id: 5cnhkm

Spełnienie marzenia o siedlisku

Spełnienie marzenia o siedlisku

Nasi użytkownicy założyli 1 175 880 zrzutek i zebrali 1 227 483 164 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Nasze plany pokrzyżowała choroba jesienna ale już pełni sił wracamy do gry 😁😁😁😁 dziękujemy wszystkim za meeeega wsparcie ależ nas to motywuje 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

 Nieoczywisty. Dziki. Na uboczu. Stary. Wymarzony. Dom, który chcemy kupić. Dom, który czeka na nas. A my czekamy na niego od lat.


Zbieramy fundusze na kupno siedliska na Pogórzu Izerskim i podstawowy remont. Tak tak wiemy: „ Po co nam to?!” ,„Po co nam ta rudera?”, „Lepiej zburzyć i wybudować nowy” ,„Kto da nam kredyt na to?”, „Zrzutka? Zapomnijcie nie uda wam się”


A my na to:

Pomożecie? Stworzyć przyjazne miejsce dla pielgrzymów Camino de Santiago? A przy tym klimatyczny hotelik dla zwierząt? I przystań owocową? Dom, który woła, pomieści jeszcze kilka innych naszych szalonych pomysłów.


Potrzebujemy uzbierać 250000 zł na kupno domu z duszą, ( który jest dla nas zarezerwowany do lutego 2023), a także zbieramy 100000zł na podstawowy remont, aby pierwsze społeczne plany móc wdrożyć już w 2023.


Szaleństwo? Trochę tak. Ale obecna sytuacja kredytowa na rynku jest jeszcze bardziej szalona i zmusza nas do takich akcji. Nasza sytuacja kredytowa nie daje nam możliwości kupna domu, wyjścia z wynajmowanego mieszkania, rozwijania się i stworzenia przestrzeni na rzecz innych, pomimo że oboje pracujemy na 2 etaty. Jesteśmy odważni, zdrowi, pracowici i z wielkim apetytem na życie oraz z niesamowitą potrzebą działania na rzecz innych. Dlatego puszczamy w świat naszą propozycję przekazania pieniędzy na nasz cel.Dom znajduje się w niewielkiej miejscowości oddalonej od Zgorzelca o 15km. Wioska liczy niewiele ponad 400 mieszkańców. Jest cicha, spokojna, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczona polami i lasem. Nasz wymarzony dom znajduje się w jej sercu. Ukryty za starymi drzewami i krzewami. Latem przykryty cieniem wielkiego kasztana, który rośnie przed domem. Z okien rozpościera się widok na las, który graniczy z działką. Z drugiej strony domu widać piękne stare krzewy róży i wieloletnie drzewa owocowe. Jest magicznie, tajemniczo. Z drogi ciężko dojrzeć co kryje się w siedlisku. Stare stodoły porośnięte dookoła słodkim winogronem dodają uroku, a wieczorna cisza i gwieździste niebo sprawiają, że miejsce to jest oazą dla spragnionych odpoczynku, relaksu czy chwili wytchnienia od betonowych bloków..

I na tym kończy się bajka. Dom niestety wymaga ogromnych nakładów finansowych i pracy. Należy przeprowadzić w nim gruntowny remont, m.in. założyć centralne ogrzewanie, wymienić wszystkie instalacje, skuć stare tynki, wymienić część okien, na nowo wyremontować kuchnię i łazienkę. To tylko niewielka część prac jaka nas czeka, dlatego liczymy na Twoją pomoc.
* Wszystkie noclegi realizowane będą nie wcześniej niż styczeń 2024

*Hotelik dla psów- realizacja nie wcześniej niż listopad 2023


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 13

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Wpis na listę sponsorów
za wpłatę min. 10zł wpisujemy darczyńcę na listę sponsorów naszego celu, która będzie wisieć w centralnym punkcie naszego domu
10 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Spódnica mocy
za wpłatę 220zł uszyjemy spódnice mocy, którą wyślemy na wskazany adres
220 zł
Zakończona
Dom i ogród • Meble • Inne
Pranie dywanu, kanapy, materaca
za wpłatę 250zł pranie dywanu, łóżka, materacy w promieniu do 50km od Zgorzelca
250 zł
Zakończona
Dom i ogród • Inne
Biesiada przy ognisku dla 6 osób
za wpłatę 800zł biesiada przy ognisku pod izerskim niebem przy siedlisku dla max 6 osób
800 zł
Zakończona

Wpłaty 12

MA
Mamusia
BA
Baśka
100 zł
DD
Dziki dzik
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BK
Sąsiedzi
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MM
50 zł
 
Dominika Podoba
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków