id: 59vsgj

Nowe stroje i marzenia młodych artystów chóru Opole Youth Choir i musicalu Emeraldia

Nowe stroje i marzenia młodych artystów chóru Opole Youth Choir i musicalu Emeraldia

2 501 zł 
z 5 000 zł
50%
zakończona 02.10.2020r
16 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Nasze stowarzyszenie jest jak prawdziwa fabryka – produkujemy lśniące diamenty. Ostatni czas przystopował nasze działania. Musical został odwołany, a chór nie mógł realizować projektów i koncertów. Jednak to nie powstrzymało naszych artystów przed dalszym rozwojem! :) Ta zrzuta ma na celu pomóc nam uszyć nowe stroje, ale też spełnić marzenia, czyli zapewnić naszym artystom udział w eksperckich warsztatach ze znanymi artystami.


Tymczasem trochę o nas:


OPOLE YOUTH CHOIR to chór dziecięco-młodzieżowy, zrzeszający wokalistów z całej Opolszczyzny. Jest nas prawie 40 osób, a na swoim koncie mamy już sporo koncertów i sukcesów. Najbardziej chwalimy się SILVER DIPLOMA Level VI zdobytym na Międzynarodowych Rozgrywkach Chórów z całego świata w Goteborgu (Szwecja), gdzie byliśmy w zeszłym roku. Natomiast już w listopadzie tego roku chór będzie obchodził w swoje 5-lecie! Chcielibyśmy zaprezentować to, co dla Was szykujemy z tej okazji, w zacnych outfitach :)


EMERALDIA to musical, który miał swoje premiery 8 i 9 czerwca 2019. Występujące w nim dzieci i młodzież spektakularnie prezentują swoją wszechstronność. Oparty jest na kulturze i muzyce irlandzkiej. Podczas spektaklu można zobaczyć własnoręcznie szyte stroje, magiczne dekoracje, niesamowity taniec irlandzki i usłyszeć cudowne utwory. Wszystko przygotowywaliśmy własnymi siłami zabrakło nam już materiałów. Na szczęście nie brakuje nam zapału! :)

Jeśli czujecie, że chętnie zobaczylibyście nas w akcji (musical, koncert, teledysk, itp) to będzie nam miło, jeśli nas wesprzecie.

Dajemy możliwości młodym artystom, którzy zaczynają właśnie u nas! Liczą na Was <3

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

880 348 zrzutek

i zebrali

810 721 170 zł

A ty na co dziś zbierasz?