id: 59j5hg

Mamo, nie chcę umierać. Kto wygra walkę o życie - Józek czy FIP?

Mamo, nie chcę umierać. Kto wygra walkę o życie - Józek czy FIP?

Opis zrzutki

30 dzień


Dzisiaj zrobiliśmy badania po pierwszych 30 dniach podawania leku. Wyniki są naprawdę świetne, jak na to, co było w przededniu pierwszej dawki. Hematokryt wzrósł z 20%(!) do 36%!!! Zwalczyliśmy anemię, ale musimy jeszcze zwalczyć chorobę. Pożyczamy pieniądze od rodziny i znajomych, więc Józek nadal bardzo prosi o pomoc.


16 dzień


Drodzy,


jesteśmy na 16 dniu leczenia i efekty są niesamowite! Józek z umierającego kotka stał się małym rozrabiaką. Jeszcze okropnie długa i żmudna droga przed nami, brzdąc codziennie dostaje zastrzyki, zostało nam 68 długich dni. Józek rośnie, a więc jeszcze bardziej potrzebujemy Waszej pomocy, bo zwiększa nam się dawka leku. Nie da się przeliczać życia na pieniądze, więc robimy, co w naszej mocy, żeby móc dalej leczyć tego szkraba. Będę update'ować i dodawać nowe zdjęcia!


___________________________

Cześć,


pamiętacie Józka, który jeszcze niedawno walczył o życie po pożarze? Cudem udało się go wyrwać zza tęczowego mostu.


Niestety tęczowy most znowu pojawił się na naszym horyzoncie. Pożar zasiał takie spustoszenie w jego organizmie, że całkowicie osłabione ciałko nie było w stanie poradzić sobie z takimi zniszczeniami. Usłyszeliśmy diagnozę - FIP - nieuleczalna choroba, na którą nie znaleziono jeszcze leków, a przynajmniej tych leków, które dostępne będą w gabinetach weterynaryjnych. Tonący brzytwy się chwyta i są jednak eksperymentalne metody leczenia, które przynoszą skutek. Niestety leki są sprowadzane z różnych miejsc świata i są okropnie drogie, szczególnie teraz, kiedy wszystko trudniej dostać. Jedna fiolka kosztuje 1600 zł i wystarcza na 5 dni, a kot musi dostawc lek bez przerwy przez 12 tygodni.


Nie możemy pozwolić Józkowi umrzeć, po tym, co przeszedł. On chce żyć i boi się tak samo jak my. Błagamy więc o pomoc, bo sami sobie nie poradzimy.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 165

AW
Angelika Warzycha
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
P
Paulina
120 zł
A
Agata
100 zł
O
Ola
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
E
Edyta
100 zł
BK
Beata Krajewska
100 zł
Tomasz Ł
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 313 zrzutek

i zebrali

439 162 500 zł

A ty na co dziś zbierasz?