id: 5cx95e

Pomoc dla Bartka ! Na szczęśliwy powrót do zdrowia !

Pomoc dla Bartka ! Na szczęśliwy powrót do zdrowia !

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 189 118 zrzutek i zebrali 1 252 682 071 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bartek ma 32 lata jest ojcem 4-letniego cudownego synka, wspaniałym mężem, bratem i przyjacielem, zawsze zadowolony, uśmiechnięty, chętny do niesienia pomocy. Teraz sam tej pomocy potrzebuje !

Drodzy przyjaciele, znajomi, rodzino , ludzie dobrej woli !U Bartka stwierdzono poważną chorobę serca- kardioimiopatię rozstrzeniową ze skrajnie obniżoną frakcją wyrzutową do poziomu 5 % ( u zdrowego człowieka frakcja powinna przekraczać 65 % ) Do tego dochodzi jeszcze niedomykalność zastawek.

Został zakwalifikowany do przeszczepu, a mając na uwadze jego młody i silny organizm ma duże szanse na powrót do zdrowia.

Bartek mieszka w Atlancie ze swoją żoną i synkiem. Jeszcze kilka tygodni temu był pełen życia i wigoru, pracował w piekarni, ale teraz ze względu na swoją chorobe jest niezdolny do pracy.

Niestety koszty leczenie w USA są bardzo wysokie, a my chcemy zapewnić mu najlepszą pomoc lekarską. Dlatego prosimy o wsparcie dla Bartka, za każdą nawet najdrobniejszą pomoc i modlitwę będziemy bardzo wdzięczni.

Mimo swojej choroby jest pogodnym człowiekiem ma przed sobą całe życie , wiele planów i marzeń .. Dajmy mu szansę na ich realizację !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

SL
Sylwia Lezon + Krzysztof Pietrzkiewicz
1 850 zł
ML
1 000 zł
KG
Kazek Galus
600 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
600 zł
MK
Michał kogut
300 zł
KG
Tadeusz Grażyna Galus
200 zł
TM
Tomasz Marciniec
100 zł
SZ
Szymek
100 zł
WK
Wojciech Kogut
100 zł
BK
bartek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków