id: 5cr8ev

Odbudowa domu

Odbudowa domu

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
12 400 zł 
z 20 000 zł
62%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności4

 • Po 9-ciu dniach w końcu przywrócono zasilanie. Dziękujemy Panom z firmy Eltech, którzy naprawili w 15 minut zerwaną linię energetyczną, która tak długo leżała na polu - nawet nie zgłoszona przez sołtysa do zakładu energetycznego.
  Czytaj więcej
 • Kolejne media interesują się naszą sprawą. Serdecznie dziękujemy za pomoc. http://m.bydgoszcz.eska.pl/newsy/nawalnica-zniszczyla-im-dom-panstwo-mikolajscy-nie-traca-wiary-w-dobro-ludzi-i-prosza-o-pomoc-zdjecia/541130
  Czytaj więcej
 • Po dzisiejszej wizycie w Urzędzie Gminy okazało się, że sołtys wsi Skoraczewo na listę poszkodowanych wpisał tylko swoją rodzinę (nazwisko Opas), którzy ponieśli straty w budynkach gospodarczych. Po wniesieniu zgłoszenia wójt przysłał inspektorat i w końcu zaczęło się coś dziać. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc.
  Czytaj więcej
 • Dziękujemy redaktorowi naczelnemu gazety wyborczej za napisanie artykułu opisującego naszą tragedię jak również wszystkim którzy dokonują wpłat. http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,22232808,burza-zruinowala-ich-dom-zdesperowani-prosza-o-pomoc.html
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy internauci, w piątek o godzinie 21:45 nad naszym domem przeszła trąba powietrzna. Zabrała ze sobą 70% więźby dachowej i zwaliła ścianę szczytową do wewnątrz budynku. Dom zniszczony jest w 70%, ale nadaje sie do odbudowy. Prosimy o pomoc tych którzy mogą. Nie mówimy tylko o pieniądzach, ale przydałaby się wełna mineralna, papa zgrzewalna, bloczki gazobetonu, itp. Z góry dziękujemy.

Ps. Specjalne podziękowania dla strażaków z Więcborka, Sępólna Krajeńskiego, Lubawki, Olsztyna, Nowego miasta lubawskiego i Koszalina którzy z narażeniem własnego życia ratowali to co zostało. Pokazałbym Wam nagranie, ale poprosili, aby tego nie upubliczniać bo mogą ich zwolnić z pracy. Z całego serca dziękujemy.

I jeszcze jedno. O godzinie 24 zadzwoniłem pod 0122000000 aby opisać rozmiar tragedii - bo to tragedia nie tylko dla mnie ale dla wszystkich mieszkańców powiatu nakielskiego i sępoleńskiego - to facet się rozłączył i do dziś w wiadomościach mówią o wyścigach łodzi wikingów albo o meczu Arki i Lecha. Jest mi bardzo przykro.

Droga z Wąwelna do Mroczy od 48 godzin jest nieprzejezdna, a sieć energetyczna w okolicy nie istnieje.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich niosących pomoc.

Kontakt 603702155

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 147

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 274 zrzutki

i zebrali

810 633 364 zł

A ty na co dziś zbierasz?