowe materiały informacyjne i edukacyjne oraz dystrybuować je wszędzie, gdzie będą potrzebne. Chcemy mieć możliwość organizować kampanie w przestrzeni publicznej.


Ze względu na dużą ilość środków postanowiłyśmy wesprzeć lokalne grupy pro-aborcyjne działające zgodnie z naszymi celami, aby mogły prowadzić własne działania informacyjne i kampanie.


Potrzebujemy wsparcia finansowego, bo niestety nie mamy - jak Fundacja PRO - 2,5 miliona złotych przychodu rocznie….DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę!

Aborcyjny Dream Team


Potrzebujesz aborcji? Nie jesteś sama!

aborcyjnydreamteam.pl

aborcjabezgranic.pl

+48 22 29 22 597Wpłacający 26716

 
Many Mornings
19 671,04 zł
JD
Jacex Dowóz Wideo
11 000 zł
 
Dane ukryte
10 000 zł
W
WHITE RVBBIT
6 120 zł
 
Many Mornings
5 328,96 zł
@
@Elajza
5 042 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
MJ
MPC Jakub Gaj
5 000 zł
 
Many Mornings
5 000 zł
D
Dominika & Eliza
5 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1377

 
2500 znaków
 • Adam Nowicki

  Witam serdecznie. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zrzutkę. ZOSTAŁ NAM 1 DZIEŃ 🥺, a zebralismy już trochę ponad połowę. . Jak macie państwo serducho oraz możliwość pomóc to wejdźcie na: https://zrzu tka.pl/pomoc-dla-rodziny-w-trudnej-sytuacji. Naprawdę prosimy o pomoc

 • MM
  Marta Mierzwińska

  Z miłością i wdzięcznością za całą pracę, jaką ADT wykonuje zarówno na polu pomocy doraźnej jak i zmiany społecznej przesyłam uściski i uroczyście przysięgam zrobić coś partyzanckiego!

  33 zł
 • G
  Gajnik

  Dziękuję, że jesteście.

  40 zł
 • Paweł Greszta

  Proszę pomóżcie mi zakupić wymarzony motocykl. Zbiórka w moim profilu. Zapraszam

 • OO
  Ola Organisciak

  Jestescie promyczkiem slonca w zimowy dzien

  19 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
wspierasz = rozklejasz

Od teraz wspierając naszą zrzutkę otrzymujesz nagrodę - zestaw proabo wlepek i możesz dalej wspierać, czyli uprawiać partyzantkę aborcyjną i rozpowszechniać informacje o bezpiecznej aborcji <3

Wpłacając powyżej 30 złotych otrzymasz pakiet - po 10 sztuk każdego wzoru. Nie zapomnij podać adresu pod który mamy wysłać pakiet!


Wieeelkie dzięki i do zobaczenia na partyzantce!

wybrano 248 razy

przewidywana dostawa: 8 marca, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

647 192 zrzutki

i zebrali

403 407 814 zł

A ty na co dziś zbierasz?