id: 5a3yxy

Co 11 minut jeden nastolatek na świecie odbiera sobie życie | Miło Cię widzieć

Co 11 minut jeden nastolatek na świecie odbiera sobie życie | Miło Cię widzieć

Nasi użytkownicy założyli 958 920 zrzutek i zebrali 966 690 425 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Co 11 minut jeden nastolatek odbiera sobie życie*


Miło Cię widzieć to kampania społeczna tworzona przez młodych, dla młodych. Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat problemów związanych z psychiką. Widzimy, że nastolatkowie zmagają się z wieloma trudnościami w sferze emocji. Statystyki samobójstw wśród młodzieży są niepokojące, podobnie jak stan ochrony zdrowia oraz świadomość społeczna – właśnie dlatego powstał nasz projekt.


Miło Cię widzieć tworzy piątka licealistów: Kacper, Zuza, Maria, Grzegorz oraz Maciek. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas chęć działania.

4lmf7Dz8jw0j5FfS.jpg

Po co utworzyliśmy zrzutkę?

Dzięki Twojemu wsparciu możemy prowadzić realne działania, dzięki którym dotrzemy z naszym przekazem do szerokiego grona odbiorców. Mamy ambitne plany na kampanię w social mediach i poprzez nośniki typu billboardy, ekrany LED itp. - ale żeby to się udało, potrzebujemy środków finansowych na działanie. Działamy pro bono - nikt z członków zespołu nie odnosi żadnych korzyści majątkowych.


Zostań Partnerem lub Sponsorem

Jeśli chcesz, aby Twoje logo znalazło się na materiałach promocyjnych projektu, prosimy o kontakt pod adresem [email protected] przed wpłaceniem na zrzutkę. Dziękujemy!


iKSXtCKaEJGm7h9s.png

*Według UNICEF co roku na całym świecie około 46 tys. młodych ludzi odbiera sobie życie - średnio co 11 minut

Projekt realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Sport, hobby, turystyka • Hobby • Kolekcjonerstwo
Arkusz naklejek
Wyjątkowy gadżet projektu Miło Cię widzieć może być Twój! Wybierz nagrodę i zgarnij arkusz naklejek z logo naszego projektu. Naklejki wydrukowane są na folii, dzięki czemu mogą posłużyć na długie lata! Wysyłka naklejek zgodnie z dostępnością, najpóźniej na przełomie marca/kwietnia 2023.
49 zł
Koniec za 20 dni!
Cegiełki i podziękowania
Pamiątkowe podziękowanie
Pamiątkowe podziękowanie za wsparcie działań naszego projektu - wprost pod Twoje drzwi.Wolisz być eko? Zaznacz opcję wysyłki elektronicznej - na swojego maila otrzymasz podziękowanie w wersji do samodzielnego druku.Wysyłka podziękowań na przełomie marca/kwietnia 2023.
99 zł
Koniec za 20 dni!
Dom i ogród • Do kuchni • Naczynia
Pamiątkowy kubek
Pamiątkowy czarny, matowy kubek z nadrukiem Miło Cię widzieć. To właśnie z tego kubka najlepiej smakuje poranna kawa, jak i wieczorna herbata.Do koszulki dołączamy pamiątkowe podziękowanie.Wysyłka kubków na przełomie marca/kwietnia 2023.
369 zł
Koniec za 20 dni!
Moda • Odzież męska • Koszulki
Pamiątkowa koszulka
Pamiątkowa koszulka wyprodukowana przez Pan tu nie stał w Łodzi specjalnie dla projektu Miło Cię widzieć. Wzór zaprojektowany przez nas idealnie sprawdzi się zarówno w okazjach nieformalnych, jak i tych wymagających przełamania barier i pokazania czegoś od siebie!Do wyboru rozmiar koszulki (S-XL). Krój unisex.Do koszulki dołączamy pamiątkowe podziękowanie.Wysyłka koszulek na przełomie marca/kwietnia 2023.
369 zł

Kupione 1

Koniec za 20 dni!
Cegiełki i podziękowania
Pamiątkowa statuetka
Pamiątkowa statuetka idealnie odnajdzie się w Twoim biurze/domu! Stworzona i zaprojektowana od zera przez członków projektu Miło Cię widzieć będzie cieszyła oko na długie lata.Do statuetki dołączamy pamiątkowe podziękowanie.Wysyłka statuetek na przełomie marca/kwietnia 2023.
499 zł
Koniec za 20 dni!
Cegiełki i podziękowania
Tytuł Sponsora projektu
Zostań Sponsorem projektu Miło Cię widzieć! Wybierając ten typ wsparcia, otrzymujesz od nas możliwość umieszczenia Twojego logo na stronie internetowej projektu, dedykowanego postu w mediach społecznościowych i na blogu projektu oraz otrzymania pamiątkowego podziękowania.W przypadku wybrania tej nagrody, prosimy o kontakt z Kacprem pod adresem: [email protected]łka podziękowań na przełomie marca/kwietnia 2023.
999 zł

Kupione 1

Koniec za 20 dni!

Wpłaty 24

 
Dane ukryte
27 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BA
Bartłomiej Adach
19 zł
OS
Oliwia skonka
ukryta
AK
Ania Krebs
450 zł
AG
Adam Galka
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
5 zł
KI
Kacper Pietrzyk
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • BA
  Bartłomiej Adach

  Witam, z tej strony zinfiltrowany kierowca ciężarówki.
  Cel szczególny, niestety w miarę moich obecnych możliwości finansowych jedynie 19zł.
  Pozdrawiam.

  19 zł
 • AK
  Ania Krebs

  Jestem pełna podziwu. Chapeau! Życzę powodzenia projektu!

  450 zł