id: 5dwk48

Marta Kania - debiutancka płyta - "Piosenki wodą pisane"

Marta Kania - debiutancka płyta - "Piosenki wodą pisane"

22 866 zł 
łącznie
4 dni do końca
199 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności10

 • Witajcie Moi Dobrodzieje! Nareszcie udało mi się poskładać teledysk, o którym pisałam na zrzutce. Chciałam w nim podziękować wszystkim darczyńcom - moim dobrym duchom! to dzięki Wam moje marzenie się spełniło! Dziękuję! Wszystko robię własnym sumptem, dlatego trochę to trwało (...), ale dziś mam przyjemność udostępnić nagranie "O świcie" wraz z podziękowaniami dla Was! P.S. Nagranie zrealizowane w normalnych warunkach, w których powstają moje piosenki.

  Wyspy kanaryjskie, styczeń 2021, godzina 5.30 rano ;)


  Czytaj więcej
 • n532899ac200d06b.jpegMoi Drodzy! Wielki dzień nadchodzi!!! Bardzo trudno jest podjąć decyzję, czy projekt jest gotowy czy jeszcze nie… Zawsze mamy wrażenie, że można zrobić coś jeszcze, i więcej, i lepiej. Najtrudniej powiedzieć - to dziś! Koniec! Dałam z siebie wszystko! Te słowa właśnie wyszły z moich ust dzisiaj rano a materiały powędrowały do tłoczni i druku!!! Jeszcze kilka chwil i płyta trafi do Waszych rąk. Bez Waszej pomocy to by się nie udało - dziękuję ♥️♥️♥️

  Zrzutka działa dalej, więc jeżeli ktoś ma z Waszych znajomych chęć na gorącą płytę prosto z tłoczni, można wpłacić tutaj i odebrać nagrodę w postaci płyty wraz z przesyłką i autografem. 😀 Promocja płyty przewidziana na 25.02.2021 na Festiwalu Shanties 2021 w Krakowie a wysyłka zaraz na początku marca 😀😀😀 Hurra!!!

  Czytaj więcej
 • Kochani Darczyńcy - Przyjaciele ♥️ w dniu dzisiejszym zrzutka dobiega końca. Udało się uzbierać aż 85% potrzebnej kwoty. To naprawdę dużo i więcej niż oczekiwałam💪 Prawda jest taka, że bez Was to przedsięwzięcie było było dla mnie nie możliwe do zrealizowania! A teraz jest! Dzięki Wam ♥️ Czuję takie ciepło w sercu jakie daje to ognisko na zdjęciu🔥Wielu z Was pyta kiedy będzie płyta, kiedy możecie się jej spodziewać... Nie powinnam zapeszać, ale uchylę rąbka tajemnicy 😉 Pomimo, że wirus krzyżuje nam systematycznie plany to jednak jestem pełna nadziei, że będzie to STYCZEŃ nowego roku 🎉 niestety właśnie przez tego małego gnoma 👑 nie uda nam się raczej zdążyć przed świętami jak planowaliśmy. Ale co się odwlecze.... 😉 Trzymajcie kciuki i bądźcie ze mną do finału!!! Jeszcze raz BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ♥️♥️♥️♥️♥️k183091d072df4bd.jpeg

  Czytaj więcej

 • Białe skrzydła - słowa i muzyka: Marta Kania

  Nagranie zrealizowane w ramach festiwalu Bakcynalia 2020 / 2 miejsce i Nominacja do Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie

  Czytaj więcej
 • Pożegnanie przed rejsem - słowa i muzyka Marta Kania - Bakcynalia 2020


  Czytaj więcej
 • hf1f81771e18127a.jpegZapraszamy na koncert on-line we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. Niedziela godzina 19.00 link na moim profilu FB i głównego organizatora: Rady Osiedla Karłowice-Różanka! Do zobaczenia 😀

  Czytaj więcej
 • Z wielką radością przedstawiam sponsorów, którzy wierzą w powodzenie mojego projektu i postanowili mnie wesprzeć! Spotkałam ich na swej drodze w różnych ważnych momentach mojego życia. Z LUDŹMI, którzy stoją za tymi obrazkami (LOGO) jestem związana historią i emocjami, pracowałam z nimi, śpiewałam, żeglowałam, prowadziliśmy długie przyjacielskie rozmowy, które pozostaną w mojej pamięci na zawsze.

  Dziękuję Wam za siłę i pomoc finansową, której mi udzieliliście. Bardzo to doceniam. Piękna płyta będzie tego najlepszym dowodem! g14cb92a3519369c.jpeg

  Czytaj więcej
 • Pożegnanie żeglarza - słowa i muzyka Marta Kania


  Czytaj więcej
 • Piosenka "Powróćmy na jeziora" nagrana w okresie wiosennej pandemii da potrzeby festiwalu "Bazuna" 2019

  Słowa i muzyka, wokal, gitara akustyczna: Marta Kania

  Akordeon: Paweł Mazurkiewicz

  Gitara Basowa: Marek Komorowski

  Gitara akustyczna: Pirat

  Czytaj więcej
 • Piosenka "Ostatni Rejs" przygotowana na tegoroczną Bazuna na drutach - wykonana w ramach koncertu dla gości
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


„Piosenki wodą pisane”

Celem zrzutki jest zebranie środków na nagranie i wydanie mojej debiutanckiej płyty z autorskimi piosenkami. Zostaną one w całości przeznaczone na realizację projektu m.in.: wynajęcie studia, muzyków, mix i mastering, tłoczenie, projekt i druk okładki. Ewentualną nadwyżkę przeznaczę na wytłoczenie 100 sztuk kolekcjonerskich, czarnych płyt.


O mnie:

Jestem żeglarką, kapitanem, podróżniczką, a gitara towarzyszy mi zarówno w rejsach, jak i lądowych wędrówkach. Czerpię inspirację z podróży, zdarzeń, spotkań, zawartych przyjaźni… Moje piosenki są przesycone tematyką wody i z lekkością wpisują się w różne nurty muzyczne, takie jak piosenka żeglarska, turystyczna czy poezja śpiewana.


„Piosenki wodą pisane” to marzenie, które na realizację czekało wiele lat i czekałoby pewnie jeszcze kilka kolejnych, gdyby nie… grudzień 2018. Zdecydowałam się wtedy po raz pierwszy stanąć w festiwalowe szranki. Warto było przełamać tremę, gdyż ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu i radości moje piosenki spotkały się z bardzo ciepłym, życzliwym odbiorem zarówno jury, jak i wspaniałej publiczności. Zdobycie wielu nagród i wyróżnień oraz doping przyjaciół zmobilizowały mnie do podjęcia decyzji o nagraniu płyty.

Do realizacji tego szalonego przedsięwzięcia udało mi się zaprosić profesjonalnych muzyków, którzy zaangażowali się całym sercem.

Swoimi umiejętnościami i studyjnym doświadczeniem wspierają mnie: 

Łukasz Szymański (gitara akustyczna, klasyczna), Marek Komorowski (gitara basowa), Paweł Mazurkiewicz (akordeon) oraz Jacek Zamecki, który dał moim utworom nowe muzyczne wdzianko w postaci ciekawych aranżacji. Nad całością projektu czuwa Michał Czachowski – wspaniały gitarzysta flamenco, którego muzyczna pasja i dobry humor uskrzydlają cały zespół.


Zachęcam i zapraszam do wsparcia mojego projektu. Wierzę, że efekt końcowy w postaci płyty przyniesie wiele radości i umili czas nie tylko żeglarzom i podróżnikom, ale także każdemu, kto lubi relaks przy muzyce. Zależy mi na tym, aby moje piosenki poszły w świat i zabrzmiały w tawernach, na jachtach czy przy ogniskach, dlatego do płyty dołączona będzie książeczka z tekstami i akordami na gitarę.


Z Waszą pomocą pozostanie po mnie ślad, nie tylko na wodzie…

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wszystkie wpłaty!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 199

BI
biuro
2 001 zł
BK
BT Kliwer
1 500 zł
TS
Taktic Studio
1 000 zł
ZR
Zdzisław Rochowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MK
Marcin Kania
500 zł
RH
Roman Hofer
500 zł
WS
Witold Szoja
500 zł
BK
BT Kliwer
500 zł
DC
Dariusz Cekus
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 45 zł i więcej
Płyta „Piosenki wodą pisane” z autografem

Gratuluję! Otrzymasz przedpremierowo moją płytę „Piosenki wodą pisane” z autografem (pokrywam koszt przesyłki).

rozwiń

wybrano 86 razy

Wybieram
Wpłać 45 zł i więcej
Koszulka T-shirt "Piosenki wodą pisane"

Gratuluję! Wybrałeś nagrodę - piękną koszulkę zaprojektowaną specjalnie z okazji wydania płyty! Podaj rozmiar i cierpliwie poczekaj. W ciągu 2-3 tygodni zrobimy zamówienie i zorganizujemy wysyłkę. Pokrywam koszty przesyłki PP na terenie Polski. Na terenie Europy koszt wyniesie 10 zł (skontaktuję się z Tobą w sprawie wysyłki) Serdecznie pozdrawiam 😀

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 94 z 100)

Wybieram
Wpłać 90 zł i więcej
Płyta „Piosenki wodą pisane” z dedykacją oraz koszulka

Brawo! Otrzymasz przedpremierowo moją płytę „Piosenki wodą pisane” opatrzoną specjalną dedykacją dla Ciebie lub wskazanej osoby, elegancko i z sercem zapakowaną wraz z koszulką specjalnie zaprojektowaną na tą okazję (pokrywam koszt przesyłki).

rozwiń

wybrano 36 razy

Wybieram
Wpłać 130 zł i więcej
Trzy płyty "Piosenki wodą pisane" z autografem

Gratuluję! Otrzymasz, aż trzy plyty "Piosenki wodą pisane" z autografem. Pokrywam koszty przesyłki na terenie Europy.

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 10 z 20)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Dwie płyty z dedykacją i dwie koszulki!

Super! Otrzymasz przedpremierowo dwie płyty z dedykacją i dwie koszulki specjalnie zaprojektowane na tą okazję. W pięknym opakowaniu każdy komplet.

rozwiń

wybrano 10 razy

Wybieram
Wpłać 25 zł i więcej
Imienne podziękowanie w specjalnym promocyjnym teledysku

Dziękuję! Otrzymasz imienne podziękowanie w specjalnym promocyjnym teledysku, którego muzycznym tłem będzie jedna z moich piosenek, a oprawę graficzną stanowić będą najpiękniejsze zdjęcia z moich podróży. 

rozwiń

wybrano 14 razy (pozostało 0 z 14)

Wpłać 250 zł i więcej
Podziękowania w książeczce i trzy płyty z dedykacją!

To niesamowite! W książeczce dołączonej do płyty wydrukowane zostaną podziękowania dla Ciebie. Otrzymasz przedpremierowo 3 moje płyty ze specjalnymi dedykacjami dla Ciebie lub wskazanej osoby, elegancko zapakowane.

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 0 z 9)

Wpłać 500 zł i więcej
Zaproszenie na rejs!

Świetnie! Otrzymasz zaproszenie i preferencyjne warunki na organizowany przeze mnie rejs i będziemy mogli pożeglować wspólnie! Otrzymasz także przedpremierowo 3 moje płyty ze specjalnymi dedykacjami dla Ciebie lub wskazanej osoby, elegancko zapakowane. W książeczce dołączonej do płyty wydrukowane zostaną podziękowania dla Ciebie!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 1000 zł i więcej
Solowy koncert i płyta z dedykacją!

Uwaga: w ramach nagrody oferuję mój solowy koncert! Warunek: do 50 km od Wrocławia. Istnieje też możliwość zorganizowania koncertu w innym miejscu, ale proszę o wcześniejszy kontakt. Otrzymasz też oczywiście moją płytę wraz z dedykacją! 

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 2000 zł i więcej
Umieszczenie logo na okładce płyty!

Gratuluję! Zostaniesz tytularnym sponsorem mojej płyty i umieszczę logo Twojej firmy (lub imię i nazwisko) na okładce płyty! 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

754 513 zrzutek

i zebrali

545 969 338 zł

A ty na co dziś zbierasz?