Na zabieg operacyjny
Na zabieg operacyjny
Opis zrzutki
Cześć, mam na imię Renata. Mieszkam z dwoma kotami, starszym psem i żółwiem. Tworzymy zgraną drużynę. Od ponad roku mój piętnastoletni pies choruje na nerki. Teraz także i moje zdrowie zawiodło. Kilka lat temu powstał u mnie ropień, który był usuwany operacyjnie. Okazuje się, że w szpitalu nie zostałam do końca wyleczona i zbierająca się w kanale ropa wytworzyła niebezpieczną przetokę. Moje dolegliwości powróciły z miażdżącą siłą. To nie tylko dokuczliwy ból, ale także trudności w codziennym funkcjonowaniu, takie jak na przykład problem z poruszaniem się. Aktualnie jestem w trakcie leczenia antybiotykami. Jestem także na silnych lekach przeciwbólowych. Największą szansą dla mnie jest zabieg założenia drenu w przetoce. Z takim drenem funkcjonowałabym przez kilka miesięcy, a gdy przetoka zostałaby dokładnie osuszona, chirurg mógłby ją zamknąć, aby te dolegliwości nigdy już nie powróciły. Mam szansę na taki zabieg już w ciągu najbliższych dziesięciu dni. Niestety, prywatnie. Bardzo zależy mi na wyleczeniu i normalnym funkcjonowaniu. Dlatego zwracam się do przyjaciół oraz dobrych ludzi, którzy zechcą wspomóc mnie, nawet małą kwotą, na uzbieranie sumy koniecznej do przeprowadzenia zabiegu. Z góry dziękuję każdemu, kto może dokonać wpłaty.
Zdrowia!