Zrzutka na bilet lotniczy dla młodego artysty z Indii ID: 5cfwst

Zrzutka na bilet lotniczy dla młodego artysty z Indii ID: 5cfwst

2 038 zł z 2 500 zł

81%

2 038 zł

2 038 zł

z 2 500 zł

zakończona

zakończona

23.06.2019r

23

23

wspierających
81%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie przy zakupie biletu lotniczego dla młodego artysty-akrobaty - Lakhana Pawar z Indii, który jest dzieckiem z Kolonii Marionetek i kontynuuje tradycję wędrownych grup artystycznych. Dzięki temu, że zakupimy bilet lotniczy dla młodego i zdolnego artysty Lakhana Pawar z Indii pozwolimy spełnić jego kolejne marzenie związane z Polską. Przyjedzie do Polski, gdzie zorganizuje piękne i wyjątkowe pokazy artystyczne, ale także poprowadzi warsztaty dla dzieci. Polska jest dla niego drugim domem i kocha nasz kraj. W Polsce był po raz pierwszy w 2014 roku i brał udział jako artysta w Brave Kids, dzięki temu zmieniło się jego życie.

Chcemy ponownie zaprosić młodego i zdolnego artystę Lakhana Pawar z Indii do Wałbrzycha na Brave Kids.

Lakhan Pawar był już u nas podczas pierwszej wałbrzyskiej edycji projektu i udział w Brave Kids bardzo pozytywnie wpłynął na niego. W ubiegłym roku miał możliwość wziąć udział w piątej edycji Brave Kids w Wałbrzychu i dziewiątej edycji Brave Kids we Wrocławiu jako Brave Youth.

Zmienił swoje życie, zaczął chodzić do szkoły, pracował aby pomóc bliskim w trudnej sytuacji.

To bardzo zdolny i ambitny chłopak, który przygotowuje się do przyjazdu. Marzy o tym !!!

Za zarobione pieniądze jest w stanie kupić jedynie wizę, niestety nie ma środków na kupno biletu.

Podczas pobytu w Wałbrzychu zorganizuje specjalne pokazy artystyczne i poprowadzi warsztaty dla dzieci :)

Oprócz udziału w wałbrzyskiej edycji Brave Kids chcemy, aby miał możliwość przyjechania do nas wcześniej aby poprowadzić warsztaty dla dzieci i młodzieży w szkołach. Po wałbrzyskiej edycji Brave Kids chcemy go zaprosić na Brave Kids do Gdańska. Dzięki temu będzie mógł zostać asystentem instruktorów artystycznych i to doświadczenie następnie wykorzysta w przyszłości, by stworzyć swoją grupę artystyczną w Indiach, a później przy kolejnych edycjach projektu przyjechać ponownie do Polski

Lakhan pochodzi w Kolonii Kathputli. W języku Hindi kath oznacza drewno, a putli marionetkę. Kathputli, czyli najbardziej znana na świecie „kolonia marionetek”, mieściło się w zachodnich slumsach Dehli (było ponieważ w ubiegłym roku zostało pomimo manifestów i międzynarodowego sprzeciwu zniszczone). Z rożnych części Indii, głównie z pustynnego Radżastanu, w poszukiwaniu lepszego życia przyjechali tam przeróżni magowie, akrobaci, połykacze ognia, kuglarze, zaklinacze węży, śpiewacy ludowi i treserzy małp, tworząc swoistą, artystyczną kastę. Władze miasta regularnie od 2009 roku zapowiadały wyburzenie slumsu, który znajdował się blisko centrum, na terenie bardzo atrakcyjnym dla deweloperów. Ci wyjątkowi artyści wraz z tysiącem sąsiadów drżą więc o przyszłość.

Włączcie się proszę razem z nami.

Bardzo prosimy Was o wsparcie :) każda kwota jest jest ważna, bo dzięki temu przybliżamy szansę przyjazdu Lakhana do Polski.

Wpłatę można TAKŻE dokonać na poniższe konto:

Fundacja im. Elżbiety Marii Urbańskiej

Nr konta bankowego: 93 2030 0045 1110 0000 0261 8110 (Bank Paribas)

W tytule: DAROWIZNA BRAVE KIDS - NEPAL

Każda osoba, która dokona wpłaty otrzyma specjalne zdjęcie z dedykacją od artysty :) tylko prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Wpłacający23

PB
PRZYJACIELE BRAVE KIDS
602,60 zł
B
Beata i Tomek Ciesielscy
250 zł
J
Joanna Stasieńko
200 zł
LL
Leo Lau Chung Chak
200 zł
KD
Katarzyna Dardzinska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
NG
Natalia Grzeszuk
50 zł
JF
Jakub Fikus
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PS
Piotr Szewczyk
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
 • TL
  Teresa Lis Pienkowska

  Wspaniały chłopak, widziałam w zeszłym roku

  25 zł
 • LL
  Leo Lau Chung Chak

  Bhaiya, I look forward to meeting you again!

  200 zł
 • PB
  PRZYJACIELE BRAVE KIDS

  Wszystkim BARDZO DZIĘKUJEMY za wsparcie i możliwość przyjazdu LAKHANA z Indii do Polski na Brave Kids

  602,60 zł
 • IC
  Iza Czyszczoń

  Powodzenia:)

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  To jest bardzo zdolny młody człowiek i warto aby przyjechał do nas, do Polski po raz kolejny. Dajmy mu taką szansę. Widzieliśmy jego pokazy we Wrocławiu i w Jedlinie Zdroju, Wałbrzychu w ubiegłym roku i to było coś niesamowitego. Poza tym ma ogrom pozytywnej energii, jest bardzo ambitny i mądry oraz potrafi mądrze wykorzystać swoje życie. Jego historia, doświadczenie, praca jest bardzo ciekawa i motywuje. Warto go poznać :)

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 039 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?