id: 5aev6k

Kalendarz ze zwierzętami z wałbrzyskiego schroniska na 2022

Kalendarz ze zwierzętami z wałbrzyskiego schroniska na 2022

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 870 zł 
łącznie
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Właśnie odebraliśmy z drukarni nasze kalendarze na 2022 rok. Liczymy, że będą cieszyć się zainteresowaniem, jak ciepłe bułeczki! Wiesz, że możesz stać się posiadaczem jednego z kalendarzy? To takie proste!


A co należy zrobić? Wystarczy, że wpłacisz na zrzutkę 30 zł (jeśli chcesz, żebyśmy go wysłali do Ciebie, 44 zł) lub wielokrotność tej kwoty, jeśli chcesz kupić więcej niż jeden kalendarz. Następnie w wiadomości do organizatora wpisać swoje dane (imię i nazwisko) oraz liczbę kalendarzy, za które dokonana została wpłata. Liczba kalendarzy jest ograniczona!


Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu. 


Pamiętaj, że wybierając wpłatę natychmiastową, zaksięguje się ona praktycznie od razu na naszym koncie. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, zaksięguje się on po kilku dniach.


Chcesz wpłacić darowiznę na schronisko? Proszę, posłuż się specjalnie do tego założoną zrzutką (https://zrzutka.pl/dwgb53).Wydawanie zakupionych kalendarzy rozpoczniemy od 1 października 2021 r. Będzie można je odebrać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez nasz FB. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail [email protected] danych do wysyłki kalendarza.


Dobro wraca, a pomaganie jest takie proste!


Dziękujemy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 64

GK
660 zł
MM
Michał Niewiadomski
410 zł
AN
Aleksandra Nachmann
210 zł
AP
Agnieszka
170 zł
AJ
Anna Jung
165 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MZ
Małgorzata
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
RH
Rafał Hauer
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

801 159 zrzutek

i zebrali

621 911 672 zł

A ty na co dziś zbierasz?