id: 5dcxrr

Film o niszczeniu polskiej gospodarki przez "LOCKDOWN" i wpływie ograniczeń na życie Polaków

Film o niszczeniu polskiej gospodarki przez "LOCKDOWN" i wpływie ograniczeń na życie Polaków

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 563 673 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

dcb1640759323a5c.jpeg

 Film ma przedstawić sytuację polskich przedsiębiorców, firm, rodzinnych zakładów w czasie wyhamowania gospodarki poprzez wprowadzanie przez rząd ograniczeń dotyczących działania firm. Chodzi o tak zwany "lockdown", który w mniejszym lub większym zakresie towarzyszy nam od wiosny 2020 roku. Ta sytuacja wpływa na nas wszystkich. Stracili pewność zarobków, zyskali niepewność jutra. Dotyczy to także ludzi, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Wiem, że przez te wszystkie ograniczenia zamykane są działalności, upadają firmy, tworzą się ludzkie tragedie. Chcę to udokumentować w postaci filmu, który pozostanie na pamiątkę dla potomnych. Zakładam, że film będzie się składał ze świadectw osób poszkodowanych, które zostaną poprzedzone wprowadzeniem. Zakładam, że będzie trwał około 50 minut ( jeśli uda się zgromadzić dużo dobrych nagrań, to możliwy będzie kolejny odcinek ).


Autorem filmu będzie Marek Czapla.

Sporo prac związanych z produkcją filmu wykonamy we własnym zakresie, ale są takie pracy za które trzeba będzie zapłacić pieniędzmi. Po prostu pewnych wydatków nie da się uniknąć i na to jest ta zrzutka. Zbieram pieniądze na paliwo, żeby dojechać z Krakowa do bardziej oddalonych osób, które zdecydowały się opowiedzieć o swoich zmaganiach i problemach. Zbieramy na opłacenie fachowca od dźwięku, operatorów, lektora. Jeśli coś zostanie, to potraktuję to jako wynagrodzenie dla autora i swoje.


O autorze

ic73980543b0a8ab.jpeg

Marek Czapla - dziennikarz, operator kamery, montażysta. Autor filmów dokumentalnych i reportaży wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. na Polonijnym Festiwalu Multimedialnym POLSKIE OJCZYZNY (2012) – nagroda za film „Szlakiem Wołyńskich Krzyży”. Założyciel i właściciel Niezależnej Telewizji Internetowej {www.program7.pl} (2010). Za społeczną działalność dziennikarską i krzewienie postaw patriotycznych odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi (2017). Pracuje dla firm producenckich i stacji telewizyjnych, gazet, instytucji i osób prywatnych.

Więcej znajdziesz na stronie https://www.facebook.com/MarekCzaplaPiTVTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MB
Marcin
50 zł
 
Renata Czapla
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!