id: 59j5hg

Mamo, nie chcę umierać. Kto wygra walkę o życie - Józek czy FIP?

Mamo, nie chcę umierać. Kto wygra walkę o życie - Józek czy FIP?

4 390 zł 
z 15 000 zł
29%
zakończona 02.07.2020r
165 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

30 dzień


Dzisiaj zrobiliśmy badania po pierwszych 30 dniach podawania leku. Wyniki są naprawdę świetne, jak na to, co było w przededniu pierwszej dawki. Hematokryt wzrósł z 20%(!) do 36%!!! Zwalczyliśmy anemię, ale musimy jeszcze zwalczyć chorobę. Pożyczamy pieniądze od rodziny i znajomych, więc Józek nadal bardzo prosi o pomoc.


16 dzień


Drodzy,


jesteśmy na 16 dniu leczenia i efekty są niesamowite! Józek z umierającego kotka stał się małym rozrabiaką. Jeszcze okropnie długa i żmudna droga przed nami, brzdąc codziennie dostaje zastrzyki, zostało nam 68 długich dni. Józek rośnie, a więc jeszcze bardziej potrzebujemy Waszej pomocy, bo zwiększa nam się dawka leku. Nie da się przeliczać życia na pieniądze, więc robimy, co w naszej mocy, żeby móc dalej leczyć tego szkraba. Będę update'ować i dodawać nowe zdjęcia!


___________________________

Cześć,


pamiętacie Józka, który jeszcze niedawno walczył o życie po pożarze? Cudem udało się go wyrwać zza tęczowego mostu.


Niestety tęczowy most znowu pojawił się na naszym horyzoncie. Pożar zasiał takie spustoszenie w jego organizmie, że całkowicie osłabione ciałko nie było w stanie poradzić sobie z takimi zniszczeniami. Usłyszeliśmy diagnozę - FIP - nieuleczalna choroba, na którą nie znaleziono jeszcze leków, a przynajmniej tych leków, które dostępne będą w gabinetach weterynaryjnych. Tonący brzytwy się chwyta i są jednak eksperymentalne metody leczenia, które przynoszą skutek. Niestety leki są sprowadzane z różnych miejsc świata i są okropnie drogie, szczególnie teraz, kiedy wszystko trudniej dostać. Jedna fiolka kosztuje 1600 zł i wystarcza na 5 dni, a kot musi dostawc lek bez przerwy przez 12 tygodni.


Nie możemy pozwolić Józkowi umrzeć, po tym, co przeszedł. On chce żyć i boi się tak samo jak my. Błagamy więc o pomoc, bo sami sobie nie poradzimy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 165

AW
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AA
Ola
PH
Paulina
120 zł
EB
Edyta
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BK
Beata Krajewska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Agata
100 zł
AS
Agnieszka Stępień
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 603 zrzutki

i zebrali

762 683 252 zł

A ty na co dziś zbierasz?