id: 5dhc24

Zbiórka na wyjątkową szkołę

Zbiórka na wyjątkową szkołę

17 806 zł 
z 40 000 zł
44%
28 dni do końca
165 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej, Ho! Witaj Szkoło!

 

Dorotowo to szkoła, w której uczymy się, jak być samodzielnym, dorosłym człowiekiem.

Mam na imię Dorota i jestem założycielką tej zbiórki. Moja mama założyła fundację Dorotkowo, kiedy byłam jeszcze mała. Fundacja pomaga dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, głównie obciążonych Zespołem Downa. Teraz dzięki jej pomocy, powstała nasza wymarzona szkoła.

 Razem z Michaliną i Kacprem chodzimy do jednej klasy. W przyszłości marzę o ogrodzie, o który będą sama dbać. Michalina lubi tańczyć i śpiewać. W przyszłości chciałaby mieć własny klub, w którym będzie robić pyszną kawę. Kacper bardzo lubi w wolnym czasie jeździć na rowerze. Uwielbia też swoją pracę, w której dba o porządek i czystość.  

Dorotowo to super szkoła, która dała nam możliwość bycia prawdziwym pracownikiem, takim który ma swoje obowiązki i dostaje wypłatę za ich wykonanie.

 

Żeby móc realizować nasze plany i działania, potrzebujemy Waszej pomocy. Zwracamy się o pomoc finansową dla naszej wyjątkowej szkoły. Mamy super pomysły, jednak brakuje nam funduszy na ich realizację. Pieniądze, które otrzymamy pozwolą nam zakupić niezbędne artykuły oraz akcesoria potrzebne do realizacji zajęć, a także dają nam szansę spędzenia pięknych chwil w murach naszej szkoły. Tej, która jest dla nas cudownym miejscem spełniania marzeń.

 

Z góry dziękujemy za wszystkie złotówki, które nam podarujecie, aby nasze marzenia mogły się spełnić, a dorosłe życie było jeszcze lepsze:)

Dorota

Kacper

Michalina

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 165

JM
Janusz Mączka
2 800 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AG
Anna Graczyk-Stankiewicz
500 zł
MB
Michał Banach
350 zł
AI
300 zł
MC
Michał Choptiany
300 zł
AI
300 zł
RB
Roman Barnat
300 zł
MW
Ania Lipińska
300 zł
AR
Aga i Tom
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

774 639 zrzutek

i zebrali

574 407 879 zł

A ty na co dziś zbierasz?