id: 55kmbe

Aparat Fotograficzny Nikon D7100

Aparat Fotograficzny Nikon D7100

0 zł
z 3 000
0%
zakończona
31.03.2022r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 787 zrzutek i zebrali 1 002 480 135 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

OPIS ZRZUTKI:

Fotografia interesuje się i zajmuje od dobrych kilkunastu lat, przedewsztstkim zajmuje się fotografią Ratownicza i wszystkim co z tym jest związane. Posiadam zwykły aparat alfa sony. Zdjęcia poświęcam dużo czasu a detale są dla mnie bardzo ważne. Chciałbym rozwinąć skrzydła w tym temacie takie małe marzenie, aby móc to robić potrzeby jest lepszy sprzęt fotograficzny. Moja sytuacja rodzinan zbytnio nie pozwala na zakup sprzętu. Po części odkładam pieniądze na zakup aparatu. Dlatego po przez zrzutkę chciał bym was prosić o pomoc w realizacji marzeń.

CO BYM CHCIAŁ KUPIC:

Aparat Fotograficzny Nikon D7100 abo coś lepszego.
Zaskakująco lekki i kompaktowy, a jednocześnie wytrzymały i wyposażony w wiele funkcji korpus zapewnia doskonałą wydajność w formacie DX, nadając nowy wymiar zdjęciom. Matryca nie korzysta z optycznego filtru dolnoprzepustowego (OLPF), co sprawia, że aparat D7100 maksymalnie wykorzystuje możliwości matrycy CMOS formatu DX o rozdzielczości 24,1 mln pikseli, zapewniając ostrość i wyrazistość najsubtelniejszych tekstur w wysokiej rozdzielczości. Profesjonalny 51-polowy AF zapewnia szybkie i niezwykle dokładne rejestrowanie zdjęć. Ta wysokiej klasy lustrzanka cyfrowa, wyposażona w górną i tylną pokrywkę ze stopu magnezu i odporna na działanie czynników pogodowych oraz kurzu, umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 6 kl./s, pozwala uzyskać efekt superteleobiektywu dzięki innowacyjnemu trybowi kadrowania 1,3x, a także zapewnia czułość ISO 100–6400, dając doskonałe rezultaty w przypadku słabego oświetlenia lub szybko rozgrywających się wydarzeń.
Koszt aparatu z obiektywem to około 3 tys zł.


Do tego mogę dodać,  że działam na portalach informacjyjnych o tematyce ratowniczej:

https://www.facebook.com/998patrol.maloploska/
https://www.facebook.com/warszawskagrupalukamaro/
https://www.facebook.com/Lens-Studio-Fotografia-Ratownicza-108248231556841/


CO OFERUJE WZAMIAN ZA POMOC W ZAKUPIE APARATU:

Dla wszystkich co pomogą w realizacji zrzutki i marzeń będą mogli liczyć na sesję zdjęciową plenerową albo dowolnego typu wszystko do ustalenia. Wszystko do ustalenia indywidualnie. Jesli jesteście związani ze strażą Pożarną wasze jednostki mogą liczyć na sesję fotograficzne.

Już teraz dziękuję za każde okazane wsparcie które przybliży mnie do zakupu aparatu i realizacji marzeń. A co za tym idzie nowe możliwości i doświadczenia. Może akurat tobie będą mógł się odwdzięczyć za okazane wsparcie. Może Wasza Jednostka będzie miała wspaniałe zdjęcia które będą w galerii remizy albo na kalendarzu strażackim. 
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!