Urodzinowa impreza niespodzianka + odzyskanie marzeń. W ramach podziękowania... - przeczytaj :) Zakończona 16.06.2019r ID: 5ejjun

Urodzinowa impreza niespodzianka + odzyskanie marzeń. W ramach podziękowania... - przeczytaj :)

Zebrano 9 982 zł
z kwoty 9 457 zł

105 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Dzień dobry. Pierwszy raz używam tego typu portalu, ale cel jest szczytny więc podejmuję próbę.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Dzień dobry!

Mam na imię Paweł i zwracam się z dość nietypową prośbą, ale od początku. W 2012 roku wraz z moim przyjacielem odwiedziliśmy aeroklub częstochowski i tak zaczęła się nasza pasja lotnicza. Po skończeniu szkolenia podstawowego do licencji szybowcowej oboje stwierdziliśmy, że dość „mieszania kijem w kisielu” i przyszedł czas aby złapać byka za rogi. Rozpoczęliśmy kurs PPL (A) – na licencję samolotową turystyczną. Od 2014 roku jestem czynnym pilotem między innymi na strefie spadochronowej – choć nie widzę powodu, żeby wyskakiwać z całkiem sprawnego samlotu… nie no, żart – mogę załatwić zniżkę na skoki! Mój kumpel niestety przerwał szkolenie ze względu na związek ( w przyszłości małżeński ). Poświęcił się w całości drugiej osobie, zapominając całkowicie o sobie, swoich marzeniach – o zgrozo ( o zgrozo dotyczy zapomnienia o swoich marzeniach. Nie mam nic do żony, żeby była jasność). Mimo wielokrotnych działań w kierunku zwrócenia jego własnej uwagi również na swój nos, odmawiał twierdząc, że nie może sobie na to pozwolić bo pochłania go życie z żoną. Kilka tygodni temu żona wylogowała się z jego życia, proponując przyjaźń co dość obniżyło jego samopoczucie. Jako spora grupa bliskich ludzi organizujemy dla niego imprezę niespodziankę z okazji nadchodzącej trzydziestki. Jako prezent chcemy, żeby w końcu spojrzał w końcu na siebie i miał coś z życia – i proszę! Koszt wznowienia, lotów, egzaminów itp. to około 20 000 zł. Paweł usiadł, policzył i wyszło. Po dokonaniu wewnętrznej zrzutki ( między nami ) do skończenia uprawnienia brakuje nam 9457 zł – to kwota, która pozwoli na odzyskanie blasku nie w jednym, ale w obu oczach naszego Compadre. Dlaczego chcemy szarpnąć się na tak poważne przedsięwzięcie? Bo słuchajcie. Człowiek o którym mowa, zrobił w życiu masę dobrych rzeczy. Udziela się w szlachetnych paczkach i innych tego typu inicjatywach, adoptował psa ze schroniska!!  stawia nam czasem piwko w podrzędnych barach… jednym słowem - warto. Wszystko powraca!

W ramach podziękowania, po zebraniu kwoty dla „kapitana Drewnianego” zapraszam na mniej lub bardziej zakrapianego grilla i (niech będzie )15 minutowy lot zapoznawczy samolotem dla… powiedzmy 3 wylosowanych osób ( o ile ktokolwiek się dorzuci :-) ) z możliwością trzymania „bestii za lejce”.

No cóż. Tyle ode mnie, trzymam kciuki za was!


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

H
400 zł

Harry

Happy birthday

DM
100 zł

Dominika Maria

Wysokich lotów :)

Baaaardzo dzięki :)

MI
3 000 zł
Mama i Tata
1 000 zł
Damian Piasecki
P
600 zł
P&E
J
555 zł
Joanna Gałąza
500 zł
Paweł Kłosowski
KS
500 zł
Krzysztof Szymik
P&
500 zł
Patrycja & Dżejkob
400 zł
Lukasz Klosowski
H
400 zł
Harry
P
351 zł
Paweł
RS
300 zł
Ryszard Szymik
300 zł
Babcia Leokadia
A
200 zł
Asia
MM
200 zł
Marcin Matoga
P
200 zł
Paweł
MK
200 zł
Marta Kluge
H
100 zł
Homerki
C
100 zł
Czupakabra&Pancernik
C
100 zł
Czupakabra & Pancernik
DM
100 zł
Dominika Maria
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Marta Kluge
G
50 zł
Giegie
MP
30 zł
Magda Potęga
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MC
25 zł
Michał Ciszewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
1 zł
Paweł Kłosowski

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

360 831 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.