id: 55g5gx

Kasa na ABORCYJNY DREAM TEAM vol 3

Kasa na ABORCYJNY DREAM TEAM vol 3

1 719 038 zł 
z 2 000 000 zł
85%
15 dni do końca
28222 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Rok po wyroku TK zebrałyśmy 1 659 171 zł na nasze działania!

  W ciągu tego roku, grupy aborcyjne pomogły 34 tysiącom osób z Polski w dostępie do aborcji!


  Potrzeba bezpiecznej wiedzy o tym w jaki sposób zrobić aborcję rośnie - dlatego też rozpoczynamy "vol. 3" naszej zrzutki!

  Biorąc pod uwagę statystyki rządowe z wykonania ustawy za poprzednie lata, stwierdzamy, że Aborcja Bez Granic przejęła niemal wszystkie „ustawowe” zabiegi aborcyjne, które do tej pory były wykonywane w publicznych szpitalach.


  Poczytaj więcej o naszej pracy na: https://aborcyjnydreamteam.pl/ i podziel się dalej wiedzą o tym jak wspierać osoby potrzebujące aborcji.

  va21a4d6cfed27f0.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

ZBIÓRKA NA DZIAŁALNOŚĆ ADT


W związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego czeka nas ogromna fala pracy. Od dziś aborcja z powodów embriopatologicznych w publicznym szpitalu nie będzie możliwa. To oznacza, że więcej osób będzie potrzebowało informacji o możliwości wyjazdu po aborcję za granicę lub informacji o bezpiecznej aborcji w domu.


Osoby, które będą potrzebowały aborcji muszą wiedzieć, że nie są same i mogą się do nas zwrócić. Chcemy mieć możliwość im pomagać. 


Żeby to się stało, musimy docierać z informacją o naszej działalności jak najszerzej. Potrzebujemy pieniędzy na materiały informacyjne oraz ich dystrybucję.


Dodatkowo nasz wizerunek trafił na antyaborcyjne i homofobiczne furgonetki. To też sprawia, że przybywa nam codziennej pracy.


Gdyby tego było mało, osoby wspierające w aborcjach, osoby robiące aborcję i te, które chcą zmiany narracji wokół aborcji są codzienne narażane są na obraźliwe i kłamliwe treści. Chcemy to zmienić. Niezależnie od tego, ile kłamliwych i zastraszających treści pojawi się w związku z działalnością antyaborcyjnych grup i organizacji chcemy, żeby wszystkie osoby mogły w przestrzeni publicznej zobaczyć, że aborcja to nie jest nic złego.


Zależy nam, żeby wiedziały, że nie są same, że mogą na nas liczyć oraz że aborcja jest bezpieczna.


Zbieramy pieniądze na najbliższe miesiące. Potrzebne są, żebyśmy mogły działać dalej i pomagać wszystkim osobom potrzebującym informacji i wsparcia.


Zrobimy billboardy, plakaty, wlepy oraz… jak wystarczy…. własną furgonetkę! Chcemy przeznaczyć też środki na nowatorskie metody promowania aborcji i rozwój naszej grupy. Chcemy tworzyć nowe materiały informacyjne i edukacyjne oraz dystrybuować je wszędzie, gdzie będą potrzebne. Chcemy mieć możliwość organizować kampanie w przestrzeni publicznej.


Ze względu na dużą ilość środków postanowiłyśmy wesprzeć lokalne grupy pro-aborcyjne działające zgodnie z naszymi celami, aby mogły prowadzić własne działania informacyjne i kampanie.


Potrzebujemy wsparcia finansowego, bo niestety nie mamy - jak Fundacja PRO - 2,5 miliona złotych przychodu rocznie….DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę!

Aborcyjny Dream Team


Potrzebujesz aborcji? Nie jesteś sama!

aborcyjnydreamteam.pl

aborcjabezgranic.pl

+48 22 29 22 597Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 28222

 
19 671,04 zł
JD
Jacex Dowóz Wideo
11 000 zł
 
Dane ukryte
10 000 zł
CO
WHITE RVBBIT
6 120 zł
 
5 328,96 zł
E
@Elajza
5 042 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
MJ
MPC Jakub Gaj
5 000 zł
 
5 000 zł
DW
Dominika & Eliza
5 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1443

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
wspierasz = rozklejasz

Od teraz wspierając naszą zrzutkę otrzymujesz nagrodę - zestaw proabo wlepek i możesz dalej wspierać, czyli uprawiać partyzantkę aborcyjną i rozpowszechniać informacje o bezpiecznej aborcji <3

Wpłacając powyżej 30 złotych otrzymasz pakiet - po 10 sztuk każdego wzoru. Nie zapomnij podać adresu pod który mamy wysłać pakiet!


Wieeelkie dzięki i do zobaczenia na partyzantce!

rozwiń

wybrano 766 razy

przewidywana dostawa: 8 marca, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

851 104 zrzutki

i zebrali

735 306 210 zł

A ty na co dziś zbierasz?