Wypromowanie książki sensacyjnej ID: 5gnzug

Wypromowanie książki sensacyjnej ID: 5gnzug

767 zł z 3 000 zł

25%

767 zł

767 zł

z 3 000 zł

zakończona

zakończona

20.08.2017r

17

17

wspierających
25%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Książka została przekazana do profesjonalnego korektora, który poprawi ewentualne błędy, które jeszcze mi umknęły. Skład mamy z głowy, okładkę również. Pozostaje kwestia uzbierania jak największej kwoty, która po tych wszystkich kwestiach technicznych, pozwoli książce zaistnieć w sieci i w księgarniach. Liczę na Waszą pomoc, bo choć część rzeczy opłaciłam już z własnej kieszeni, to każda ofiarowana przez Was złotówka zbliży mnie do osiągnięcia celu!
    Czytaj więcej
  • Skończyłam ostatnią korektę książki i dzisiaj wysyłam ją do Wydawnictwa, z którym podpisuję umowę o publikację i promocję powieści! :)
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witajcie! Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w realizacji marzenia, z którym się niemal urodziłam ;) Dotychczas pisywałam do szuflady, ale najnowszą powieść postanowiłam wydać. Chodzi o książkę sensacyjno-kryminalną, w dużej mierze prezentującą kwestie lekomanii (z którą sama się zmagałam). Moim cichym pragnieniem jest, by książka nie tylko spodobała się Czytelnikom, ale zwróciła im też uwagę na ten coraz powszechniejszy w Polsce problem, który niestety zamiatany jest pod dywan... A liczba lekomanów z roku na rok w naszym kraju rośnie (i nie mówię tu o połykaniu tabletek przeciwbólowych, choć i one w nadmiarze szkodzą, ale o psychotropach). Książka jest już dostępna w księgarniach internetowych, ale pozostaje kwestia jej promocji. Wydawnictwo, dzięki któremu "(nie)typowi przestępcy" trafili na półki, oferuje kilka rodzajów kampanii marketingowych dla swoich książek. Niestety najtańsza z nich (zawierająca między innymi informację prasową i przesłanie informacji prasowej do portali branżowych - co jest dla mnie szalenie ważne), to koszt 1350 złotych. Kampania marketingowa zakrojona na dużo większą skalę, to koszt 3000 złotych. Nie dysponuję taką kwotą. Wierzę, że jeśli znajdzie się choć kilkaset osób gotowych wesprzeć mój projekt sumami rzędu 5 zł - 20 zł, moje marzenie uda się zrealizować. Będę wdzięczna za każde wsparcie! Poniżej streszczenie książki: Główna bohaterka i narratorka powieści, Elżbieta, przypadkowo natrafia na aferę związaną z nielegalnym pozyskiwaniem psychotropów i rozprowadzaniem ich na czarnym rynku. Ku jej zaskoczeniu, w całą akcję zamieszane są osoby, z którymi zetknęła się kilkanaście lat wcześniej poprzez swojego byłego narzeczonego - jeszcze w czasie studiów. Wbrew zdrowemu rozsądkowi, nie decyduje się na natychmiastowe skorzystanie z pomocy policji, lecz postanawia na własną rękę rozpracować szajkę przestępców, w czym wspiera ją Michał, przyjaciel sprzed lat i obiekt jej westchnień z okresu młodzieńczego. Dodatkową pomocą w rozszyfrowywaniu poczynań przestępców, są osobiste doświadczenie Elżbiety, która przez kilka lat sama zmagała się z uzależnieniem od niektórych leków, którymi handluje grupa. Znając mechanizmy wyłudzania recept na środki uzależniające, jest w stanie w dużym stopniu odgadnąć metody działania przestępców, choć im bardziej się w nie zagłębia, tym wydają się jej one coraz dziwniejsze i raczej nietypowe. Gdy jedna z osób zajmująca się nielegalnym handlem zostaje zamordowana, Elżbieta, bardzo dobrze zorientowana w mechanizmie wyłudzania recept na środki psychotropowe staje się w oczach policji główną podejrzaną.

Wpłacający17

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Podziękowania na FanPage książki: https://www.facebook.com/borkowska.elzbieta/

Wybieram

Wpłać 20 zł i więcej

e-book książki wysłany natychmiast po otrzymaniu go od Wydawnictwa.

wybrano 4 razy (pozostało 6 z 10)

Wybieram

Wpłać 35 zł i więcej

Książka w formie papierowej, przesłana natychmiast po otrzymaniu jej od Wydawnictwa.

wybrano 6 razy (pozostało 4 z 10)

Wybieram

Wpłać 80 zł i więcej

Książka wysłana natychmiast po otrzymaniu jej od Wydawnictwa, z imiennym podziękowaniem dla darczyńcy.

wybrano 3 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

497 736 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?