id: 5cfdeu

Odbudujmy uszkodzoną łapę i zalane mieszkanie

Odbudujmy uszkodzoną łapę i zalane mieszkanie

Nasi użytkownicy założyli 1 179 405 zrzutek i zebrali 1 233 414 643 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Hej Wszystkim,

  Chcielibyśmy gorąco podziękować za okazane wsparcie i dotychczasowe wpłaty, wiem, że okres przedświąteczny nie jest dla nikogo łatwy. Dzięki Waszej pomocy udało nam się już zebrać ok 50% dotychczasowych kosztów leczenia Borysa. Uruchamiając zrzutkę nie myślałem, że uda się zdobyć nawet tyle ale warto było spróbować i jesteśmy wdzięczni każdemu z Was.


  Rana Borysa w końcu się zamknęła i psiak czuje się coraz lepiej, zaczął już obciążać uszkodzona łapę i nie ma żadnych problemów bólowych, więc wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku ale leczenie nadal wymaga jeszcze dużo czasu, wizyt kontrolnych i zmian opatrunków.


  Co do zalanego mieszkania, zaczyna się walka z ubezpieczycielem bo wycenił szkody nizej niż oryginalny koszt materiałów nie uwzględniając kosztów robocizny podczas montażu, osuszania, odgrzybiania i robocizny związanej z ponownym montażem. Nie mniej jednak staramy się systematycznie ruszać z pracami do przodu aby Paweł, Weronika i Borys niedługo mogli się w końcu wprowadzić. uE5SSY7NkXsCy6m5.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Uwaga, trzecie zdjęcie przedstawia ranną łapę psa!


Hej, poznajcie mojego najlepszego przyjaciela Pawła, Weronikę i ich psa Borysa. Niestety, końcówka roku nie okazała się dla nich zbyt szczęśliwa.

Odbudowa Łapki:

4 września Borys zerwał się ze smyczy, wbiegł na ruchliwą drogę i został potrącony przez samochód. Kierowca pojazdu na szczęście zachował zimną krew i pomógł jak tylko mógł ale tylna łapa Borysa była w opłakanym stanie ponieważ została zmiażdżona między kołem a jezdnią. Wizyta u weterynarza wykazała ryzyko amputacji natomiast po tygodniach częstych wizyt w przychodni weterynaryjnej, zmian opatrunków i dbania o ranę udało się uratować łapę ale przywrócenie jej do pełnego zdrowia wymaga jeszcze dużo czasu i nakładów finansowych. Nie było wiadomo przez długi czas jak rozległe są uszkodzenia i które tkanki będą umierać od urazu a które przeżyją. Wypadek zgrał się w czasie z początkiem generalnego remontu mieszkania do którego Paweł i Weronika mieli się wprowadzić.

Od remontu do zalanego mieszkania:

Nowo powstałe koszty związane z zabiegami i leczeniem Borysa zdecydowanie nadwyrężyły ich budżet remontowy ale prace udało się zakończyć. 24 Listopada, zaledwie dwa dni przed planowanym wprowadzeniem się stary element kaloryfera uległ uszkodzeniu zalewając nową podłogę gorącą wodą i zamieniając mieszkanie w saunę. Uszkodzeniu uległy niektóre meble, ściany oraz większość podłogi która do niczego już się nie nadaje ponieważ kiedy po paru dniach została ściągnięta zaczęła pleśnieć.

Wasze wsparcie ma znaczenie:

·        Koszty Leczenia: Wpłaty pomogą pokryć rachunki weterynaryjne, w tym koszty operacji, wizyt kontrolnych, leków i opieki długofalowej.

·        Ponowny remont mieszkania: Część pieniędzy zostanie przeznaczona na naprawę szkód powstałych w wyniku zalania, wymianę uszkodzonych mebli i sprzętów oraz zabezpieczenie mieszkania przed pleśnią i grzybami aby mieszkanie było bezpieczne dla domowników.

W imieniu swoim, Pawła, Weroniki oraz Borysa chcę z miejsca podziękować za Wasz czas, zrozumienie i wszelkie możliwe wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

 
Dane ukryte
ukryta
TB
Tomasz braczkowski
100 zł
MS
Mariusz Smolewski
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AN
AnnBra
50 zł
AO
Arek O
100 zł
PZ
Paweł Zaworski
20 zł
HN
Herbert Namirski
100 zł
SP
SPŻ
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!