id: 5b9m2v

Na realizacje filmu rocznego!!

Na realizacje filmu rocznego!!

4 582 zł 
z 11 000 zł
41%
zakończona 05.08.2022r
47 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, jesteśmy grupą studentów z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Aby zaliczyć rok, musimy zrealizować kilkuminutowy film roczny, na który posiadamy niestety skromne, własne środki, a jako studenci nie mamy ich wiele... Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, każda złotówka pomoże nam zrealizować cel!

Film będzie poruszał problem dyskryminacji osób z nadwagą.

"25 letnia Anna z powodu swojej wagi nie może znaleźć pracy, decyduje się poprosić o pomoc ojca, ale niespodziewanie trafia na przyjęcie firmowe ojca, które dzieli rodzinę między sobą."

Potrzebujemy dodatkowych środków na sfinansowanie sprzętu, lokacji, transportu, cateringu, scenografii i postprodukcji. Film reżyseruje Julia Jamróz, a o piękno wizualne zadba Olaf Dąbrowski. Kierownictwem produkcji zajmuje się Zuzanna Tymińska, a dźwięk koordynuje Miłosz Lau. Wierzymy, że nasz film będzie wyjątkowy, ale nie będziemy w stanie go zrealizować bez waszej pomocy. Pomocą będzie nie tylko wsparcie finansowe, ale także udostępnienie naszej zbiórki na swoich mediach społecznościowych.

Szukamy także oficjalnych sponsorów naszego filmu, jesteśmy otwarci na współpracę. Zachęcam do kontaktu pisząc na maila: [email protected]


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 446 zrzutek

i zebrali

807 440 247 zł

A ty na co dziś zbierasz?