id: 5eartd

Noworoczna zbiórka dla Zenka z Mięsnej

Noworoczna zbiórka dla Zenka z Mięsnej

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 691 zrzutek i zebrali 1 213 485 501 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zenka, niezwykłą postać z Poznania, zna zarówno lokalna społeczność, jego ukochana młodzież, jak i właściciele oraz bywalcy kultowych klubów. Dziś przyszedł czas, by połączyć swoje siły i wesprzeć Zenka w ważnym leczeniu i kosztownej rehabilitacji. Wiemy, że razem damy radę i sprawimy, że stan zdrowia 71 latka znacznie się polepszy.

To nie pierwszy raz kiedy Zenek potrzebuje Waszej pomocy. Wiemy, że pomożecie i poczujecie, że macie realny wpływ na sytuację Człowieka, który żyje z zasiłku kuratora i żyje w mieszkaniu socjalnym. Weteran poznańskiej sceny klubowej potrzebuje pomocy i kontynuowania rehabilitacji, która pozwala mu o własnych siłach chodzić i wstawać każdego dnia. Ostatnie leczenie Zenka bardzo mu pomogło – starszy mężczyzna odzyskał radość życia, a polepszenie jego zdrowia potwierdzają jego rehabilitanci. Nie bądźcie obojętni!

By utrzymać Zenka w dobrym zdrowiu rehabilitacja musi być kontynuowana. Pół roku rehabilitacji szanujemy na około 5 tys. złotych.

Aktualne leczenie przewiduje u pacjenta:

- głęboki masaż kończyn dolnych i górnych,

- ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające kończyny dolne,

- ćwiczenia propriocepcji kończyn dolnych.

Do wykonywania rehabilitacji niezbędny jest również zakup odpowiedniego sprzętu: taśm i piłek do ćwiczeń. To powinno wystarczyć, by móc kontynuować leczenie przez kolejne pół roku.

Ale na tym nie przestajemy! Mamy świadomość, że za kilka miesięcy sytuacja się powtórzy i Zenek znów będzie potrzebował Waszego wsparcia. Mierzmy wyżej!

Poza opłaceniem leczenia i zakupu sprzętu do rehabilitacji chcielibyśmy poprawić jakość życia Zenka.

Za dodatkowo zebrane pieniądze kupilmy Zenkowi:

- nową pościel, koce, ubrania,

- nowy telewizor i telefon (Zenek uwielbia oglądać mecze i chciałby mieć kontakt z Przyjaciółmi),

- artykuły gospodarstwa domowego – chemię,

- zdrową żywność i leki, które się nie zepsują.

Nie będziemy się rozpisywać. Pozwólcie starszemu Człowiekowi wciąż cieszyć się życiem, muzyką i kontaktem z ludźmi. To właśnie relacje z drugą osobą stanowią dla niego największą wartość i dają energię na kolejne dni. Dzięki Waszej pomocy i kontynuowaniu rehabilitacji możemy sprawić, że Zenek znany z Cafe Mięsnej poczuje się lepiej, przestanie czuć ból i będzie mieć lepsze warunki mieszkalne. Razem mamy moc!

No już, możesz odmówić sobie dzisiejszej kawy bądź piwa, dołóż swoją złotówkę i przypomnij sobie wspaniały uśmiech tego Człowieka. :)

My już zrobiliśmy pierwszy krok, a Ty? Dołącz do nas, ekipy z poznańskich klubów (

Projekt LAB

,

Tama

) i magazynu

Freshmag

. Razem wyślijmy info. w świat!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 682

preloader

Komentarze 52

 
2500 znaków