id: 59vsgj

Nowe stroje i marzenia młodych artystów chóru Opole Youth Choir i musicalu Emeraldia

Nowe stroje i marzenia młodych artystów chóru Opole Youth Choir i musicalu Emeraldia

Opis zrzutki

Nasze stowarzyszenie jest jak prawdziwa fabryka – produkujemy lśniące diamenty. Ostatni czas przystopował nasze działania. Musical został odwołany, a chór nie mógł realizować projektów i koncertów. Jednak to nie powstrzymało naszych artystów przed dalszym rozwojem! :) Ta zrzuta ma na celu pomóc nam uszyć nowe stroje, ale też spełnić marzenia, czyli zapewnić naszym artystom udział w eksperckich warsztatach ze znanymi artystami.


Tymczasem trochę o nas:


OPOLE YOUTH CHOIR to chór dziecięco-młodzieżowy, zrzeszający wokalistów z całej Opolszczyzny. Jest nas prawie 40 osób, a na swoim koncie mamy już sporo koncertów i sukcesów. Najbardziej chwalimy się SILVER DIPLOMA Level VI zdobytym na Międzynarodowych Rozgrywkach Chórów z całego świata w Goteborgu (Szwecja), gdzie byliśmy w zeszłym roku. Natomiast już w listopadzie tego roku chór będzie obchodził w swoje 5-lecie! Chcielibyśmy zaprezentować to, co dla Was szykujemy z tej okazji, w zacnych outfitach :)


EMERALDIA to musical, który miał swoje premiery 8 i 9 czerwca 2019. Występujące w nim dzieci i młodzież spektakularnie prezentują swoją wszechstronność. Oparty jest na kulturze i muzyce irlandzkiej. Podczas spektaklu można zobaczyć własnoręcznie szyte stroje, magiczne dekoracje, niesamowity taniec irlandzki i usłyszeć cudowne utwory. Wszystko przygotowywaliśmy własnymi siłami zabrakło nam już materiałów. Na szczęście nie brakuje nam zapału! :)

Jeśli czujecie, że chętnie zobaczylibyście nas w akcji (musical, koncert, teledysk, itp) to będzie nam miło, jeśli nas wesprzecie.

Dajemy możliwości młodym artystom, którzy zaczynają właśnie u nas! Liczą na Was <3

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 16

M
Małgosia
501 zł
GN
Grzegorz Nowicki
500 zł
M
Michał
500 zł
LJ
Lena jsz
200 zł
BN
Bolesław Nowicki
100 zł
AF
Agnieszka Fedorowicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
RG
Ryszard Gaczkowski
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 992 zrzutki

i zebrali

441 643 731 zł

A ty na co dziś zbierasz?