Wypromowanie książki sensacyjnej Zakończona 20.08.2017r ID: 5gnzug

Wypromowanie książki sensacyjnej

Zebrano 767 zł
z kwoty 3 000 zł

25 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

111
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Witajcie!

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w realizacji marzenia, z którym się niemal urodziłam ;) Dotychczas pisywałam do szuflady, ale najnowszą powieść postanowiłam wydać. Chodzi o książkę sensacyjno-kryminalną, w dużej mierze prezentującą kwestie lekomanii (z którą sama się zmagałam). Moim cichym pragnieniem jest, by książka nie tylko spodobała się Czytelnikom, ale zwróciła im też uwagę na ten coraz powszechniejszy w Polsce problem, który niestety zamiatany jest pod dywan... A liczba lekomanów z roku na rok w naszym kraju rośnie (i nie mówię tu o połykaniu tabletek przeciwbólowych, choć i one w nadmiarze szkodzą, ale o psychotropach).

Książka jest już dostępna w księgarniach internetowych, ale pozostaje kwestia jej promocji. Wydawnictwo, dzięki któremu "(nie)typowi przestępcy" trafili na półki, oferuje kilka rodzajów kampanii marketingowych dla swoich książek. Niestety najtańsza z nich (zawierająca między innymi informację prasową i przesłanie informacji prasowej do portali branżowych - co jest dla mnie szalenie ważne), to koszt 1350 złotych. Kampania marketingowa zakrojona na dużo większą skalę, to koszt 3000 złotych. Nie dysponuję taką kwotą.

Wierzę, że jeśli znajdzie się choć kilkaset osób gotowych wesprzeć mój projekt sumami rzędu 5 zł - 20 zł, moje marzenie uda się zrealizować. Będę wdzięczna za każde wsparcie!

Poniżej streszczenie książki:

Główna bohaterka i narratorka powieści, Elżbieta, przypadkowo natrafia na aferę związaną z nielegalnym pozyskiwaniem psychotropów i rozprowadzaniem ich na czarnym rynku. Ku jej zaskoczeniu, w całą akcję
zamieszane są osoby, z którymi zetknęła się kilkanaście lat wcześniej poprzez swojego byłego narzeczonego - jeszcze w czasie studiów.
Wbrew zdrowemu rozsądkowi, nie decyduje się na natychmiastowe skorzystanie z pomocy policji, lecz postanawia na własną rękę rozpracować szajkę przestępców, w czym wspiera ją Michał, przyjaciel sprzed lat i obiekt jej westchnień z okresu młodzieńczego. Dodatkową pomocą w rozszyfrowywaniu poczynań przestępców, są osobiste doświadczenie Elżbiety, która przez kilka lat sama zmagała się z uzależnieniem od niektórych leków, którymi handluje grupa. Znając mechanizmy wyłudzania recept na środki uzależniające, jest w stanie w dużym stopniu odgadnąć metody działania przestępców, choć im bardziej się w nie zagłębia, tym wydają się jej one coraz dziwniejsze i raczej
nietypowe.
Gdy jedna z osób zajmująca się nielegalnym handlem zostaje zamordowana, Elżbieta, bardzo dobrze zorientowana w mechanizmie wyłudzania recept na środki psychotropowe staje się w oczach policji główną podejrzaną.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

czwartek, 1 czerwca 2017 o 10:09

Książka została przekazana do profesjonalnego korektora, który poprawi ewentualne błędy, które jeszcze mi umknęły. Skład mamy z głowy, okładkę również. Pozostaje kwestia uzbierania jak największej kwoty, która po tych wszystkich kwestiach technicznych, pozwoli książce zaistnieć w sieci i w księgarniach. Liczę na Waszą pomoc, bo choć część rzeczy opłaciłam już z własnej kieszeni, to każda ofiarowana przez Was złotówka zbliży mnie do osiągnięcia celu!

środa, 24 maja 2017 o 13:52

Skończyłam ostatnią korektę książki i dzisiaj wysyłam ją do Wydawnictwa, z którym podpisuję umowę o publikację i promocję powieści! :)

Aby dodać komentarz lub

Ewelina Szczecińska

Anna: serdeczne dzięki!

Anna Żebrowska

Powodzenia!

Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
99 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

372 917 zrzutek

Pomóż zebrać 3 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

111
udostępnień

NAGRODY

10 zł i więcej

Podziękowania na FanPage książki: https://www.facebook.com/borkowska.elzbieta/

20 zł i więcej

e-book książki wysłany natychmiast po otrzymaniu go od Wydawnictwa.

wybrano 4 razy (pozostało 6 z 10)

35 zł i więcej

Książka w formie papierowej, przesłana natychmiast po otrzymaniu jej od Wydawnictwa.

wybrano 6 razy (pozostało 4 z 10)

80 zł i więcej

Książka wysłana natychmiast po otrzymaniu jej od Wydawnictwa, z imiennym podziękowaniem dla darczyńcy.

wybrano 3 razy

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.