id: 574fa3
Heli zbiórka Niepodległościowa na Ubogich!
Heli zbiórka Niepodległościowa na Ubogich!
Opis zrzutki
Kochani! Już po raz drugi z okazji Święta Niepodległości będziemy w Bazylice Mariackiej w Krakowie sprzedawać flagi i kotyliony własnoręcznie wykonane rodzinnymi siłami;) Bądźcie z nami 11 listopada od 10 do 13 (lub wyczerpania zapasów:) - o 11:00 Msza za Ojczyznę![]()
Cały dochód Helenka przeznacza na Światowy Dzień Ubogich odbywający się w Krakowie w kolejny weekend.
W ubiegłym roku pobiliśmy rekord, Hela przekazała na potrzeby Ubogich prawie 3500 zł, a zaczynałyśmy od 250 zł zebranych z pomocą Dziadków na Plantach… zróbmy raban w tym roku jeszcze większy! Przybywajcie!
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.