id: 59rxnp

40tka Dzikusa - nowe wyro

40tka Dzikusa - nowe wyro

 
Piotr Kulczycki

Opis zrzutki

Hej, zgodnie z tradycją, na moje urodziny odbywa się zrzutka na prezent, dzięki czemu możliwy jest zakup czegoś większego i potrzebnego, co przypomina mi o Was wszystkich. Z drugiej strony każdy może wrzucić tyle, ile może.


Był już zegarek, rzutnik i najwspanialszy, żywy podarunek, czyli jamnik Sufler.


Na moją 40tke ogłaszam zrzutkę na nowe łóżko.

Stare ma już 14 lat i śpi się na nim tak sobie.

Nowe chciałbym takie: ikejowskie-eleganckie, z twardym materacem, idealnym dla wielorybów:

https://www.ikea.com/pl/pl/p/glamberget-rama-lozka-z-pojemnik-i-materacem-sosna-vesteroey-twardy-s49568487/#content


Jeśli zbierze się mniej, dorzucę resztę i kupię i tak :>

Jeśli by się zebrało więcej, będzie na transport i może montaż, jeśli bym już miał maksymalnie się lenić.


Dziękuję wszystkim za uwagę w tej sprawie!


Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez