id: 59gz5h

Na wymażony sprzęt informatyczny

Na wymażony sprzęt informatyczny

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 175 916 zrzutek i zebrali 1 227 565 197 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej! Opowiem Ci o moim marzeniu! :) Wiesz jak to jest, kiedy masz tak palące ciało i duszę marzenie, że nie potrafisz spać po nocach? Że czujesz się ciągłą ekscytacje i przed oczami masz tylko jedno. Że gdy myślisz o tym znika głód, znika pragnienie, znika jakakolwiek potrzeba i wiesz, że Ty i to Twoje marzenie stanowicie spójną całość. I wtedy wiesz, że to jest Twoja droga, wiesz, że tym sposobem najbardziej pomożesz sobie i światu nie ma żadnych obaw ani przeszkód, skaczesz, fikasz, bo jesteś jednością z energią marzenia i wiesz, że spotkasz się z tym o czym marzysz w realnym namacalnym świecie już tuż tuż i ufasz. w moim wypadku jest to wymarzony sprzęt informatyczny dzięki któremu będę mógł rozwijać wiedzę oraz brnąć w bardziej zaawansowana Pomyślałem sobie więc od razu, że w kupie jest siła! :) Gdyby każda wspaniała dusza dorzucił 3 złote to moje marzenie zmaterializowało by się ot tak. proszę, dorzuć się ile czujesz i ile możesz na ten moment. Moje marzenie jest dla mnie zbyt piękne i ważne by pracować na nie za polskie stawki ( Oczywiście mogę też zarabiać na to sam.Ja tak mam. I płacze ze szczęścia gdy to piszę, bo wiem, że to już tylko mały kroczek do spełnienia się tego. .podjołem już nawet zarobkowe zajęcia, które zajmują sporo czasu. Jak na polskie zarobkowe realia ... no wiecie, to pewnie potrwa, a kto wie ile czasu mamy:)). Zdecydowanie wolę otrzymać to jako prezent od Wszechświata i od Ciebie - równie dobrze mógłbym w tym czasie pisać dla siebie i dla Was, i rozwijać siebie mocniej i skupiać na talentach, korzystać pełniej z lata, skończyć szybciej robić prawo jazdy. Ja tak mam. I płacze ze szczęścia gdy to piszę, bo wiem, że to już tylko mały kroczek do spełnienia się tego. A Ty możesz pomoc mi w nim TERAZ! Dziękuję, za każdy najmniejszy i większy datek. Dziękuję, że jesteś.

Nawet największe marzenia mogą się spełnić

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!