id: 5arsja
Dalsze leczenie,rehabilitacja i zakup protezy podudzia lewego po amputacji
Dalsze leczenie,rehabilitacja i zakup protezy podudzia lewego po amputacji
Opis zrzutki
Witam,
w wyniku powikłań po złamaniu otwartym kości podudzia lewego (zakażenie gronkowcem i pałeczką ropy błękitnej, co spowodowało zapalenie tkanki kostnej oraz tkanek miękkich), w dniu 25 kwietnia 2024 r. straciłem lewą nogę (amputacja podudzia poniżej kolana).
Jedyną szansą na powrót do sprawności jest długotrwałe leczenie, rehabilitacja, a następnie zakup protezy, która w przyszłości pozwoli mi normalnie funkcjonować i wrócić do życia zawodowego oraz moich pasji.
Z góry dziękuję za Państwa wsparcie.
Pozdrawiam
Piotr Sierota
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Dużo sił i zdrowia \m/
Dużo zdrowia i powodzenia. Rogi w górę \m/
Za Świecę