id: 5937v7

Organizacja XII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim

Organizacja XII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim

Nasi użytkownicy założyli 1 166 723 zrzutki i zebrali 1 213 534 985 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jedenaście lat temu w Grodzisku Mazowieckim odbył się pierwszy Zjazd Dużych Rodzin. Od 2013 roku tą radością ze wspólnego spotkania rodzin dzielimy się z mieszkańcami miast i miasteczek z całej Polski. To coroczne świętowanie życia jest otwarte na każdego. Event przyciąga coraz więcej rodzin, które często pokonują setki kilometrów, by wziąć udział w tym jedynym w skali Polski wydarzeniu. Przed nami ogromne przedsięwzięcie - organizacja dwunastej edycji święta dużych rodzin. Wiemy, że warto - dla wielu przybywających na Zjazd rodzin, to często jedyny wspólny wyjazd rodzinny, na który czekają cały rok. 

Jeżeli, tak jak my, wiesz, że rodzina jest po to żeby się wspierać - zachęcamy do współorganizacji tego wydarzenia. 

Im więcej zbierzemy – tym więcej rodzin będziemy mogli przyjąć. YARl71rVb1fxt7IC.jpg

Zjazdy promują rodzinę. Oprócz organizacji warsztatów i animacji dla dzieci, w trakcie Zjazdu podejmujemy dyskusje o rozwoju relacji w rodzinie, systemie edukacji czy zmian w prawodawstwie.

eU2a3YERk9q9IAaK.jpgZapraszamy Was do współorganizacji Zjazdu Dużych Rodzin w formie wsparcia finansowego tej inicjatywy. Wierzymy, że wspólnie zbierzemy fundusze na organizację wydarzenia. W ramach zebranych środków chcemy zapewnić wyżywienie, ubezpieczenie oraz animacje i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również sfinansować kwestie organizacyjne.

i9GBsNhkmZiTmCLz.jpgDuże rodziny potrafią działać w najbardziej wymagających okolicznościach, dlatego wierzymy, że wspólnie uda nam się kontynuować tradycję tych pięknych spotkań i zebrać fundusze na kolejny Zjazd. Dla wielu przybywających na Zjazd rodzin, to często jedyny wspólny wyjazd rodzinny, na który czekają cały rok. Im więcej zbierzemy – tym więcej rodzin będziemy mogli przyjąć.

qSkrudTWciXNod8k.jpgZapraszamy Cię do wspólnego działania! Solidarnie zbieramy fundusze, zapraszając do wsparcia tej inicjatywy znajomych, rodzinę, zaprzyjaźnione firmy!

dERQcbribwvkJ7NC.jpgDarczyńcom Zjazdu Dużych Rodzin już dziś serdecznie dziękujemy!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 101

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków