Opis zrzutki

Tribe – Jesteśmy połączeni w Teraz. Świadomy oddech, poczucie wsparcia z Ziemi, oczyszczającej mocy Wody i Ognia, który nas transformuje i pozwala wzrastać.

Taniec – wspólny ruch – nasza obecność - to tworzy naszą przestrzeń. Będziemy tańczyć osobno choć tak naprawdę razem. Pielęgnujemy uczucie połączenia poprzez wspólną praktykę - właśnie teraz, używamy tych sposobów które są dostępne i właściwe w dzisiejszych "turbulentnych czasach".

ZAPISY

https://bit.ly/36xyu47

ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/87627002073

Meeting ID: 876 2700 2073

Widzimy się i wyczuwamy to obecne wokół napięcie, strach i gniew, czasem bezsilność i samotność. Jesteśmy w tym. To nas otacza. Jak mogę się wzmocnić siebie by pozostać w integralności ze spokojem serca jednocześnie nie tracąc uważnej obecności w świecie i połączenia z energią życia (obecną ponad paranoję, panikę, słabość, chorobę) ?

Movement Medicine jako praktyka proponuje budowanie więzi społecznych poprzez praktykę ruchu, serdeczność dla siebie samych i szacunek dla innych i różnorodności. Towarzyszą nam Przodkowie, żywa relacja z Naturą i przestrzeń Wolności Ducha. Budujemy MESĘ – wspólną przestrzeń praktyki,

Niezależnie od miejsca w którym jesteśmy. Również w taki sposób połączenie z opowieści staje się rzeczywistością. Jesteśmy wspólną falą, i kolejną falą, która na końcu się rozpadnie na miliony kropel, będąc wciąż całością Jednego.

Dziękujemy za Donacje

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • AB
  Aneta

  Z wdzięcznością za piękna przestrzeń ❣️

  50 zł
 • AN
  Aleks

  Wspaniałe wydarzenie taneczno-duchowe. Ślę do Was wdzięczność ????

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

878 793 zrzutki

i zebrali

807 982 987 zł

A ty na co dziś zbierasz?