id: 568sdx

Pomóżcie mi pokonać dług

Pomóżcie mi pokonać dług

Nasi użytkownicy założyli 1 131 607 zrzutek i zebrali 1 191 713 370 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim dobrym sercom,

Moja sytuacja przyznam że jest raczej słaba wszystko zaczęło się kilka lat temu kiedy to jeden z członków mojej najbliższej rodziny wykorzystał moją ufność w celu założenia na mnie usług internetowych, dostawałem informacje że wszystko fajnie płacone itd. aż nagle skontaktowala się ze mną firma zajmująca się ściąganiem należności i wtedy dowiedziałem się że mam do zapłaty prawie 3000 zł a to jest kwota której nie miałem skąd wziąć ot tak ale dobra powoli spłacałem po 200 zł miesięcznie oczywiście sam bo członek rodziny się odciął.

No i nagle zjawił się wirus który wszystko popsuł, moja dziewczyna z którą mieszkam straciła pracę i nie mamy jak spłacać tego a przy okazji doszło jeszcze klika innych rzeczy jak.wyrównanie za gaz prawie 1000 zł i coś tam jeszcze.

W takim razie wszystko zostało namojej glowie no pracę mam zarabiam prawie 3000 miesięcznie ale to jest w tym momencie za mało żeby opłacić mieszkanie oraz utrzymać dwie osoby. Dodatkowo do wszystkiego doszły jeszcze aktualne opłaty z którymi trochę zalegam.

Wiem że jeżeli nie zapłacę jedynej raty to do drzwi mi zapuka komornik dlatego proszę was wszystkich z całego serca o pomoc.

Wierzę że uda się nam zebrać te pieniądze albo.chociaż ich część.

Liczę na was przyjaciele

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AZ
Adrian Zawalski
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!