id: 5ccwnr

Barbarzyńska Czerwcówka '23

Barbarzyńska Czerwcówka '23

Nasi użytkownicy założyli 1 188 239 zrzutek i zebrali 1 250 948 415 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani Barbarzyńcy i Barbarzynki, szanowni Przyjaciele i Znajomi gildii, ogłaszamy wszem i wobec, że rozpoczynamy zbiórkę, której celem jest nakarmienie oraz napojenie naszej barbarzyńskiej społeczności podczas CZERWCÓWKI 2023 (ale nie tylko!).


Kim jesteśmy? 


Barbarzyńcy to społeczność, która powstała w 2009 roku aby wspierać się wzajemnie w grze World of Warcraft. Przez 13 lat funkcjonowania wyszła jednak z internetu przenosząc się również do życia poza sieciowego. Członkowie tej społeczności od około 10 lat spotykają się regularnie w różnych częściach Polski, a raz do roku wspólnie zjeżdżają się w jednym umówionym miejscu, aby przez tydzień cieszyć się swoim towarzystwem. 


Zlot ten zwiemy Czerwcówką. 


W tym czasie bawimy się, gramy w planszówki, organizujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wypady turystyczno-krajoznawcze i wszystko, co tylko można jeszcze robić, napawając się jednocześnie wspólnym towarzystwem.


Abyśmy mogli jeszcze lepiej celebrować ten czas i przyjemność, ogłaszamy zbiórkę, która pozwoli nam na uatrakcyjnienie tego wspólnie spędzonego czasu. Pieniądze pochodzące ze zbiórki wydamy na pożywienie i napoje, z których korzystać będą mogli wszyscy głodni i spragnieni czerwcówkowicze. Część tych środków może zostać również zostać spożytkowana na zakup innych przedmiotów, które służyć będą całej naszej społeczności: w tym węgla drzewnego oraz drewna na ognisko. 


Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy i obiecujemy uczciwie dysponować przekazaną kasą.


Pamiętaj! Barbarzyńca nie wielbłąd i … zjeść dobrze musi! 


Nakarm Barbarzyńcę!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

FR
Francuzz
100 zł
MI
Mierzej
100 zł
AL
Fokary
100 zł
MP
ukryta
AN
Anthar
50 zł
EP
ukryta
MO
Monika
50 zł
BL
Blade
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
GR
Prado
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków