id: 5e828j

Sprzęt szkoleniowo-medyczny

Sprzęt szkoleniowo-medyczny

Nasi użytkownicy założyli 1 179 390 zrzutek i zebrali 1 233 375 172 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, mam na imię Krzysztof, z zawodu jestem kierowcą ciężarówki, jeżdżący na trasach międzynarodowych. Jeżdżąc od kilkunastu lat po całej Europie, niejednokrotnie byłem świadkiem wypadków drogowych. Zawsze (nie tylko z obowiązku), ale z chęci pomagania drugiemu człowiekowi, udzielam poszkodowanym pierwszej pomocy. Aby lepiej i efektywniej ratować ludzkie życie, ukończyłem kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, uzyskując tytuł Ratownika. Ratownictwo jest moją pasją i dlatego chcę się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Z grupą znajomych Ratowników Pasjonatów staramy się szkolić jak największą liczbę ludzi (od najmłodszych dzieci po seniorów). Do tego celu założyłem zrzutkę na zakup sprzętu, który nam to umożliwi. Do szkoleń są nam niezbędne manekiny (zestaw od niemowlaka po osobę dorosłą), ponieważ inne są postępowania u niemowlaka, a inne u osoby dorosłej. Niezbędne jest również urządzenie AED, które mogę używać jeżdżąc w trasy, ratując ludzkie życie. To urządzenie również mogę wykorzystać w celach szkoleniowych. Jeżdżąc po całej Europie, często napotykam firmy, które posiadają u siebie takie urządzenia. Moim celem jest aby jak największa liczba osób umiała korzystać i nie bała się korzystać z tego urządzenia, i aby to urządzenie było jak najszerzej dostępne.

Kolejnym celem zbiórki jest kurs instruktorski, który lepiej mnie przygotuje do efektywnego, ciekawego i zrozumiałego przekazywania wiedzy z pierwszej pomocy.

Niezbędny jest też plecak R1, gdzie znajduje się cały niezbędny sprzęt do ratowania ludzkiego życia: butla tlenowa, wszelkiego rodzaju opatrunki i cały niezbędny sprzęt zawarty w Ustawie o Ratownictwie Medycznym.

Kolejnym celem zbiórki jest zakup deski ortopedycznej oraz zestaw szyn stabilizująca wszelkiego rodzaju złamania. Cały ten sprzęt, który jest celem zbiórki, jest niezbędny w celach szkoleniowych, ponieważ każdy powinien ćwiczyć na oryginalnym sprzęcie.


Dziękuje za każdą wpłaconą kwotę. Każda wpłacona przez Was złotówka zostanie wykorzystana na sprzęt ratujący życie ludziom.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 14

 
Dane ukryte
ukryta
J8
Jucha87 TEAM Malinki
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
A_
Angelika
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
SO
Sonia
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TM
Aga
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
MG Marcin
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków