id: 5e54ae

Turniej Finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U19 kobiet

Turniej Finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U19 kobiet

1 100 zł 
z 10 000 zł
11%
zakończona 01.12.2021r
16 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu U-19 kobiet.

Aktualnie przygotowujemy się do kolejnej eskapady #NaSzczyt. Tym razem, na naszym horyzoncie pojawiło się Młodziezowe Mistrzostwo Polski w futsalu do lat 19, do tej pory droga przebiegała dość łagodnie, bowiem w turnieju eliminacyjnym pewnie awansowaliśmy do finałów. Jednak to ten końcowy odcinek stanie się największym wyzwaniem – turniej, który odbędzie się między 3-5 grudnia w Krakowie wymaga od nas dużego wysiłku, także finansowego. Dlatego właśnie zwracamy się do wszystkich kibiców Pogoni, oraz potencjalnych partnerów, którzy chcieliby zaistnieć w historii nie tylko naszego klubu ale #Razem z nami także w historii Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19. 


Kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością zgromadzoną wokół kobiecej piłki nożnej, hasłem, którym kierujemy się w naszej codziennej pracy jest „Razem Na Szczyt”, bowiem tworzymy zgraną drużynę zarówno na boisku jak i poza nim i dzięki doskonałej współpracy, zdobywamy kolejne szczyty futbolowego świata i stajemy się lepsze. 


Czemu warto nas wspierać?

Jesteśmy nie tylko najchętniej najchętniej śledzonym klubem sportowym w Tczewie ale prowadzimy również wśród wszystkich stron poświęconych tematyce sportowej. Znaczy to, że w dziedzinie sportu, jesteśmy w stanie zaoferować największy potencjał zasięgowy dla naszych sponsorów w Tczewie. 


Nasi sponsorzy mają zapewnioną ekspozycję również w mediach lokalnych (prasa, telewizja, serwisy internetowe), a także w tych o zasięgu ogólnopolskim, dzięki dwóm drużynom będącym w gronie czołowych zespołów z całego kraju w kategoriach seniorskiej oraz juniorskiej. 


Cel naszej „zrzutki”

Turnieje i zawody organizowane na najwyższym poziomie rozgrywkowym niosą za sobą ogromne, w naszej skali, koszty logistyczno-organizacyjne. Trzydniowy turniej, wiąże się z zapewnieniem zawodniczkom oraz sztabowi transportu do odległego Krakowa oraz noclegów pomiędzy poszczególnymi dniami rozgrywek. Większość naszych środków inwestujemy w rozwój naszej utalentowanej młodzieży dlatego zwracamy się do wszystkich zainteresowanych wsparciem klubu, kibiców jak i potencjalnych sponsorów o wsparcie finansowe organizacji tego wyjazdu, byśmy mogli spokojnie realizować swoją główną misję.  


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

RA
Rafał
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JM
Joanna Milczarek
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AN
Angelika
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 603 zrzutki

i zebrali

762 696 805 zł

A ty na co dziś zbierasz?