id: 59deuu

Pomoc dla córki chorej na białaczkę

Pomoc dla córki chorej na białaczkę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
37 254 zł
z 30 000
124%
zakończona
04.08.2022r
342
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 978 710 zrzutek i zebrali 998 531 999 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć. Nieco ponad miesiąc temu, kiedy roślinki posadzone przez moją córkę jesienią, zaczęły budzić się do życia, moja rodzina stanęła przed największym wyzwaniem, jakie mogła sobie wyobrazić. Po wykonaniu, jak nam się wydawało, podczas zwykłego przeziębienia, badania krwi, mojej 3 letniej córeczki Lii, trafiliśmy do szpitala na Oddział Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Chorzowie, żeby jeszcze tego samego dnia usłyszeć, że Lia jest chora na białaczkę.

Jak widać, wystarczyło zaledwie kilka godzin, żeby znaleźć się w zupełnie innej rzeczywistości. W związku z tym, wszelkie oznaki dumy wsadziliśmy do kieszeni i uruchomiliśmy niniejszą zrzutkę, żeby prosić o pomoc w dostosowaniu Lii do nowej sytuacji. Zbieramy środki, aby przystosować środowisko naszej córeczki do pozbawionego możliwości rozwoju roztoczy i mikrooorganizmów. Po wyjściu, miejmy nadzieję - w niedalekiej przyszłości, ze szpitala, będzie ona musiała przebywać w jak najbardziej sterylnych warunkach, w których ryzyko "złapania" jakiejkolwiek infekcji będzie ograniczone do minimum.

Jesteśmy na początku walki z tym, jak to mówią, nowotworem złośliwym, jednak już teraz chcemy działać i zrobić wszystko, żeby dać szansę Lii na lepszą przyszłość.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 342

 
Dane ukryte
20 zł
BB
Barbara Monika Bakkejord
300 zł
KA
Karol
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DM
Dominika
20 zł
DM
Daria
20 zł
AK
AGA
100 zł
ŁS
Łukasz Szyndzielorz
100 zł
BE
Bernard
50 zł
MA
Magda
50 zł
Zobacz więcej