id: 5ckyye

spełnienie marzenia 3-letniej Romy

spełnienie marzenia 3-letniej Romy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 635 zł 
z 3 500 zł
46%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności4

 • Kochani, serdecznie dziękujemy Was za wszystkie wpłaty, dobre słowa i udostępnienia linku zbiórki! Udało się zebrać potrzebną kwotę! :) Jak widzicie pasek na zrzutce osiągnął 1615 zł, a podczas koncertu do puszki stacjonarnej goście Zespołu New Heaven wrzucili 460 zł. Do zbiórki dołączyła także firma Ceetrus Polska (Pani Agnieszko, dziękujemy!) wpłacając 2000 zł, co razem daje kwotę 4 075 zł! A to oznacza tylko jedno! Roma już w lipcu będzie mogła bawić się na swoim wymarzonym placu zabaw! :) Jesteśmy szczęśliwi!


  Szanowni Państwo, za wszystkie wpłaty dziękujemy raz jeszcze. Jeśli zostaną środki po zakupie placu zabaw, przekażemy je na marzenie Ani o basenie ogrodowym! Zapraszamy do wsparcia naszych działań. :)

  Czytaj więcej
 • Tak według Romki powinien wyglądać Jej wymarzony plac zabaw! Prawda, że piękny? :) Dorzucisz się?

  v3c75c5eca8f9fce.jpeg

  Czytaj więcej
 • Serdecznie Wszystkich zapraszamy! Wspólnymi siłami (razem!) zrealizujemy marzenie Romki. :)n5d825de101a54ef.jpeg

  Czytaj więcej
 • Razem z nami do zbiórki pieniędzy na realizację marzenia przyłącza się Zespół New Heaven, który specjalnie dla Romy zagra charytatywny koncert ONLINE. Wydarzenie muzyczne odbędzie się już 19 czerwca o godzina 19:00, a obejrzycie je na Kanale: Adwentyści Gdynia w serwisie YouTube. Bądź z nami i z Zespołem New Heaven! Dołącz do wydarzenia na fb, powiedz o nim najbliższy -->

  https://www.facebook.com/events/1951477135015301?ref=newsfeed

  Dorzuć swoją cegiełkę - niech marzenie Romusi się spełni!

  - - - - - - - - - -

  Zespół New Heaven istnieje od 10 lat. Muzykę jaką wykonują można zamknąć w nurcie - popularnej w Polsce - muzyki chrześcijańskiej. Styl muzyczny skupia elementy zarówno muzyki pop jaki i soft rocka a także elementy jazzu.

  Zespół ma swoim koncie szereg koncertów w całej Polsce a także dwie płyty zarejestrowane na żywo: "Każdy dzień" (2011) i "Ożywieni" (2014). Przed wakacjami światło dzienne ujrzy także pierwszy album studyjny "NA NOWO".


  DZIĘKUJEMY!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Razem możemy więcej!


3-letnia Roma to śliczna dziewczynka, którą mimo młodego wieku los doświadczył ciężką chorobą. Dziewczynka choruje na zespół hemofagocytarny (HLH). To poważna, nieuleczalna choroba ogólnoustrojowa. Wiąże się ona z nieprawidłową odpowiedzią immunologiczną wynikającą z upośledzonej regulacji układu odpornościowego. Mimo ciągłych wizyt u specjalistów i przebywania w szpitalu Romka nie przestaje się uśmiechać. Nie przestaje także marzyć, a marzeń ma wiele. Pierwsze z nich, najważniejsze, to być zdrowym. Nad jego spełnieniem czuwają lekarze. Drugie, trochę mniejsze, ale równie ważne to móc każdego dnia cieszyć się z bycia dzieckiem i bawić się, tak jak jej rówieśnicy. Dlatego też Romusia wyznała nam, że marzy o tym, aby mieć swój własny, prywatny plac zabaw - swoje miejsce na ziemi, w którym będzie królował uśmiech, a do którego choroba nie będzie miała dostępu... Wymarzony i wyśniony przez dziewczynkę plac zabaw koniecznie musi składać się z domku - z okienkiem i drzwiami - w którym Roma będzie mogła się bawić. Do domku mają być przyłączone dwie huśtawki, tak aby dziewczynka mogła huśtać się razem ze swoją siostrzyczką. Z kolei od domku ma odchodzić niebieska zjeżdżalnia, a pod domkiem ma znajdować się piaskownica. Podczas naszej rozmowy dziewczynka opowiadała, że wymarzyła sobie, aby plac zabaw był przystrojony w kwiaty - tak, aby był najbardziej kolorowym miejscem na całym świecie!


Zajrzyj pod link, gdzie opisaliśmy naszą rozmowę z Romą --> https://mammarzenie.org/marzyciele/9936-Roma/


Spełnienie marzenia dziewczynki to prawdziwe wyzwanie, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze doświadczenie pokazuje, że z pomocą dobrych ludzi jesteśmy w stanie to wyzwanie zrealizować! Chcesz pomóc? Dorzuć się do zbiórki! Każda złotówka ma znaczenie, bo każda to krok bliżej momentu, w którym Roma ujrzy swój wymarzony plac zabaw. Udostępnij zbiórki, powiedz o niej najbliższym. Niech łańcuszek dobrych ludzi się rozrasta i niech to dobro trafi do dziewczynki i jej rodziny.


Za każde wsparcie, już teraz, ogromnie Ci dziękujemy!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

 
Dane ukryte
590 zł
DK
350 zł
JL
Joanna Lota
100 zł
GM
Gabriela Maślanka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WI
wincenty
100 zł
MM
Magdalena Maguza
50 zł
BE
Beks
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 069 zrzutek

i zebrali

760 890 269 zł

A ty na co dziś zbierasz?