id: 5etj4j

Na nagranie płyty Gosi Bruś

Na nagranie płyty Gosi Bruś

Nasi użytkownicy założyli 912 460 zrzutek i zebrali 874 506 277 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni!

Kim jestem?

Nazywam się Gosia Bruś, jestem wokalistką przed laty związaną z zespołem Free Time, z którym nagrałam płytę długogrającą „Dobra Noc” i EPkę „Pół” zagrałam setki koncertów na wielu scenach od dużych stadionów po małe kluby.  Od kilku lat wraz z przyjaciółmi działam pod własnym nazwiskiem. Kilka naszych piosenek jest opublikowanych na moim kanale YouTube. Muzyka jest sednem naszego istnienia.

Po wielu latach pracy, rozpędów i zwolnień, jesteśmy gotowi. W listopadzie zaczynamy pracę, nad nagraniem oczekiwanej i upragnionej płyty. Niestety nie damy rady zrobić tego bez Waszej pomocy, stąd decyzja o uruchomieniu zbiórki na ten cel. Liczymy na to, że w zamian za Wasze zaangażowanie zaprezentujemy ciekawy i atrakcyjny materiał. Zwłaszcza, że zgodził się go wyprodukować Bartosz Straburzyński (kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, multiinstrumentalista, gitarzysta zespołu Lecha Janerki), z którym mieliśmy już okazję współpracować przy debiucie Free Time.


Ile potrzebujemy:

35 000 zł

Na co będą wydane te pieniądze:

- zatrudnienie producenta

- sesję nagraniową

- miks i mastering

- druk i tłoczenie płyty

Ta kwota na pewno nie byłaby w stanie pokryć wszystkich naszych potrzeb w zakresie wyprodukowania tego materiału, jednak nie pozostawiamy wszystkiego losowi i biernemu oczekiwaniu na Wasze wsparcie. Żyjemy w takich czasach, że technologia pozwala nam samodzielnie dokonać części nagrań i mamy zamiar bezczelnie z tego skorzystać.


Co oferujemy za wpłaty:

od 30 zł kubek z okładką płyty

od 50 zł płyta wraz z kosztami wysyłki

od 110 zł płyta z autografem plus koszulka z okładką płyty

od 250 zł płyta z odręczną dedykacją plus kubek, smycz i koszulka

od 500 zł umieszczenie na okładce płyty imienia i nazwiska darczyńcy plus płyta z dedykacją

od 1000 zł umieszczenie na okładce płyty imienia i nazwiska darczyńcy plus płyta z dedykacją i zaproszenie na prywatną próbę/spotkanie z zespołem w P.U.M.A. Studio

od 2000 zł umieszczenie na okładce płyty imienia i nazwiska darczyńcy plus płyta z dedykacją i zaproszenie na umówiony koncert + wywołanie na scenę

od 5000 zł prywatny koncert akustyczny z dojazdem do darczyńcy plus umieszczenie na okładce płyty imienia i nazwiska darczyńcy plus płyta z dedykacją.


Liczy się dla nas każda złotówka i już za każdą dziękujemy !

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 118

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków