Opis zrzutki

Szanowni Państwo!


Siatkarska Legii Warszawa po 7 latach gry w II lidze przed obecnym sezonem awansowała do TAURON 1.Ligi. To dla naszej reaktywowanej Sekcji wspaniały krok naprzód i kolejny etap na drodze do gry wśród najlepszych drużyn siatkarskich w Polsce. Warto pamiętać, że siatkarska Legia to najbardziej utytułowana drużyna w historii Mistrzostw Polski z 28 medalami MP, w tym 5 tytułami mistrzowskimi.


Sezon 2021/2022 jest wspaniały pod względem sportowym. Zapewniliśmy sobie utrzymanie w TAURON 1.Lidze, a wciąż mamy szanse na grę w fazie play-off. Drużyna potrafi ograć rywali z górnej części tabeli, a w każdym meczu pokazuje niezwykły charakter.


Niestety pod względem finansowym, sezon ten nie rysuje się tak kolorowo. Zakładany przed sezonem budżet, z uwagi na uwarunkowania zewnętrzne, takie jak rosnące szybko ceny, czy zamieszanie wokół przepisów podatkowych okazały się druzgocące. Pojawiła się więc istotna luka, która sprawia, że trudno myśleć w danym momencie o jak najlepszej grze, kiedy myśli uciekają do spraw pozasportowych. Mamy wokół siebie wspaniałych sponsorów, jednak ich wsparcie jest niewystarczające, aby zapewnić spokojny byt Sekcji przez resztę sezonu.


Dlatego też postanowiliśmy zorganizować niniejszą zrzutkę. Kibice Legii wielokrotnie pokazywali, że są w stanie dokonywać rzeczy wielkich, pokazują, że Legia to coś więcej niż klub. Tak jak przez wszystkie lata stopniowego rozwoju naszej Sekcji mogliśmy liczyć na ogromne wsparcie niezliczonej ilości kibiców, tak jesteśmy przekonani, że i teraz w tym niezwykle trudnym momencie, kibice pomogą naszej Sekcji.


Bazowa kwota tej zbiórki to 150.000 zł. Każda złotówka zebrana ponad tą kwotę pozwoli w spokoju planować dalszy rozwój Sekcji. Całość dochodu ze zbiórki zostanie przekazana na statutową działalność Klubu - opłaty za halę, transport, organizację meczy domowych oraz wyjazdowych, etc. Dodatkowo cały czas prężnie rozwijamy naszą Akademię i chcielibyśmy, aby przystąpiła ona do rozgrywek ligowych w nowym sezonie. Bez wsparcia finansowego będzie to bardzo utrudnione.


Dziękujemy, że jesteście z nami i wierzymy, że tak jak przez wszystkie lata, dalej będziemy mogli cieszyć się wspaniałą grą naszych siatkarzy i kolejnymi sukcesami!


Ze sportowym pozdrowieniem,

Sekcja Siatkówki Legii WarszawaPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Niegocińska 2a, 02-698

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 113

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

Niegocińska 2a, 02-698

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

880 256 zrzutek

i zebrali

810 597 926 zł

A ty na co dziś zbierasz?