id: 55uk73

Pomóżcie spełnić marzenie FILMOWCA!

Pomóżcie spełnić marzenie FILMOWCA!

432 zł 
z 4 000 zł
10%
zakończona 15.01.2021r
12 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej, moi drodzy!

Jestem wciąż rozwijającym się filmowcem, tworzę od jakiegoś czasu kanał MarekWolanYT i ciągle się rozwijam. Dla mnie tydzień bez nauczenia się czegoś nowego jest tygodniem straconym.Jednak nadszedł taki czas, że wraz z rodziną nie daję rady i potrzebuję waszej pomocy.


Zbieram na sprzęt używany, o nowym nie myślałem od samego początku.

Ludzie widząc taką zrzutkę jak moja są bardziej nastawieni w stronę hejtu, niż w normalny sposób mi pomóc. Jeśli nie możesz mi pomóc wpłacając choćby 1zł, bo zbiórka jest bez wpłaty minimalnej, to napisz komentarz w jaki inny sposób możesz mi pomóc. Jestem otwarty na propozycje.

Sukcesywnie sam odkładam pieniądze, jednak idzie to bardzo powoli, jednak nie chcę tu opisywać jaką mam sytuację, bo nie lubię o takich rzeczach rozmawiać.

Nie mogę liczyć na żadne dofinansowanie, ponieważ nie mogę rzucić pracy by być bezrobotnym. Dodatkowo miła Pani z urzędu dała mi do zrozumienia że firma będzie nierozwojowa więc i tak pewnie bym nie dostał żadnej pomocy na start. Zostaje wziąć kredyt, jednak posiadając kredyt hipoteczny ciężko by było wszystko spłacać, obecnie nie zostaje nam wiele z wypłat. Chwytam się każdego możliwego sposobu na dorobienie, masz propozycję pisz a na pewno się odezwę. Jestem z okolic Katowic.


Marzę o Sony A7III, ale to marzenie odległe, obecnie posiadam Lumixa G7K z kitowym obiektywem na którego odkładałem ponad rok i bardziej chcę zainwestować w inny sprzęt taki jak:

  • statyw/monopod
  • używany gimbal
  • używany laptop
  • oświetlenie (które zrobię może sam)
  • jasny obiektyw pod MFT (Micro4/3)


Zobaczymy na co wystarczy. Posiadanie takiego sprzętu pomoże mi wejść w ciężki rynek kręcenia wesel i innych rzeczy. Na początek może jako drugi operator z możliwością późniejszej współpracy. Z czasem chciałbym zrobić uprawnienia na drona i rozbudowywać asortyment. Jednak najtrudniej jest zacząć.


Właśnie taki jest cel tej zrzutki i każdemu życzę miłego dnia i udanego życia.


Jednak pamiętajcie, jeśli chcecie mi pomóc to tylko w taki sposób by wam nie zabrakło!

Pozdrawiam,

Marek Wolan.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 12

KK
Krzysztof Kubica
10 zł
KR
Krystian Rawski
ukryta
AP
Arek Pacan
30 zł
RM
Rafał Moskal
ukryta
 
51 zł
KB
Krzysiek Brzeszcz
100 zł
KM
Karolina Moskal
50 zł
 
50 zł
U&
Ula & Iza
100 zł
MW
Marek Wolan
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Marek Wolan

    Jeśli macie pomysł jak możecie mi pomóc w inny sposób piszcie komentarz. Chętnie posiadam dla Was filmy z wakacji lub innych imprez. Na moim kanale znajdziecie kontakt do mnie.

Nasi użytkownicy założyli

852 571 zrzutek

i zebrali

738 309 034 zł

A ty na co dziś zbierasz?