id: 5dnnxj

Prosimy o pomoc dla ofiar strasznego pożaru!

Prosimy o pomoc dla ofiar strasznego pożaru!

Nasi użytkownicy założyli 1 186 961 zrzutek i zebrali 1 247 850 438 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W kilkanaście godzin nasi przyjaciele stracili niemal wszystko. Chcielibyśmy sprawić aby uwierzyli, że to nie koniec i, że dobro które wcześniej rozdawali ludziom i zwierzętom wraca i daje nadzieję na powrót do normalnego życia.

W ostatnich miesiącach adoptowali i przyjęli do swojej rodziny dwa psy po ciężkich przejściach w tym jeden jest ślepy i wymaga szczególnej troski. Ponadto po wybuchu wojny w Ukrainie oddali do dyspozycji kilku rodzinom z Ukrainy część swojego domu, żeby mogły znaleźć spokój i wytchnienie po dramatycznych przejściach. Właśnie ten dom w dniu 25.11.2023 w dużej mierze stracili.

25.11.2023 o godzinie 12:35 zgłosili do straży pożarnej, że z dachu przy kominie wydobywają się kłęby dymu. Po 20:00 już było wiadomo, iż cała góra ich domu nie istnieje, a to co ostało się na dole zostało zalane i zniszczone. Oni sami mają tylko to co mieli na sobie i pięć psów, które udało się uratować. Niestety wygląda na to, iż ich czternastoletni kot nie miał tyle szczęścia.


Jeśli ktoś z Was chce zobaczyć jak to wyglądało w trakcie akcji gaśniczej poniżej podajemy linki do artykułu w eGłos oraz na profil Ochotnicza Straż Pożarna w Skierniewicach:

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 586

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków