id: 57723e

Szkolenie z terapii traumy i stanów szczytowych

Szkolenie z terapii traumy i stanów szczytowych

Nasi użytkownicy założyli 1 033 621 zrzutek i zebrali 1 098 599 043 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zainwestuj w rozwój - Pomóż mi nauczyć się terapii przyszłości w zamian za sesję!


Mam na imię Olimpia. Moje najwyższe wartości to rozwój, wolność i prawda oraz życie przepływie. Przez ostatnie 15 lat wydobywałam z ludzi piękno przez makijaż i fotografię teraz woła mnie piękno wewnętrzne. Pragnę pomagać na głębszym poziomie.


  • W 2016 przerwałam doktorat z neurofizjologii by skupić się na Paradiz Art. Zatopiłam się w wirze pracy służąc innym moim artystycznym talentem (www.olimpiagozdziewicz.pl).
  • Rok temu miałam wypadek na motocyklu, w którym szczęśliwie nie umarłam. Unieruchomiło mnie to jednak i nadal nie doszłam w pełni do siebie. Kości się jeszcze nie zrosły. Jestem po 4 operacjach w trakcie rehabilitacji i walki o odszkodowanie z PZU. 
  • Miałam czas na weryfikację mojego życia i celów życiowych. Wróciłam do doktoratu z neurofizjologii, który mam nadzieję skończyć w przyszłym roku. Skupiłam się mocno na rozwoju. Od dziecka zajmuję się poszukiwaniem prawdy, rozwojem duchowym oraz osobistym. Interesuję się konstrukcją świadomości i wszechświata. Jestem otwarta na różne metody. Integruję wiele technik i ścieżek wyciągając z nich kwintesencję by w pragmatyczny sposób można je było zastosować w praktyce, by żyło się lepiej.
  • Jestem po półrocznej "Szkole Uzdawiania Karmicznego" oraz Seminarium Mistrzowskim z superwizjami, gdzie poznałam liczne techniki pracy energetycznej, pracy z podświadomością oraz regresingu. 
  • Mam naturalne zdolności do harmonizowania energii (już jako dziecko "zabierałam" ból innych przez dotyk). Jestem wysoko wrażliwa.


W miarę moich poszukiwań trafiłam na najnowsze odkrycia z dziedziny psychobiologii subkomórkowej (www.peakstatestherapy.com). Metod łączących duchowość, psychologię i biologię w jedną całość. Dając skuteczne narzędzia do integracji emocji, terapii traumy i odblokowywania stanów szczytowych. Do tej pory nad stanami szczytowymi pracowałam metodami rozwoju duchowego, ale okazuje się, że są biologiczne mechanizmy i proste techniki, dzięki którym można je na stałe wywołać bez wieloletnich praktyk duchowych. Chciałabym poznać dogłębnie tą metodę, by móc pomagać innym wieść szczęśliwe i spełnione życie.


W październiku rusza szkolenie, w którym chciałabym wziąć udział. Jeśli czujesz, że chcesz mnie wesprzeć będę bardzo szczęśliwa. Przygotowałam 100 voucherów w promocyjnej cenie 200zł (trzeba kliknąć w Nagrody/oferty), więc wsparcie dla mnie będzie inwestycją w Ciebie. Z radością i wdzięcznością wykonam dla Ciebie sesję po mojej certyfikacji. Cena jest promocyjna i zawiera jedno spotkanie główne około 90-120 min oraz 2 sprawdzające. Terapeuci Instytutu działają wg zasady "zapłata za rezultaty". Czyli szybko i skutecznie. Bardzo to czuję.


Jeżeli nie chcesz sesji a czujesz, że chcesz mnie wesprzeć odwdzięczę się strumieniem dobrej energii ;). Możesz też zasugerować jak mogę się odwdzięczyć.


Będzie mi super miło jeśli udostępnisz zrzutkę dalej.


Olimpia


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją nagrodę/ofertę - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Aktywne organizatora:
Bilety, usługi, vouchery • Inne
Sesja terapii traumy i/lub stanów szczytowych
Wpłacając 200zł rezerwujesz sesje ze mną po odbytym szkoleniu. Sesje z certyfikowanymi terapeutami psychobiologii subkomórkowej kosztują zwykle około ...
200 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 3

OS
Owieczka
200 zł
MF
Mateusz Frącala
100 zł
MB
Monika
100 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków