id: 5cbxt9

Rekonstrukcja żuchwy po nowotworze

Rekonstrukcja żuchwy po nowotworze

Nasi użytkownicy założyli 1 155 928 zrzutek i zebrali 1 199 877 970 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

xXoWFOwHTCcyngMh.pngHej,


Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie. W wieku 13lat zachorowałem na nowotwór. Podczas długich dwóch lat walki przeszedłem przez wiele cykli chemio i radioterapii... oraz najgorszego, usunięcia guza wraz z częścią żuchwy.


Przez kolejne lata mojego życia starałem się zapomnieć o tym wszystkim i funkcjonować z miarę możliwości jak większość. Ukończyłem szkołę a później podjąłem prace. 

Chociaż zwyciężyłem chorobę, pozostawiającą trwałe ślady na moim ciele, potrzebuję waszej pomocy w przekształceniu tego bolesnego etapu w nowe, lepsze jutro.


Operacja rekonstrukcji żuchwy jest dla mnie kluczowa nie tylko ze względu na aspekty fizyczne, ale przede wszystkim dla poprawy mojego zdrowia psychicznego. Wygląd twarzy często stanowi podstawę pierwszych wrażeń, które tworzymy o innych osobach. Odbudowa tej części ciała pozwoli mi odzyskać pewność siebie i przywrócić normalność w codziennym funkcjonowaniu. Wierzę, że z Waszą pomocą będę mógł ponownie cieszyć się życiem, uśmiechać się bez skrępowania. 


Koszt takiej operacji w prywatnej klinice w Olsztynie to ok.100tyś PLN. Do tego dochodzą koszty wizyt, dojazdy (ok 550km w jedną stronę) jak i konieczne dalsze leczenie ortodontyczne. 


Każda, nawet najmniejsza, kwota przyczyni się do osiągnięcia celu - powrotu do pełni zdrowia i normalności.  

Dziękuję za każdą pomoc i wsparcie. 


Dawid 


0sLuWxkskmmfymOk.png


mFOK3YR0ytU03C2E.gif


e8FxNpbFdNPFsSEF.png

FsIrmkSnPZl01wWo.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1505

preloader

Komentarze 28

 
2500 znaków