id: 56ep7m

Bajkowy Oddział Dziecięcy w Grudziądzu - Dobrodzieje Dzieci, bo Zdrowie to Nasza Bajka!

Bajkowy Oddział Dziecięcy w Grudziądzu - Dobrodzieje Dzieci, bo Zdrowie to Nasza Bajka!

Nasi użytkownicy założyli 1 035 536 zrzutek i zebrali 1 103 073 858 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dobrodzieje Dzieci

Bo Zdrowie to Nasza Bajka!


Szanowni Państwo,


Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie niezwykłej akcji społecznej, która może zmienić i codziennie bajkowo zmieniać na lepsze życie i zdrowie dzieci Oddziału Dziecięcego Szpitala w Grudziądzu. 


Trwa budowa nowego oddziału, który jest oddziałem chirurgii ogólnej dla dzieciaczków już od 3 miesiąca życia. Oddziału, który albo będzie zwykłym, szarym miejscem dla dzieci dochodzących do zdrowia po zabiegach albo… wspaniałą przygodą, wspierającym i ciepłym miejscem, które dzieciaki mimo trudnej sytuacji zdrowotnej zapamiętają dobrze i pięknie. Które pomoże im zachować odwagę, moc, siłę i determinację w dochodzeniu do siebie. Które zainspirują i dodadzą Dzieciakom mocy!


Niezwykłe postacie, jedne komiksowe, drugie muralowe i artystyczne, jeszcze inne zupełnie bajkowe, serdeczne sympatyczne... wielcy bohaterowie, tak jak dzieciaki, które muszą walczyć o swoje zdrowie już teraz.


Mamy do pomalowania 13 sal pozabiegowych, gdzie na co dzień leczyć będą się dzieciaki i korytarz... A przy Państwa wsparciu mamy szansę stworzyć również salę zabaw, rozrywki, ciekawości, w której dzieciaki spędzać będą mogły czas i...nie nudzić się, gdzie będą mogły poznać innych szpitalnych kolegów i koleżanki i mniej czuć się zagubionym i samotnym...


Taką przestrzeń wspólnie z Wami chcemy stworzyć w szpitalu dzięki wyjątkowym pełnym przygód bajkowym obrazom, wspaniałym postaciom, które pokochają dzieci i które dodadzą im mocy aby w pełni wyzdrowieć!


Oddział Dziecięcy Szpitala w Grudziądzu ma szansę stać się najpiękniejszym i najciekawszym tego typu oddziałem w Polsce, chcemy stworzyć wyjątkowe miejsce z wyjątkową historią, którą interesować się będą media, mieszkańcy, pacjenci, samorządowcy i rządowi decydenci by inspirować nie tylko do dążenia do najwyższej jakości opieki medycznej dla najmłodszych pacjentów, ale przede wszystkim do najwyższej empatii, dbałości na równi o zdrowie fizyczne i psychiczne małych pacjentów pamiętając o tym, że najważniejszy jest uśmiech i radość dziecka!


Oddział dziecięcy ma zostać ukończony do kwietnia, a prace projektowe i ich realizacja mają zacząć się w lutym i zakończyć w marcu. Stąd nasza akcja jest pilna! :)


Serdecznie zapraszamy i jednocześnie prosimy o wsparcie akcji Dobrodzieje Dzieci dla Oddziały Dziecięcej Szpitala w Grudziądzu. Bo Zdrowie to Nasza Bajka!


Fundacja Instytut Świadomości


www.instytutswiadomosci.pl

mail: [email protected]


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KK
Kotsur Khrystyna-Valentyna
100 zł
JW
Asia
100 zł
MK
Monika Katarzyna Lange
1 zł
 
Dane ukryte
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!