id: 56s9g6

Traktorek do koszenia trawy dla Victorii Kościerzyce

Traktorek do koszenia trawy dla Victorii Kościerzyce

2 000 zł 
z 4 500
44%
zakończona 01.07.2020r
33 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

LZS Victoria Kościerzyce to amatorski klub występujący w opolskiej A klasie. Funkcjonowanie naszego klubu opieramy w większości na pracy organicznej członków oraz sympatyków naszej drużyny. Pracy jest dużo, ale rozpoczęty w ubiegłym roku proces modernizacji naszej infrastruktury zaskoczył nasze najśmielsze oczekiwania. Do tej pory własnym sumptem udało nam się wyremontować wszystkie pomieszczenia naszego skromnego budynku klubowego. Jak wiadomo, okres pandemii zmusił kluby do zaprzestania gry. Wszyscy - w tym także my - poświęcili ten czas przestoju na dopieszczanie swoich boisk. Na przestrzeni lat udało nam się znacznie poprawić jakość naszej płyty i od ponad roku cieszymy się pięknie zieleniącą się murawą. Niestety, w kwestii pielęgnacji boiska - koszenia trawy - jesteśmy w chwili obecnej zdani na pomoc Gminy oraz ludzi dobrej woli. Nasze skromne możliwości finansowe nie pozwalają nam na zakup sprzętu do koszenia trawy. Z zazdrością spoglądamy na boiska naszych rywali, które dzięki regularnemu strzyżeniu porastają piękną i gęstą murawą.

W związku z powyższym, występujemy do wszystkich sympatyków amatorskiej - ale nie tylko - piłki nożnej z prośbą o wsparcie nas w realizacji naszego najważniejszego planu w tym roku. Zakup sprzętu do koszenia pozwoli nam zapewnić odpowiednie warunki sobie oraz drużynom odwiedzającym nas w ramach rozgrywek ligowych.

Uzasadniając kwotę naszej zbiórki, podajemy, że koszt używanej kosiarki oscyluje pomiędzy kwotami 3000 a 4500 zł. Oczywiście nie oczekujemy, że wszystko zostanie podane nam na tacy. Nasi koledzy, sympatycy i kibice również dokładają starań, aby przybliżyć nas do realizacji tego planu. Koszty użytkowania oraz przechowywania i konserwacji kosiarki są zabezpieczone z naszych wewnętrznych zbiórek.

Jeśli ktoś chce wspomóc amatorską piłkę nożną w regionie, zapraszamy do udziału w zrzutce. Z góry dziękujemy i życzymy powodzenia. Do rychłego zobaczenia na boiskach!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 096 zrzutek

i zebrali

833 299 393 zł

A ty na co dziś zbierasz?