40tka Dzikusa - nowe wyro
40tka Dzikusa - nowe wyro
Opis zrzutki
Hej, zgodnie z tradycją, na moje urodziny odbywa się zrzutka na prezent, dzięki czemu możliwy jest zakup czegoś większego i potrzebnego, co przypomina mi o Was wszystkich. Z drugiej strony każdy może wrzucić tyle, ile może.
Był już zegarek, rzutnik i najwspanialszy, żywy podarunek, czyli jamnik Sufler.
Na moją 40tke ogłaszam zrzutkę na nowe łóżko.
Stare ma już 14 lat i śpi się na nim tak sobie.
Nowe chciałbym takie: ikejowskie-eleganckie, z twardym materacem, idealnym dla wielorybów:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/glamberget-rama-lozka-z-pojemnik-i-materacem-sosna-vesteroey-twardy-s49568487/#content
Jeśli zbierze się mniej, dorzucę resztę i kupię i tak :>
Jeśli by się zebrało więcej, będzie na transport i może montaż, jeśli bym już miał maksymalnie się lenić.
Dziękuję wszystkim za uwagę w tej sprawie!
Na nowy warsztat pracy Pana Terminatora
Niech Cię o nic plecy nie bolą ;-)