id: 58hn4m

Na pilne potrzeby Mam z małymi DZIEĆMI z Ukrainy - przeAmbitni

Na pilne potrzeby Mam z małymi DZIEĆMI z Ukrainy - przeAmbitni

Nasi użytkownicy założyli 913 464 zrzutki i zebrali 876 632 653 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani Wszyscy!


Prowadzę portal „przeAmbitni.pl” oraz agroturystykę „Stajnia nad Rozlewiskiem” w Barcicach (55 km. od Warszawy) - fanpage: www.facebook.com/StajniaNADrozlewiskiem


Przyjąłem pod swój dach w agroturystyce 30 osób z Ukrainy uciekających przed wojną - w tym 15 małych dzieci ze swoimi Mamami (najmłodsza pociecha ma 6 miesięcy, a jedna z Mam jest w ciąży).

 

Przy wsparciu Gminy Somianka oraz Powiatu Wyszkowskiego zapewniam nocleg oraz wyżywienie – to jednak za mało.

Chciałbym dać im godne warunki życia na przetrwanie tych trudnych chwil – mają tylko nas -  ich ojcowie i mężowie walczą dziś z Rosją broniąc swojego kraju.

 

ZBIERAM środki na:

  • Pilny remont nie używanego domku letniskowego i udostępnienie dla kolejnych nowych 5 osób uciekających przed wojną.


  • Drobne wydatki / codzienne potrzeby dla dzieci i Mam z Ukrainy – w tym, aby również sami mogli po prostu iść do sklepu i poczuć się choć przez chwilę „normalnie”. Przykładowo: leki, pilniczek, szczoteczki, zeszyty i książki do nauki Polskiego, papierosy, pieluchy, bieliznę, kosmetyki, produkty higieny osobistej, kapcie, bilety, słodycze dla dzieci, …


Osoby, które wpłacą 500 zł lub więcej zapraszam na weekend do agroturystyki „Stajnia nad Rozlewiskiem” w przyszłym roku lub wraz z portalem „przeAmbitni.pl” na jeden z eventów show-biznesowych z udziałem gwiazd.

 

p.s. Nasi goście rzadko proszą o pomoc - nawet gdy dowiadują się, że za ich walutę dostaną w kantorze grosze, a ich banki przestały działać ;-(

Lokalizacja

Barcice, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Jesteś Zwycięzca POMOCY!

Nagrodą jest weekend do agroturystyki „Stajnia nad Rozlewiskiem” w roku 2023 i zaproszenie na jeden z eventów show-biznesowych z udziałem gwiazd.

od 701 zł
Zakończona

Wpłaty 26

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków