id: 5ccwnr

Barbarzyńska Czerwcówka '23

Barbarzyńska Czerwcówka '23

Nasi użytkownicy założyli 979 063 zrzutki i zebrali 999 281 262 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani Barbarzyńcy i Barbarzynki, szanowni Przyjaciele i Znajomi gildii, ogłaszamy wszem i wobec, że rozpoczynamy zbiórkę, której celem jest nakarmienie oraz napojenie naszej barbarzyńskiej społeczności podczas CZERWCÓWKI 2023 (ale nie tylko!).


Kim jesteśmy? 


Barbarzyńcy to społeczność, która powstała w 2009 roku aby wspierać się wzajemnie w grze World of Warcraft. Przez 13 lat funkcjonowania wyszła jednak z internetu przenosząc się również do życia poza sieciowego. Członkowie tej społeczności od około 10 lat spotykają się regularnie w różnych częściach Polski, a raz do roku wspólnie zjeżdżają się w jednym umówionym miejscu, aby przez tydzień cieszyć się swoim towarzystwem. 


Zlot ten zwiemy Czerwcówką. 


W tym czasie bawimy się, gramy w planszówki, organizujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wypady turystyczno-krajoznawcze i wszystko, co tylko można jeszcze robić, napawając się jednocześnie wspólnym towarzystwem.


Abyśmy mogli jeszcze lepiej celebrować ten czas i przyjemność, ogłaszamy zbiórkę, która pozwoli nam na uatrakcyjnienie tego wspólnie spędzonego czasu. Pieniądze pochodzące ze zbiórki wydamy na pożywienie i napoje, z których korzystać będą mogli wszyscy głodni i spragnieni czerwcówkowicze. Część tych środków może zostać również zostać spożytkowana na zakup innych przedmiotów, które służyć będą całej naszej społeczności: w tym węgla drzewnego oraz drewna na ognisko. 


Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy i obiecujemy uczciwie dysponować przekazaną kasą.


Pamiętaj! Barbarzyńca nie wielbłąd i … zjeść dobrze musi! 


Nakarm Barbarzyńcę!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

AN
Anthar
50 zł
EP
Evir Piroman
ukryta
MO
Monika
50 zł
BL
Blade
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
GR
Prado
100 zł
MG
Hydra
100 zł
TJ
Ranghar
200 zł
MZ
SyQu
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków